Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - příslušenství - zkušenosti, tipy

Matrix44 (134)|3.9.2008 08:27
Chcem Vas upozornit na toto puzdro HTC S322

Je ponukane ako puzdro pre Diamond, Touch Pro a TyTN II. Ale pri pokuse napchat Raphaela do puzdra mi pravu stranu (kde nie je mechanizmus) rozovrel tlak gum na protilahlej strane asi o 2mm ! Casom mozno gumy povolia, ale nepride mi to ako vhodne puzdro pre Touch Pro. A ked to porovnavam z obdobnym puzdrom ktore bolo original pre TyTN, tak tie gumy su strasne silne pre Raphaela. Teda ak mate moznost, tak radsej vyskusajte, aby ste ho nemuseli posielat spat ako ja.

Ak viete o nejakom dobrom drziaku na celne sklo, najlepsie aj s napajanim, tak poradte ;)


Majte sa,
Matrix44
00294926_s322_61lB.jpg
Matrix44 (134)|8.9.2008 09:43
Caute,
hladal som foliu na celu prednu cast, a nasiel som tuto od firmy BoxWave, ale v ponuke je len pre Diamond. Bude pasovat presne aj na Raphaela ?

Taktiez by som bol rad keby niekto poradil nejaky drziak do auta aj s nabijanim.

Majte sa,
Matrix44
00295588_htc_touch_diamond_cleartouch_main_KF2Q.jpg
TheMelin (1642)|21.10.2008 09:57
Jaké máte zkušenosti s pouzdry pro HTC Touch PRO, uvádějte i odkaz na dané pouzdro. Chtěl bych si nějaké objednat. Co třeba toto, nebo toto?
Martin Ráž Hoch (1832)|21.10.2008 11:45
[quote=Matrix44]Caute,
hladal som foliu na celu prednu cast, a nasiel som tuto od firmy BoxWave, ale v ponuke je len pre Diamond. Bude pasovat presne aj na Raphaela ?

Taktiez by som bol rad keby niekto poradil nejaky drziak do auta aj s nabijanim.[/quote]Ano, tuto folii (antireflex) jsem si už objednal, aplikoval a je super. Boxwave obecně jsou špička. Co mě ale maximálně štve je fakt, že prostě jak Raphael nemá rámeček, tak se mi hrany fólie zachytávají občas o oblečení a tím se trochu nadzvedne třeba cíp a dostane se pod něj prach a tím se adheze naruší. Takže jsem koupil 3 fólie, aplikoval je a zase sundal, protože mě to prostě vnitřně štve - nedokážu se mentálně smířit byť s odstávající růžkem:). Omývat se mi je pak už neche... ale uvidím.

Jestli na to někdo máte návod, jak tomuhle předejít, budu rád.

P.S. A Matrixi, přestaň se kurnik podepisovat a zdravit, je to diskuze, ne korespondenční šachy:D
urys (402)|21.10.2008 14:13
[quote=Matrix44]
Ak viete o nejakom dobrom drziaku na celne sklo, najlepsie aj s napajanim, tak poradte ;)
[/quote]

dneska jsem si objednal 3kombinaci (od SunnySoftu), tak jsem zvědavej, ale myslím, že to půjde ;):

1. SH adaptér šroubovací (1635) FEMALE 124-PHR-012 (35Kč)
2. SH Držák "husí krk" 240 mm (1632/60/70) 124-PHR-011 (245Kč)
3. Brodit držák 12/24 V CL- HTC Touch Pro 120-PBR-968848 (1250Kč)

ceny jsou s DPH
fun_thomas_ce4you (74)|21.10.2008 14:28
Synchronizační kolébka od Brando dorazila zhruba do týdne a funguje bez problémů. Za tu cenu myslím parádní koupě.
Matrix44 (134)|22.10.2008 09:31
[quote=Martin Ráž Hoch]Ano, tuto folii (antireflex) jsem si už objednal, aplikoval a je super. Boxwave obecně jsou špička. Co mě ale maximálně štve je fakt, že prostě jak Raphael nemá rámeček, tak se mi hrany fólie zachytávají občas o oblečení a tím se trochu nadzvedne třeba cíp a dostane se pod něj prach a tím se adheze naruší. Takže jsem koupil 3 fólie, aplikoval je a zase sundal, protože mě to prostě vnitřně štve - nedokážu se mentálně smířit byť s odstávající růžkem:). Omývat se mi je pak už neche... ale uvidím.

Jestli na to někdo máte návod, jak tomuhle předejít, budu rád.

