Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 102

Téma: 43. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 20. září 2008, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Máme tu začátek nového měsíce, takže jsem tu tradičně s pozvánkou pro všechny příznivce těch nejlepších mobilních zařízení na již 43. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 20. září 2008 na tradičním místě a v tradiční dobu (viz odkaz níže). Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2008) srazu najdete v této diskuzi.
    Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

EDIT
    Na sraz dorazí cca po 15. hodině Pavel Koza s několika zajímavými cihlami.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

tak ja bych se treba zase ukazal, mozna i s dvounohym prislusenstvim

OT: prvni prispevek na nove verzi CE4YOU a jeste k tomu prvni clovek na sraz, ja jsem spokojeny

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Sice uz skoro nevlastnim zadne WM zarizeni, ale my prijdem... a s nami i zakon :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

ale zarizeni s windows mas a mobilni je taky dost, ne?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

To je fakt, tak to prijit muzu s klidnym svedomim

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Beztak se tam o PDAckach toho moc nenamluvi.. Doufam, ze se mi podari dorazit, a ze tam nebude Karlos (rad bych se totiz dostal domu driv nez ve 3 rano)

Registrace
    Mar 2004

Že by z Levandule do bublinek?

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ze bych dorazil take,pokusim se,ale nikdo nesmi nic chtit a videa( pro Milose) se zadna poustet nebudou

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Jestli mi do toho nic/nikdo nevleze, tak se opět stavím. A jestli budu mít s čím
    Dneska ráno jsem se úspěšně jedné "krabičky" zbavila a nevím, jestli do srazu stihnu opatřit novou Nevím, doufám...a těším se

Registrace
    Mar 2004

Orlík nebo Slapy?

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Nezačínej zase! Zatím jsem se zbavila jenom TyTNa a to hezky z ručky do ručky a za ucházející peníz

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud se nestane nic nepredvidaneho, stavim se a spolu se mnou i:

• Samsung Omnia SGH-i900[/*]
    • E-TEN Glofiish V900 (s DVB tunerem)[/*]
    • HTC Touch Pro[/*]
    • HTC Touch Diamond[/*]
    • Toshiba G910[/*]

Mozna i neco vic, ale to bude zalezet na situaci.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Sakra a ja zrovna nemuzu :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Tak jsem nak zavital na smartmanii a oni nam chteji okupovat levanduli, mno jo nemumi byt originalni a musi se nechat inspirovat od zkusenejsich

Registrace
    Mar 2004

Nejsou první okupanti - atomionův blog, co jsem slyšel, tam už taky něco pořádal (nebo se o to pokoušel)

Není se co divit - že je v Praze málo hospod a restaurací je všeobecně známo. Někdy mám problém se tam vůbec někde najíst. Konečně mi došlo, proč si lidé z venkova vozí do Prahy svačinu.

PS:
    Originalita se teď vůbec nenosí (viz např. PDA z Číny).

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2010, 11:56
  2. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 13:46
  3. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 22:46
  4. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 11:56
  5. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 25-09-2006, 22:08