Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

interní úložiště nenalezeno!

teslikjiri (5)|3.9.2008 13:59
Po stažení a nainstalování prográmku: Klaxon alarm (http://www.1800pocketpc.com/2008/08/27/klaxon-accelerometer-and-light-sensor-enabled-alarm.html#more-822 )
který údajně "Reaguje na světlo nebo pohyby Touch Diamonda" a vyžádaném restartu UŽ DIAMOND NENALEZL VNITŘNÍ ÚLOŽIŠTĚ. NEPOMÁHÁ ANI HW RESET - TEDY POKUD JEJ DELÁM SPRÁVNĚ...? HLASITOST DOLŮ+ENTER (JE TO ŠIPKA SMŠREM DOLEVA UMÍSTĚNÁ NA HW KLÁVESNICI VPRAVO NAHOŘE???) + RESET POMOCÍ STYLUSU... po tehel procedure se neobjevi varovna hlaska o navratu k tovarnimu nastaveni... poradte co s tím...? o data mi momentalne nejde, ale chci funkcni diamatik... :)
Děkuji vám odborníci za radu!
osch (1330)|3.9.2008 14:32
Podle obrázku to vypadá, že si neprovedl HR, ale přepnul si se do bootloaderu. Návod říká jak na Hardwareový Reset:

1. Vytáhněte pero.
2. Se zapnutým zařízení stiskněte a podržte tlačítka SNÍŽENÍ HLASITOSTI
a ENTER a pak stiskněte tlačítko RESET hrotem pera.
3. Uvolněte tlačítko RESET, ale držte stisknutá tlačítka SNÍŽENÍ HLASITOSTI
a ENTER, dokud se na obrazovce nezobrazí následující hlášení:

Tato operace odstraní všechna vaše osobní data a obnoví veškeré výchozí nastavení z výroby.
Stisknutím tlačítka Zvýšení hlasitosti obnovte výrobní nastavení nebo stisknutím jiného tlačítka zrušte akci.


4. Uvolněte tlačítka SNÍŽENÍ HLASITOSTI a ENTER, pak stiskněte tlačítko
tlačítka ZVÝŠENÍ HLASITOSTI a proveďte hardwarové resetování, nebo
stiskněte jiné tlačítko a resetování zrušte.
teslikjiri (5)|3.9.2008 14:51
přesně tento uvedený postup jsem dodržel, aly místo očekávané hlášky se objevila obrazovka z přílohy, takže vidím problém v tom nesprávně provedeém HWresetu. Snad ze bych nepouzil spravna tlacitka, ale takovy ignorant zase nejsem. alespon se za nej nepovazuju. Postup jsem dodrzel a pokusil se o takovy reset 3x. vzdy se stejnym vysledkem...
majki77 (63)|3.9.2008 15:01
podle popisu "šipka doleva nahoře na hw klávesnici" mačkáš špatné tlačítko. To pro snížení hlasitosti je na boku přístroje, na straně, kde je nápis htc inovation
enter je kulaté tl uprostřed hw klávesnice, ta šipka je zpět.
karlic (707)|3.9.2008 15:10
Blbost, ale pro jistotu.
Pokud je zasunutý USB kabel do Diamonda, tak není viditelný Internal Storage, tak jen jestli to náhodou není tvůj případ :)
teslikjiri (5)|3.9.2008 15:13
Ahoj, hlásí se ignorant. HW reset proběhl v pořádku. došlo kzáměně entre tlačítka. u Diamondu je to stred.kruhove tlačitko. já použil "šipku zpět". uvidíme jak s návratem ztracene interni paměti...
teslikjiri (5)|3.9.2008 15:14
USB kablik to nebyl, jsem Vů* a mačkal jsem blbé tlačítko... :(
teslikjiri (5)|3.9.2008 15:31
pamět navrácena... :) děkuji všem (ještě musím někde najít zpátky češtinu...)
Marcel00_ce4you (73)|9.9.2008 21:12
K tomu HARD RESET-u... ako mi tu jeden kolega poradil, lepsie ako lamat si prsty je jednoduchsie is do

START -> SETINGS -> zalozka SYSTEM -> ikona VYMAZAT DATA

vysledny efekt HR je ten isty ako sa mordovat s tlacitkami...