Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace souborů

PeZ_ce4you (130)|14.6.2004 21:42
Zdravíčko, možná mrhám místem v diskuzích, protože jsem hlúpý, ale mám jeden problém. Sem tam se mi stane, že po synchronizaci mi zbude několik souborů nesynchronizovaných a není možné je sesynchronizovat. Zkoušel jsem někde v ActiveSync je nalézt, leč marně. Jediné co pomůže je záloha všech souborů v nb, smazání, synchronizace, nakopírování a nová synchronizace. Dělám něco špatně, můžu problémové soubory někde nalézt?
Díky
mmambo (118)|14.6.2004 22:53
To se mi opakovaně stávalo se staršími verzemi Active Syncu, ale po nainstalování české verze (je zatím snad jediná) mi po může při nedosynchronizaci restarovat noťas (soubroy zůstanou procesně zamknuté)a pak vše proběhne bez problémů. Jednině se někdy stane, že synchronizace neproběhne tehdy, když chci sehrát soubor s pro PDA neznámým extension a nebo když je třeba, např. v jednom emailu a jednom souboru připojeném použít ze strany ActiveSyncu dva konvertory. Možná je u klasických souborů podobný problém.

Je to jen kusá informace, ale toto řešení mi pomáhá (nesynchronizovatelné soubory - emaily ukládám do pst, které mám v outlooku otevřené ale není synchronizováno.

Znám řešení tedy jen pro emaily - jinde problém nemám, až snad na to, že pokud používáš český ActiveSync je třeba linky z anglické verze přetáhnout do složky, která je v "Oblíbených" ve složce pro českou synchronizaci (píšu od stolu a ne na notebooku, tak si nemohu vzpomenout na název).