Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro na HTC Diamond

grumpfl (61)|2.9.2008 11:55
Zdravím,

nevíte o nějakém podobném pouzdru jako např. tohle pro iphone? Nemusí to být nutně přímo pro Diamond, ale stačí, aby tam nějak přibližně dobře seděl a aby se dal co nejsnáze vyndat (žádnou zrůdnost ve stylu kožených pouzder Krusel atd. fakt nechci) a aby tekefonu poskytoval solidní ochranu. Prostě něco, co nebude telefon obalovat a hyzdit, ale po vysunutí telefonu se prázdný vrátí zpátky do kapsy. Napadá mě, že naprosto ideální by byl ten kus ohavnýho plastu, co se dával před displej u Palmu Téčkový (a možná nejen jí) řady.

Nedoporučili by jste něco?
majki77 (63)|2.9.2008 12:15
co tak originál pozdro od HTC?
http://www.htcaccessorystore.com/cz/p_htc_item.aspx?i=168360
Petr_K (112)|2.9.2008 12:30
Mrkni na ebay.com, maj tam toho mraky na Diamonda. Osobně tam nakupuji, protože to tam porídíš za třetinovou cenu včetně poštovného než u nás.
grumpfl (61)|2.9.2008 13:15
Nevím, možná jsem v tomhle staromódní, ale ještě stále dávám přednost nákupu v kamenném obchodě. Navíc mám hodně špatný zkušenosti s Českou poštou - několik balíků ze zahraničních eshopů nedorazilo vůbec a jednou mi ta kráva pošťačka dokonce nechala balík s cenovkou 4000 před dveřma do bytu a odešla.

To originál pouzdro od HTC by bylo ideální, ale bohužel podle prodejce v Sunnysoftu se k nám orig. příslušenství k Diamondu vůbec dovážet nebude :(
Petr_K (112)|2.9.2008 13:31
Možná je čas odhodit staromodnost a začít být trošku šetrnější ke svým penězům, ostatně když dokážeš i sem napsat zprávu, tak není problém si něco objednat ze zahraničí za podstatně lepší cenové podmínky než je tomu u nás v kameňákách, tam se kolikrát chovají spíš jako zlatokopové než jako prodejci.

grumpfl (61)|2.9.2008 13:39
Jako takle - kdyby se daly obejít ty mrdky na Český poště, tak s tím problém opravdu nemám. Ale vzhledem k tomu, že FedExem nebo jinou službou na úrovni ti to většina eshopů do ČR stejně nepošle a ve finále to stejně bude mít v ruce českej pošták, tak děkuji ale jenom v extrémním případě, kdy jiná cesta prostě není. Což v tomhle případě doufám není.
majki77 (63)|2.9.2008 15:07
safra, to je ale nemilá informace, že se k nám nebude nic vozit :-(
každopádně na slovensko se vozí:
http://www.epicentrum.sk/obchod/pda-smartphone/htc/
tombik_ce4you (116)|4.9.2008 21:04
Ja objednal original pouzdro z PIXmania.cz do 4 dnu bych ho mel mit doma...tak dam pak vedet jak to dopadlo....objednal jsem taky original kolibku, ale tu stale nemaji na sklade :-(
osch (1330)|5.9.2008 10:20
Opět. Pro Whocares. Obtěžoval si se prosím s najitím vhodného vlákna pro svůj dotaz? Určitě ne, protože pokud ano, zcela jistě by si našel HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie, dokovací stanice, fólie na display - zkušenosti a rady s tímto příslušenstvím). Tedy vlákno určené přesně pro dotazy jako třeba "jaké pouzdro si mám koupit".

EDIT: Zamknuto, pokračujte ve vláknu o příslušenství k HTC Touch Diamond (viz. výše)