P.S. A Matrixi, přestaň se kurnik podepisovat a zdravit, je to diskuze, ne korespondenční šachy:D[/quote]
okraje sa ti zachytavaju len koli tomu ze tam nie je ramcek, alebo ze je rozdiel medzi lesklou plochou Diamonda a Raphaela ? Tuto foliu chcem, uz som ju mal na HTC TyTN a bol som max. spokojny. A co sa tyka podpisovania, tak to je starou skolou ;)

[quote=urys]dneska jsem si objednal 3kombinaci (od SunnySoftu), tak jsem zvědavej, ale myslím, že to půjde ;):

1. SH adaptér šroubovací (1635) FEMALE 124-PHR-012 (35Kč)
2. SH Držák "husí krk" 240 mm (1632/60/70) 124-PHR-011 (245Kč)
3. Brodit držák 12/24 V CL- HTC Touch Pro 120-PBR-968848 (1250Kč)

ceny jsou s DPH
[/quote]
dik, daj potom vediet ako si spokojny, lebo uz je najvyssi cas aby som nieco kupil.

Majte sa :)


urys (402)|23.10.2008 15:43
Fólie Brando antireflexní

Chlapi, abych něco nepodělal ... předesílám, že jsem na lepení folií lama ... no a to se potvrdilo, mám pod tím chlupy (ne moje ;), ale z hadříku). U té fólie je napsáno washable (Brando antireflexní) - takže normálně pod vodu a obě strany i tu lepící? - nebo na to použít třeba i JAR? jak to pak osušit?

díky
mijou (109)|23.10.2008 16:56
Lepenie folie je tu niekde popisovane.
Ale v skratke:
Do nadoby s vlaznou vodou, najlepsie destilovanou, pridat kvapku jaru a foliu v nej "umyt"
Displej vycistit a kludne aj mokru (tu sa nazory roznia) prilozit na displej! Pri mokrej metode sa da po displeji este pohybovat a kvapky sa vytlacaju uplne v pohode!
urys (402)|23.10.2008 18:21
díky, zafungovalo to

prosím o smazání i těch 2 příspěvků nad tímto, díky
trminek (88)|23.10.2008 23:06
[quote=TheMelin]Jaké máte zkušenosti s pouzdry pro HTC Touch PRO, uvádějte i odkaz na dané pouzdro. Chtěl bych si nějaké objednat. Co třeba toto, nebo toto?[/quote]

byl jsem se podívat osobně na toho krusella a přislo mi děsně tvrdý a nepoddajný - prodavač říkal že se roztahne. Nakonec jsem si objendal to Brando a jsem moc spokojený. Jen sem si musel posunout ten magnet aby se nemusela kůže tak vytahovat - ale je možný že to byl problém mého kusu.
urys (402)|24.10.2008 10:25
[quote=urys]
dneska jsem si objednal 3kombinaci (od SunnySoftu), tak jsem zvědavej, ale myslím, že to půjde ;):

1. SH adaptér šroubovací (1635) FEMALE 124-PHR-012 (35Kč)
2. SH Držák "husí krk" 240 mm (1632/60/70) 124-PHR-011 (245Kč)
3. Brodit držák 12/24 V CL- HTC Touch Pro 120-PBR-968848 (1250Kč)

ceny jsou s DPH
[/quote]

takže držák a husí krk mám ;)

Trošku jsem se bál, že se ten "husí krk" bude hodně hýbat a že třeba neudrží tu váhu Raphíka. Opak je pravdou, je to pevná "husa", je ohybatelná, ale musí se vynaložit trošku víc síly ;). Abych mohl na "husí krk" napojit Brodit držák s nabíjecím kabelem, tak jsem si pořídil redukci "SH adaptér šroubovací", ale ouha u brodit držáku jsou jen samořezné šroubky s malým průměrem, takže jsem si musel koupit 4 šroubky s matičkou, abych to spojil dohromady. Na skle to drží výborně, Raphík do toho přesně sedne a i při naklonění o 90˚ je pevně ukotven díky mini usb konektoru od nabíjení. Kabel napájení do zapalovače je dostatečně dlouhý a natahovací, takže mi v pohodě dosáhne z palubky až k zapalovači u řadící páky.

