Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro a HSDPA

titan4 (159)|3.9.2008 16:34
Mám od O2 Mobil 1024 Plus balíček, který obsahuje i HSDPA nicméně ať sem to zkoušel kdekoli i v momentu kdy mám na today screeně značku H tak mi internet běží maximálně kolem 360 kbps což je limit obyčejného UMTS. Ať jsem se snažil jakkoli nikde se mi nepovedlo jet normálně na HSDPA.
Dodal bych, že jsem to zkoušel v Praze v centru.

Takže otázka: Funguje vám na Touch Pro HSDPA ? Pokud ano jakých rychlostí jste dosáhli a kde ?
htcjirka (1875)|3.9.2008 19:06
V posledni dobe je dost 3G/HSDPA vytizene a dokonce musim potvrdit,ze dosahnout 1MBit je problem ac nebyval ,ani v me lokalite,kde se pripojuji pres BTS u dalnice.

Mozna to ted zpomaluji brosweri s iPhone :D :D :D
mikrotom (63)|3.9.2008 20:38
Na svém TouchPro dosahuji za dobrého signálu v Praze též průměrných hodnot kolem 360 kbps downloadu. A to s připojením HSDPA. Upload ještě horší.

Nicméněž i když jsem přes wifi připojen ke své domácí internetové lince (6mbps full duplex), tak mi download na TouchPro ukazuje 1,5-2 mbps a upload kolem 1 mbps. To jsou hodně ostudná čísla...

htcjirka (1875)|4.9.2008 18:08
Tak po vcerejsim telefonatu na O2 linku,jsem dnes bruzdal ruznymi misty a spokojenost,toto mereni je z oblasti,kde uz vubec nemam mit signal 3G/HSDPA,upload sice bida,ale download pro mobilni pripojeni staci.