Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 34

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - příslušenství - zkušenosti, tipy

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

mate tu nekdo zkusenosti s pouzdrem krusell orbit flex ? laka me koupit si ho protoze puvodni pouzdro pomalu ale jiste odchazi. pls pokud ho nekdo mate tak napiste zkusenosti. dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Původně jsem také uvažoval o Orbit Flex, byl jsem se na to podívat v Sunnysoftu, ale odradila mne ta průhledná fólie mezi klávesnicí a horní částí mobilu - imho to časem nemůže dělat dobrotu. Takže jsem nakonec skončil u dříve někým zmiňovaného Horizon pouzdra - potvrzuji, že je tvrdé a nepoddajné, ale zlepšuje se to

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak já nakonec koupil také to Horizon XS a není tak špatné. Ze začátku je tedy tvrdé a jsou problémy se zapnutím, ale po dvou týdnech používání je na tom o mnoho lépe a už bych asi neměnil.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

ja vam nevim. me se tak nejak vic libi preci jen orbit flex. zitra se na nej zkusim nekde podivat. nevis nahodou jak je na tom brnenskej sunnysoft? myslim jestli ho tam maji. to je zase dilema)
    kazdopadne dik za nazory

marbl_ce4you
    Guest

Pouzdro Orbit flex vlastním, je určitě lepší než pouzdro originální - netípu si při vyndávání hovory. Nevýhoda je jeho hloubka, která naroste cca o 7 mm. Psaní přes folii i přes její tuhost není problém.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

no tak tohle se me libi. me totiz nevadi ze nosim cihlu. sam sem velkej tak co by nemohl byt velkej i telefon. zitra se pokusim na nej nekde v Brne podivat ale myslim ze je to vyreseny

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

co si myslite o tomto? http://www.zagg.com/invisibleshield/htc-touch-pro-gsm-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

nemám s ním zkušennost, ale to ti asi bude chránit jen záda Raphaela, ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Máš tam "Full Body Coverage", takže by mělo být chráněno tělo celé. Čekal jsem, až to budou mít i na Raphaela a mám nutkání to vyzkoušet.

Škoda, že mám na displeji už jeden malý škrábanec... ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Přátelé, tuhle diskuzi jsem se snažil vyvolat zde: HTC Touch Pro / Diamond - fólie ZAGG Invisible Shield - zkušenosti?

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Přátelé pochlubte se, kdo máte jaké pouzdro na opasek? Popřípadě zkušenosti s nimi.

Já si teď vybírám horizontální (mám panděro) a nabídka na internetu se mi zdá prachbídná.

Dík a zdárek

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Sunnysoft nabízí horizontál Kruesel - výhoda: kromě mizerného plastového klipu má i solidní poutka na navléknutí na pásek.
    Doporučuju přibrat i navíjecí lanko.
    Maximální spokojenost.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od bahara
    ...Já si teď vybírám horizontální (mám panděro)...
    Tak takhle jsem zatím o tom nepřemýšlel, ale je fakt, že kdyby mi pouzdro vyhovovalo, tak asi taky horizontální ze stejných důvodů . Jinak používám to originální bez klipu a to pouze, když nesu Raphael v tašce, což se moc nestává. Jinak prostě nějak pouzdra nemusím - ostatně jak to děláte - mě prostě štve, že pod vrchní vrstvou - sako / bunda / kabát / ... je prostě pak boule a pokaždé sundavat pouzdro z opasku?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2005

Také jsem nebyl zvyklý na žádná pouzdra, ale pak jsem si pořídil MDA Compact II, u kterého bylo horizontální pouzdro na opasek, které jsem ze strachu o poškození vyzkoušel.
    Dříve jsem totiž nosil MPX200 jen tak v levé kapse u kalhot/kraťasů a často se mi stávalo, že mi jen tak vypadla z kapsy u někoho v autě, nebo hlavně ve svém při řízení. Jednak byl problém jí hledat po zemi a také přišla k nějakému tomu šrámu.
    Proto jsem se u mého prvního MDA bál poškození - přeci jen ten dotykový displej. Takže jsem začal nosit toto pouzdro na opasku a absolutně jsem si na něho zvykl. Je pravda, že dělá tu zmiňovanou bouli, ale zase nehrozí žádné poškození, a už vůbec ne vypadnutí zařízení, stejně tak mohu říct i o odcizení.

Proto mě docela mrzí, že u TP žádné takové pouzdro není, jen to chránící bez klipu. Sice jsem si již pořídil nějaké za 199 Kč, ale není to ono, telefon tam nepadne přesně a pak se stává, že necitím vibrace atd.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Mal som akési púzdro z neviemakého telefónu, nejakú dobu to prežilo, ale už je v kýbli... Takže chcem to zmeniť... Vedeli by ste poradiť niečo dobré na opasok, horizontálne, ideálne zohnateľné na Slovensku? Pozral som po toľko spomínanom Horizon XL-LONG od Krusellu, dokonca na eBayi ho majú za pár šupiek, ale rozmery všade uvádzajú 105 x 40 x 22 - ale tých 40mm je predsa na šírku (resp. výšku, keďže je horizontálne) málo - Raphael má predsa čosi cez 5cm! Fakt neexistuje púzdro šité priamo pre Rafa? Som z toho celkom znechutený - to "stock" púzdro je príšerné, pri TyTNe som bol s priloženým púzdrom max. spokojný...

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 22:18
  2. Reakcí: 214
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 16:12
  3. Reakcí: 548
    Poslední příspěvek: 26-10-2009, 11:07
  4. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 14:29