Tady je pár obrázků jak to vypadá v autě
kome_ce4you (56)|30.10.2008 10:02
[quote=urys]Fólie Brando antireflexní

Chlapi, abych něco nepodělal ... předesílám, že jsem na lepení folií lama ... no a to se potvrdilo, mám pod tím chlupy (ne moje ;), ale z hadříku). U té fólie je napsáno washable (Brando antireflexní) - takže normálně pod vodu a obě strany i tu lepící? - nebo na to použít třeba i JAR? jak to pak osušit?

díky
[/quote]

Jak jsi tou folii spokojeny? Premyslim nad jeji koupi
mijou (109)|30.10.2008 17:38
[quote=fun_thomas]Synchronizační kolébka od Brando dorazila zhruba do týdne a funguje bez problémů. Za tu cenu myslím parádní koupě.[/quote]

Kedze nikde v CR som nenasiel nic podobne objednal som si solarnu zaloznu nabijacku Brando z HK a dorazila naozaj do tyzdna. potom napisem skusenosti!
Je to dost humor, lebo v ten isty den som objednaval Sluchatka Jabra BT3030 od istej firmy z Brna a tie este nedorazily:) :) :) :) :) :)
urys (402)|30.10.2008 20:01
[quote=kome]
Jak jsi tou folii spokojeny? Premyslim nad jeji koupi[/quote]
po té, co jsem jí umyl a pořádně "nalepil" je to super, na telefonu nemám daktilky, lip mi po ní klouže prst, nikde se mi nic neodlepuje, prostě já jsem s ní maximálně spokojenej

[quote=mijou]
Kedze nikde v CR som nenasiel nic podobne objednal som si solarnu zaloznu nabijacku Brando z HK a dorazila naozaj do tyzdna. potom napisem skusenosti! [/quote]
no to jsem hodně zvědavej, o něčem podobném uvažuji
taumar (5)|12.11.2008 05:56
mate tu nekdo zkusenosti s pouzdrem krusell orbit flex ? laka me koupit si ho protoze puvodni pouzdro pomalu ale jiste odchazi. pls pokud ho nekdo mate tak napiste zkusenosti. dik
RDol (6)|12.11.2008 15:20
Původně jsem také uvažoval o Orbit Flex, byl jsem se na to podívat v Sunnysoftu, ale odradila mne ta průhledná fólie mezi klávesnicí a horní částí mobilu - imho to časem nemůže dělat dobrotu. Takže jsem nakonec skončil u dříve někým zmiňovaného Horizon pouzdra - potvrzuji, že je tvrdé a nepoddajné, ale zlepšuje se to :)
TheMelin (1642)|12.11.2008 16:08
Tak já nakonec koupil také to Horizon XS a není tak špatné. Ze začátku je tedy tvrdé a jsou problémy se zapnutím, ale po dvou týdnech používání je na tom o mnoho lépe a už bych asi neměnil.
taumar (5)|12.11.2008 19:24
ja vam nevim. me se tak nejak vic libi preci jen orbit flex. zitra se na nej zkusim nekde podivat. nevis nahodou jak je na tom brnenskej sunnysoft? myslim jestli ho tam maji. to je zase dilema:))
kazdopadne dik za nazory
marbl_ce4you (0)|12.11.2008 20:45
Pouzdro Orbit flex vlastním, je určitě lepší než pouzdro originální - netípu si při vyndávání hovory. Nevýhoda je jeho hloubka, která naroste cca o 7 mm. Psaní přes folii i přes její tuhost není problém.
taumar (5)|12.11.2008 20:52
no tak tohle se me libi. me totiz nevadi ze nosim cihlu. sam sem velkej tak co by nemohl byt velkej i telefon. zitra se pokusim na nej nekde v Brne podivat ale myslim ze je to vyreseny:):D
hudyss (219)|13.11.2008 21:00
co si myslite o tomto? http://www.zagg.com/invisibleshield/htc-touch-pro-gsm-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php
TheMelin (1642)|13.11.2008 21:13
nemám s ním zkušennost, ale to ti asi bude chránit jen záda Raphaela, ne?
libor_m (1026)|14.11.2008 09:38
Máš tam "Full Body Coverage", takže by mělo být chráněno tělo celé. Čekal jsem, až to budou mít i na Raphaela a mám nutkání to vyzkoušet.

Škoda, že mám na displeji už jeden malý škrábanec... :oops:
Martin Ráž Hoch (1832)|14.11.2008 11:04
Přátelé, tuhle diskuzi jsem se snažil vyvolat zde: HTC Touch Pro / Diamond - fólie ZAGG Invisible Shield - zkušenosti?
bahara (12)|21.11.2008 11:39
Přátelé pochlubte se, kdo máte jaké pouzdro na opasek? Popřípadě zkušenosti s nimi.

Já si teď vybírám horizontální (mám panděro) a nabídka na internetu se mi zdá prachbídná.

