Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Palm Treo 750v - podsviceni dipleje

Serminator (49)|2.9.2008 14:04
Zdravim.Mam jedem velkej problem a doufam,ze mi nekdo z vas pomuze.
Mam Palm Treo 750v (OS WM6) a muj problem se tyka podsviceni dipleje.
Stava se mi (posledni dobou docela casto),ze se mi vypne podsviceni
displeje (podsviceni klavesnice ne) a nejde s tim nic delat.Nefunguje
uprava podsviceni v nasaveni ani v programu Spb Pocket Plus.Mohl
by mi nekdo prosim poradit,co s tim mam delat?Tento problem vzdy
vyresi HR,ale chvili po nem to udela zase.Predem dekuji za pomoc.

P.S.: Kdyztak mi muzete psat i na ICQ 224-858-759.
Zdenek Malinsky (9781)|2.9.2008 14:20
Po HR určitě děláš obnovu ze zálohy, takže se ti tam ten problém vrátí zpátky spolu s obnouvou (restore).
Udělej HR a pak čistou instalci - samozřejmě před tím syncni PIM a všechna potřebná data a nastavení softů si vyexportuj ručně.
Nevím, po jaké době po HR se problém vrátí, takže můžeš vyzkoušet na prázdném PDA, zda to způsoboval nějaký soft nebo zda nejde o hw závadu.
Serminator (49)|2.9.2008 14:25
HR jsem delal dnes rano a po cca sesti hodinach byl problem zpatky.Schvalne jsem obnovu ze zalohy nedelal vubec.
Zdenek Malinsky (9781)|2.9.2008 15:19
Tak to bude buď HW závada nebo zkus flashnout jinou ROMku. Jiné rešení nevidím.:? :(
Serminator (49)|2.9.2008 15:20
A mas prosim te ROMku pro Treo 750v?Ja mam jen jednu,kterou jsem tam nahraval.
gtz (37)|2.9.2008 21:30
Dobrý den ,

Palm má svoje updatery na webu WM61 má problémy s hlasitostí u některých sérií , ale jak jsem se díval , stable WM61 s veškerými funkcemi Palmu neexistuje , zkoušel jsem nějakou ROM z XDA-Develop a vše stejné , vždy někde byl nějaký bug. Snad nový update od Palmu pomůže , já stále jsem na WM5.
Zdenek Malinsky (9781)|2.9.2008 23:35
Já jsem zkoušel jednu z prvních WM 6, ale protože nefungoval sync s exchange, tak jsem downgradeoval zpět na WM 5 a od té doby už jsem neměl čas zkoušet něco novějšího. Ale odkazů na ofic.i neofic je tu snad dost.
Serminator (49)|3.9.2008 12:47
Ja pouzival oficialni WM6 (upgradoval jsem z WM5) a dnes jsem zoet downgradoval na WM5 a problem je opet zpatky.Mam podezdreni na jednu vec z nastaveni,musim to vyzkouset a dam vedet,jestli to zase nebude fungovat.