Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - příslušenství - zkušenosti, tipy

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ahoj,
    máte někdo zkušenosti s aktivním držákem do auta, který zároveň umožňuje propojení s autorádiem a zároveň i nabíjení?
    Například něco takového: Brodit držák s adapterem 3 v 1- HTC Touch Pro - kabel 3cm + nějaká miniUSB 12V nabíječka ...
    Předpokádám, že k tomu bude zřejmě třeba ještě dokoupit nějaký držák např. na přední sklo či něco podobného....
    Díky za tipy
    Vojtec
    Odpovídat lze po přihlášení

Almighty_ce4you
    Guest

Má někdo zkušenosti s SH držákem? zajímalo by mě jak pevně v něm mobil drží, popř jak je použitelný na kole s příslušným nástavcem ([1], [2]). Díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2005

Mohli byste mi prosím doporučit nějaké dobré pouzdro? Ale takové, které se dá nosit i normálně v kapse, tzn. žádné jen např. horizontální za pásek.
    To originální pouzdro mě už dneska totálně na**alo, protože jsem 2x volal kámošovi a ani o tom nevím. Prostě to pouzdro je úplně dementní.

Chtěl bych tedy nějaké, aby nemohlo dojít k zapnutí přístroje a já následně třeba přitisknutím ruky ke kalhotám hned někomu nevolal.
    Našel jsem toto - Krusell Apollo, což vypadá pěkně, ale opět ten hořešek je řešen tak, že se bojím, aby se mi náhodně v kapse nezaplo. Leda tam telefon dávat opačně.

Máte tedy někdo nějaký tip na opravdu kavalitní a dobré pouzdro?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

ahoj,chci se zeptat mate nekdo zkušenosti s reklamací pouzdra co jsme dostávali k Htc touch pro? po 4 mesicnim pouzivani mi popraskaly švy a odpadla koženka z hran a začal se třepit ten papír.navííc se odlepila vnitrni vrstva o ktery se otira display.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 22:18
  2. Reakcí: 214
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 16:12
  3. Reakcí: 548
    Poslední příspěvek: 26-10-2009, 11:07
  4. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 14:29