Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - HandsFree vs. navigace?

mdiskuze (65)|4.9.2008 10:09
Zdravim. Chtel bych se zeptat jestli nekdo z vas nevi jak se Diamond zachova v nasledujici situaci:

Mam pres BT spojeno v aute s HF sadou a mam pustenou navigaci. Navigace mluvi z repracku v Diamondu (asi?) a kdyz mi nekdo zavola, tak navigace bude mluvit a fungovat normalne dal a ja muzu normalne telefonovat pres HF. Nevim jestli to tak je a zatim mi to nikdo nedokazal potrvdit/vyvratit.
karlic (707)|4.9.2008 10:33
Navigace iGO vždy vypne navigační hlas během hovoru.
Dále záleží, zda máš HF sadu s možností přenosu hlasu jen telefonního hovoru nebo i dalších zvuků (tzv. profily.)
Já mám HF sadu, ze které mi jede jak hlas telefonátu tak systémové zvuky, čili i zvuk iGO navigace. Po příchodu hovoru se Igo umlčí a po ukončení hovoru se bohužel hlas iGO nedostane zpět do HF sady, ale kecá z PDA :(

mdiskuze (65)|4.9.2008 10:39
Diky za info. Ciste teoreticky - kdyz pustim zvuky z PDA ne do HF, ale do systemoveho repracku, tak by se pri prichozim hovoru vypinat nemely ne? Lze to zkusit? :-)

edit: pri tom prichozim hovoru pri spustene navigaci se navigace nejak zpomali, nebo bezi stale plynule? V souvislosti s timhle dotazem mi i napada jak se zobrazi prichozi hovor? Jen zvukem, nebo se prepne okno s oznamenim hovoru pres navigaci?
safino (11)|4.9.2008 15:39
V iGO se prostě na dobu hovoru navigace minimalizuje na pozadí. Tudíž nenaviguje žádným způsobem. Příchozí hovor se zobrazí úplně normálně a po ukončení hovoru se navigace po chvilce zase vrátí a naviguje dál.
mdiskuze (65)|5.9.2008 08:37
Diky za info. Vubec se me to nelibi :-). Asi by to byla prvni vec, kterou bych se snazil v HTC nejak prenastavit, nebo obejit (treba switch spustenych aplikaci pres HW tlacitko). V lete jezdime casto po vyletech, takze navigaci dost pouzivam a to vetsinou v neznamem terenu. To musi jit nejak 'vocurat' :-).
peterpan (19)|6.9.2008 20:13
Zkus tohle:
http://maxmobilesoft.com/software/btmusic
Adow (1267)|24.9.2008 13:11
Mám odzkoušeno, že navigace IGO jede v pohodě i během hovoru:
- Někdo mi volá, objeví se okno s příchozím hovorem
- Hovor přijmu
- Na obrazovce hovoru zavřu toto okno křížkem - hovor dál běží, navigace funguje, ale bez hlasu
- Docela důležité je po konci hovoru počkat až zavěsí druhá strana - zmáčknutím červeného tlačítka totiž vyskočíte z navigace a musíte ji znovu spustit. Pokud zavěsí druhá strana, ozve se jen zvuk ukončení hovoru - navigace jede v pohodě bez přerušení dál a začne mluvit..
Jojo_ce4you (15)|24.9.2008 13:15
:yes: ako to mas zapojene ?