Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Úprava vlastostí foťáku?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj všem diamonďákům. Měl bych dotaz ohledně foťáku. Sice dobrý a jsem celkem spokojený a no to jakou to má optiku, tak si myslím, že to je použitelný foťák. Ale o víkendu jsme někde byli, kde jsem udělal několik fotek a pak to prohlížel v PC a tak by mě zajímalo, jestli je nějaká možnost uprav barevné vyváženosti, protože fotky jsou do modra a tak by to chtělo trošku ubrat.
    Pokud by někdo měl nějaký tip na řešení tohoto problému, tak předem děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

no myslim ze v prakticky jakymkoliv grafickym editoru, jako napriklad Zoner Photostudio, Gimp nebo podle me nejlepe v Photoshopu....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak to máš jistě pravdu, že to jde v editoru, ale já myslel v nastavení foťáku - v sw nebo někde v registrech, tak aby se to nemuselo tolik upravovat v editoru. Ten modrý nádech je tak silný, že automatická oprava editoru to nespraví, jde to jedině ručně a to znamená každou jednu fotku zvlášť a pokud máš těch fotek víc, tak je to spousta práce.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Přetáhni fotky do PC a tam je uprav jakýmkoliv editorem, já používám ZADARMO Zoner media 8 (to je už starší verze, proto je zadarmo) V editoru můžeš fotky jakkoliv upravovat a pak s nimi šup zpátky do HTC :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

skusil si sa aj pohrat s nastaveniami priamo vo fotaku? je tam vyvazenie bielej farby a jas. ja som si to ponastavoval tak ze som teraz spokojny..

Podobná témata

1. mapovani tlacitak fotaku
    Od baronm v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-10-2007, 18:53
  2. Šablony do foťáku pro Qtek9100
    Od 99rk_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-06-2006, 00:05
  3. USB kabel od fotaku pro MDA
    Od DavidFawn v sekci Zbývající PPC