Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TIP: Zamezeni nechtenemu prijmuti hovoru v kapse (Diamond/Raphael)

LuCain_ce4you (22)|4.9.2008 04:10
SensorLock je aplikace, ktera zamyka display a tlacitka. Mobil se zamyka tak, ze ho otocite podel x-osy. Pokud vam nekdo vola, mobil je stale zamknuty, takze ho musite odemknout rotaci, coz v kapse jde tezko :cool:

Video jak to funguje
Samotnou aplikaci na XDA ZDE
karlic (707)|4.9.2008 10:04
Když se mobil zamkne a počká se až se automaticky vypne, tak jak se potom mobil zapíná:?:
libor_m (1026)|4.9.2008 10:43
Tlačítko Power jako jediné funguje, tzn. že zapneš Raphaela, ale obrazovka zůstává zamčená.
LuCain_ce4you (22)|4.9.2008 10:48
musis motat na druhou stranu aby se odemknul :!: ja na to taky hned neprisel :cool: jenze nikdy nevim na kterou :D
karlic (707)|4.9.2008 12:05
[quote=libor_m]Tlačítko Power jako jediné funguje, tzn. že zapneš Raphaela, ale obrazovka zůstává zamčená.[/quote]
Tak to mi nefunguje :(, mám zamčené vše a ničím nelze probudit. Jediné co mobil probudí je přicházející hovor :( Mám instnutou verzi 0.2.

libor_m (1026)|4.9.2008 12:58
Já mám také 0.2 a funguje (a i fungovat má). Zkus SR.
osch (1330)|4.9.2008 16:36
Trošku mě rozčilují dvě věci.
1) samotný druh pohybu potřebného pro zamknutí/odemknutí. Nutnost během něj přehmátnout hodně zvyšuje riziko pádu přístroje. Nějaké zatřesení by bylo lepší.
2) nemožnost přesnějšího nastavení autolocku. při každém vypnutí, při delším nepoužívání, i na kabelu se neustále zamyká. Zase by to chtělo vyřešit nějakým pohybem a přesnějším nastavením.

Věřím, že to bude o několik verzí později výborný softík. Teď mě ale více omezuje než pomáhá, a proto jde (prozatím) "z domu".