Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Vypnutí zvuku při nalezení nové wi-fi sítě?

marty22_ce4you (101)|4.9.2008 17:57
Snazil som sa vypnut zvuk ktory sa ozve pri najdeni novej wifi siete. Vypol som to v settings>zvuky a upozornenia>upozornenia. ale vzdy po SR sa nastavenia vratili spat..Neda sa to vypnut niekde cez registre? mam ROMku 1.93.479.3. diky
martypechy (2)|8.10.2008 12:12
Mám ten samej problém. Už si ten tvůj nějak vyřešil??? Hledám to všude na fórech ale zatim zbytečně.
marty22_ce4you (101)|8.10.2008 13:39
Nepodarilo. a zacinam si este vsimat ze aj ked zmenim niektore registre tak sa mi ta zmena po zapnuti a vypnuti neulozi. takze chyba bude niekde inde. preto cakam na nejaku novu romku aby som to cele preinstaloval.
jedine co mi napdalo k tomuto je ze vytvorit novy .wav subor ale s tym ze tam nebude ziadny zvuk a nazvat ho rovnako ako ten co sa ozyva a vymazat ten v mobile a nahrat tam ten novy..
martypechy (2)|14.10.2008 13:15
O ten zvuk mi ani moc nešlo spíš mě štvalo vyskakující okno s oznámením. Byl jsem na pokraji rozdupání founu:mad: :D
Nakonec jsem to vyřešil starou romkou. Teď čekám asi jako ty, na novou... Prolít jsem spoustu diskusí ale nikde jsem nic nenašel.
schula (23)|9.11.2008 15:32
2 marty: no me delalo taky problem ukladani registru po soft resetu-hlavne co se tyka skryvani kontaktu ze sim karty... vyresil to advanced config. tool, urco tady taky nekde bude odkaz na stazeni...
marty22_ce4you (101)|9.11.2008 16:24
teb to pomohlo? lebo ja ked som pouzil advanced config tool tak sa mi po soft resete zase objavili kontakty zo simky..