Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Distrubuce PALM v CZ

gtz (37)|3.9.2008 21:25
Dobrý večer , dnes jsem se dozvěděl, že nyní již je v CZ oficiální distributor PALM produktů. Stala se jím Brněnská distribuční společnost AGORA DMT.
zde je url shopu s produkty PALM , oficální zpráva zatím na webu není, ale palmOne již to vyhlásil.
AGORA DMT
Zdenek Malinsky (9781)|4.9.2008 00:55
Oficiálními distributory produktů Palm v České republice od 1. září 2008 je společnost AGORA DMT, a.s. a společnost AT Computer, s.r.o.

viz MM.cz
gtz (37)|4.9.2008 09:42
Ano , vždyt to píšu ve svém příspěvku s tím rozdiílem jen , že jsem vynechal AT Computer . No nevím odkud bude AT nakupovat , zda bude stále stejný překup přes Polsko. Agora DMT bude myslím používat výhradní distro canály. Předpokládám , že u Agory bude lepší podpora než u AT ( vyzkoušeno )
TheMelin (1642)|4.9.2008 13:14
Treo PRO mi tam přijde děsně předražené, ale snad je to jen nadhodnocená cena a příchodem tohoto zařízení do ČR klesne.
Zdenek Malinsky (9781)|4.9.2008 13:55
To vše by měla ohlídat právě vzniklá Palm IMC. Doufejme (jako koncoví uživatelé), že s výběrem distributorů měla firma šťastnou ruku.
PS: Ale tou cenotvorbou to nevzali zrovna za nejlepší konec. :?
babaq (309)|5.9.2008 23:28
Ta cena je hodně vysoká, ale obávám se, že neklesne - prodávají se i dražší hračky.
Kdysi jsem se zařekl, že nechci za komunikátor dát víc než desítku, tak nevím, jestli to půjde dodržet...
Ale cena skoro 15 tisíc, to už je celkem dost.
Zdenek Malinsky (9781)|5.9.2008 23:52
To jo, vždyť za ty peníze je cca Touch Pro a u T-Mo možná i s českou lokalizací, TT a držákem do auta nebo jakš-takš ucházející notebook.
Ale třeba nás zachrání dovoz z USA. Mě ten Palm tak nějak zároveň odpuzuje i láká.
babaq (309)|6.9.2008 16:14
:) ano, to "odpuzuje i láká" je naprosto přesné.
gtz (37)|9.9.2008 19:45
Dobrý večer , cca 15 a něco je tak vysoká cena , prootože jsou tam velmi vysoké marže a nechává se celkem slušný prostor pro Dealery a ostatní...

Zde je celkem slušnější cena , ale bacha eshop patří jednomu z distributorů .... stačí se jen podívat na adresy obou ....
zde vychází cca 13 700 vč. DPH
babaq (309)|9.9.2008 21:20
No jo, ono to ale taky nechává prostor pro konkurenci.

Palm Treo Pro je jistě kvalitní přístroj, ale zase tak excelentní není. A ve srovnatelné a menší ceně je na trhu spousta konkurence s normálně velikým displejem, a ne takovým pivním táckem :)

Bude to mít na trhu za takovou cenu dost těžké... i v zahraničních recenzích si stěžovali na vysokou cenu, tu je navíc 1,5 krát dražší než přepočet z dolarů... no jak říkám, bude to mít těžké.