Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Vypínání "obrazovky" počas telefonování

Peter Stoličný (13)|4.9.2008 10:15
U HTC diamond (přesněji od T-mobilu MDA IV) mne hodně rozčiluje vypínání celého přístroje do černé "obrazovky" když se spustáí telefon. To je zábava, když chci zadat na požádání operátopra nějaké číslo nebo hvězdičku :-( Na fóru jsem našel návod, jak udělat dva úkony v registrech, aby se to nevypínalo. Vśe jsem provedl. U mnou volaných hovorů to opravdu nevypíná (hurá) ale u přijatých hovorů ta potvora vypíná vesele dál :-( Pomoooc !!!!
safino (11)|4.9.2008 15:44
Pokud si provedl tweaky a dělá to dál, tak nevím, ale pokud se ti to vypne a operátor po tobě něco chce zadat nebo se prostě chceš podívat na obrazovku, tak normálně během hovoru zmáčkni to kruhové tlačítko mezi tlačítky volat a položit. Displej se normálně rozsvítí a můžeš zadat co chceš
osch (1330)|4.9.2008 18:50
Jen pro jistotu. Kdyby to tu někdo hledal. Když už je založeno a s takovým názvem.
[quote]Zabránění vypnutí displeje během hovoru

Touch Diamond ve standartním nastavení vypíná displej po přijetí hovoru, aby nedošlo k nechtěnému zavěšení.
To ale může někomu vadit. Jak to deaktivovat?

1. způsob (Funkční na některých ROM)
* Pomocí editoru registrů jdete na klíč HKEY_Local_Machine\Drivers\BuiltIn\RIL
* Najděte proměnnou EnableFastDormantDisplayDuringCall, kterou nastavte na hodnotu "0"
2. způsob (Funkční na ostatních, zejména evropských ROM)
* Pomocí editoru registrů jděte na klíč HKCU\ControlPanel\Phone
* Nastavte proměnnou Sleep na hodnotu "0"
zdroj: HTC Touch Diamond Wiki
[/quote]Pokud naopak chcete tuto funkci zapnout, zadáte jako hodnoty "1" (jedničku).
Vitezslav2 (226)|5.9.2008 13:28
Já tam vůbec klíč HKEY nemám!
htcjirka (1875)|5.9.2008 13:35
Ten ma ma kazda rom!! HKey Local Machine nebo-li HKLM

doporucuji tez navstivit SmartWiki
Pavlus_ce4you (125)|5.9.2008 16:16
Zkoušel jsem oboje, ale displej zhasínal dál :-(
kwaso12 (98)|5.9.2008 17:15
Ano aj moj pripad nastavene obydvoje na "0" a displej zhasne aj tak..:? no na starsej ROM 1.37. mi to fungovalo no na terajsej 1.93.nejde..:(
chozejm (14)|6.10.2008 19:48
Mam HTC Touch Pro CZ (Raphael) a problemy se zhasinanim displeje jsou take.
Uprava registru nepomohla ani jednou ze dvou popisovanych uprav.Muze nekdo poradit ??
aldano (7)|13.10.2008 18:55
Dnes pro mne vyřešeno.Postup zní - Nainstalovat Advanced Config 3.3 a zvolit záložku Phone: Phone sleep during call na Not allowed;Fast sleep during call na Disabled. Potom záložku Light sensor: a Light sensor polling nastavit na Disabled.:yes:
adamis_ce4you (68)|13.10.2008 23:20
[quote=aldano]Dnes pro mne vyřešeno.Postup zní - Nainstalovat Advanced Config 3.3 a zvolit záložku Phone: Phone sleep during call na Not allowed;Fast sleep during call na Disabled. Potom záložku Light sensor: a Light sensor polling nastavit na Disabled.:yes: [/quote]

Tak tomu nějak nerozumím: nahrál jsem Advanced Config 3.3 a zvolil záložku Phone: a tuhle položku: [color=red]Phone sleep during call[/color] tam prostě nemám...

libor_m (1026)|14.10.2008 08:02
Byla tam už v dřívějších verzích, pořádně se podívej...

Oddíl PHONE, pátá položka "PHONE SLEEP DURING CALL" - Allowed (default) / Not Allowed

Tak dáš Not Allowed a hotovo.