Dík a zdárek
Homer261 (98)|30.11.2008 13:46
Sunnysoft nabízí horizontál Kruesel - výhoda: kromě mizerného plastového klipu má i solidní poutka na navléknutí na pásek.
Doporučuju přibrat i navíjecí lanko.
Maximální spokojenost.
Martin Ráž Hoch (1832)|30.11.2008 13:52
[quote=bahara]...Já si teď vybírám horizontální (mám panděro)...[/quote]Tak takhle jsem zatím o tom nepřemýšlel, ale je fakt, že kdyby mi pouzdro vyhovovalo, tak asi taky horizontální ze stejných důvodů :D. Jinak používám to originální bez klipu a to pouze, když nesu Raphael v tašce, což se moc nestává. Jinak prostě nějak pouzdra nemusím - ostatně jak to děláte - mě prostě štve, že pod vrchní vrstvou - sako / bunda / kabát / ... je prostě pak boule a pokaždé sundavat pouzdro z opasku?

kecinzer_ce4you (332)|30.11.2008 19:22
Také jsem nebyl zvyklý na žádná pouzdra, ale pak jsem si pořídil MDA Compact II, u kterého bylo horizontální pouzdro na opasek, které jsem ze strachu o poškození vyzkoušel.
Dříve jsem totiž nosil MPX200 jen tak v levé kapse u kalhot/kraťasů a často se mi stávalo, že mi jen tak vypadla z kapsy u někoho v autě, nebo hlavně ve svém při řízení. Jednak byl problém jí hledat po zemi a také přišla k nějakému tomu šrámu.
Proto jsem se u mého prvního MDA bál poškození - přeci jen ten dotykový displej. Takže jsem začal nosit toto pouzdro na opasku a absolutně jsem si na něho zvykl. Je pravda, že dělá tu zmiňovanou bouli, ale zase nehrozí žádné poškození, a už vůbec ne vypadnutí zařízení, stejně tak mohu říct i o odcizení.

Proto mě docela mrzí, že u TP žádné takové pouzdro není, jen to chránící bez klipu. Sice jsem si již pořídil nějaké za 199 Kč, ale není to ono, telefon tam nepadne přesně a pak se stává, že necitím vibrace atd.
Jameson_ce4you (51)|9.2.2009 22:06
Mal som akési púzdro z neviemakého telefónu, nejakú dobu to prežilo, ale už je v kýbli... Takže chcem to zmeniť... Vedeli by ste poradiť niečo dobré na opasok, horizontálne, ideálne zohnateľné na Slovensku? Pozral som po toľko spomínanom Horizon XL-LONG od Krusellu, dokonca na eBayi ho majú za pár šupiek, ale rozmery všade uvádzajú 105 x 40 x 22 - ale tých 40mm je predsa na šírku (resp. výšku, keďže je horizontálne) málo - Raphael má predsa čosi cez 5cm! Fakt neexistuje púzdro šité priamo pre Rafa? Som z toho celkom znechutený - to "stock" púzdro je príšerné, pri TyTNe som bol s priloženým púzdrom max. spokojný...
vojtec (5)|27.2.2009 10:24
Ahoj,
máte někdo zkušenosti s aktivním držákem do auta, který zároveň umožňuje propojení s autorádiem a zároveň i nabíjení?
Například něco takového: Brodit držák s adapterem 3 v 1- HTC Touch Pro - kabel 3cm + nějaká miniUSB 12V nabíječka ...
Předpokádám, že k tomu bude zřejmě třeba ještě dokoupit nějaký držák např. na přední sklo či něco podobného....
Díky za tipy
Vojtec
Almighty_ce4you (0)|14.3.2009 14:02
Má někdo zkušenosti s SH držákem? zajímalo by mě jak pevně v něm mobil drží, popř jak je použitelný na kole s příslušným nástavcem ([1], [2]). Díky
kecinzer_ce4you (332)|20.3.2009 17:49
Mohli byste mi prosím doporučit nějaké dobré pouzdro? Ale takové, které se dá nosit i normálně v kapse, tzn. žádné jen např. horizontální za pásek.
To originální pouzdro mě už dneska totálně na**alo, protože jsem 2x volal kámošovi a ani o tom nevím. Prostě to pouzdro je úplně dementní.

Chtěl bych tedy nějaké, aby nemohlo dojít k zapnutí přístroje a já následně třeba přitisknutím ruky ke kalhotám hned někomu nevolal.
Našel jsem toto - Krusell Apollo, což vypadá pěkně, ale opět ten hořešek je řešen tak, že se bojím, aby se mi náhodně v kapse nezaplo. Leda tam telefon dávat opačně.

Máte tedy někdo nějaký tip na opravdu kavalitní a dobré pouzdro?
petrmikes (81)|20.3.2009 18:43
ahoj,chci se zeptat mate nekdo zkušenosti s reklamací pouzdra co jsme dostávali k Htc touch pro? po 4 mesicnim pouzivani mi popraskaly švy a odpadla koženka z hran a začal se třepit ten papír.navííc se odlepila vnitrni vrstva o ktery se otira display.