Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 102

Téma: 43. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 20. září 2008, SteakBar Levandule

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tak. Horke hlavy vychladly, uz mi dokonce neni ani zima a tak se na celou situaci koukam trochu jinak nez v sobotu. Jelikoz se ty srazy konaji pod hlavickou ce4you, shrnul bych to na zaklade teto diskuze asi takto a navrhnul nasledujici reseni:

1) Najit nejakou jinou hospodu, ktera bude uplne super, bude salonek, bude poskytovat dostatecnou volnost, bude primerene draha, bude na metru a s parkovistem a dalsich 15 pozadavku je prace nesmirne obtizna a dlouhodoba a vzhledem k okolnostem i dlouhou dobu neuspesna.
    2) Sraz kam polovina lidi prijde posedet a popit jednu colu neni z hlediska majitele hospody zadne terno.
    3) Levandule ma tradici a kdyz odmyslime extempore posledniho srazu, lidi jsou vesmes spokojeni, ma to spoustu plus a de fakto jen jedno velke minus.

Z techto duvodu bych navrhoval nejdrive s majitelem zkusit zakopat valecnou sekeru, zeptat se ho, co mu vadi a naopak co ocekava pro to, aby se k nam zacal chovat jako k zakaznikum a ne povlu co ho akorat rusi od odpocinku na chate. Uz predtim jsem psal, ze bych nevidel problem napriklad ve stanoveni minimalni konzumace nebo dalsi opatreni, aby byly spokojene (alespon primerene) obe strany. Rozhodne neni ani mym cilem spojovat jmeno webu s akci, ktera pusobi jako kdyz se banda prizivniku dostane do civilizace Je to samozrejme neprijemne ale bez penez do hospody nelez.

Pro Karlice:

Jelikoz se ocividne s majitelem znas, pozadal bych te o zprostredkovani. Pripadne pokud myslis, ze pomuze osobni navsteva, tak to mam 4 stanice busem a muzem se s majitelem sejit osobne. Jde mi o odpovedi na nasledujici otazky:

1) Ma majitel zajem, abychom se v jeho zarizeni i nadale schazeli?
    2) Pokud ano, jake ma pozadavky a co by si predstavoval pro to, aby se k nam uz nikdy nechoval tak, jako minulou sobotu?

Teprve v pripade, ze dohoda nebude mozna, zacneme hledat nahradu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

To je slovo do pranice - dáme si pusu, obejmeme se a příště se sejdeme v jednom podkrovním bytě... Pavel nandá zástěru, úsměv a bude obsluhovat

Ne je to fakt, když se nad tím člověk zamyslí, asi je pravda na obou stranách... otázka je, jak to tam vypadalo v sobotu, ale mohlo se jednat o "nakupené" emoce.

Pavel má pravdu v tom, že by asi bylo dobré s majitelem to probrat (nečekám ale nějaký super pokrok)... a pak určit třeba právě Pavla, nebo někoho, kdo je na sraze vždy... aby případný kolektiv umravnil a sloužil případně jako štábní spojka, kdyby se zrovna obsluze něco nelíbilo.

Dort má pravdu v tom, že tohle bez salónku nejde... na druhou stranu, který hospodský bude chtít blokovat salónek, když by tam přece mohl mít svatbu, nebo něco. Tohle je hodně těžký, stejně jako fakt, že i když se rozkáže minimální konzumace, tak stejně k tomu nikoho nedonutíš. A je pravda, že já to posuzuju trochu jinak, protože já prostě do hospody na sodovku nebo pivo nejdu, takže kdyby na mě někdo házel takovýhle xichty u jídla, tak bych asi vyletěl z kůže.

TO NIKDO DOPRDE*E NEMÁTE KLUBOVNU? My máme veliký sklep, ale tam by se vám asi nelíbilo

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Martin Ráž Hoch
    dáme si pusu, obejmeme se a příště se sejdeme v jednom podkrovním bytě...
    To mi asi Krabička nedovolí

No jsem opravdu velmi zvědavá, jestli s panem Hulvátem bude rozumná řeč... :? Byla bych docela překvapená.
    Jo, vlastní klub by se hodil... )

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Souhlasim, ze diplomaticky meeting s pinglem-majitelem by nemusel byt od veci. Nicmene se bojim, ze kdyz mu polozite sebezaobalenejsi otazku typu "co mu vadi a naopak co ocekava pro to, aby se k nam zacal chovat jako k zakaznikum a ne povlu co ho akorat rusi od odpocinku na chate.", tak se akorat nasere. Ja osobne v nem vidim primitivnejsiho cloveka.
    Taky si myslim, ze by problem vyresilo, kdyby misto nej obsluhoval nekdo jiny, tak jako uz nekolikrat.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Velvet
    Proč chceš dělat pražský sraz v Mělníku?:O :? :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Aby majítel dostal větší příspěvky z Evropské uhnije ;-).

BTW vzhledem k tomu, že zítra má v Levanduli sraz smartmania, tak panu majiteli třeba z těch šílenců z cihličkama hrábne a nějaký čas od něho bude pokoj :-D.

Registrace
    Mar 2004

Třeba budou mít štěstí na jinou obsluhu.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Proč chceš dělat pražský sraz v Mělníku?:O :? :sarcastic:
    Tak to se povedlo... Jen shoda jmen, ta Alabama, kde se scházej, je na Žižkově... A taky tam bývá jeden den v týdnu country, tak mě nějak nenapadlo zkontrolovat adresu ops: Pardon

Správný link

EDIT: btw zajímalo by mě, jestli majitel ví, že tam mají sraz jiní šílenci s cihlama...jinak by si to, chudáci, mohli za nás slíznout

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak mu to hlavne nerikejte a to je presne ten kompromis... pokazde tam po nas pujde SmartManie, majitel se na nich vybije a vsichni budou spokojeni. Tedy krome SmartManie

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Docent
    zítra má v Levanduli sraz smartmania
    Zajímavá informace, že je zítra konkurence ve Steak baru Levandule že bych se šel zítra posilnit a možná i něco vyhrát z nabízených cen .
    Bude tam někdo z vás:?:
    Nevíte proč jde Smartmania taky do této hospody? :O

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Protoze jim uiqjirka donasi, chodi tam s nima, je to speh!!!

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Teda Krabicka ty jsi kecka to mas u me schovane.Jinak,zitra tam budu,nevim jestli bych tam rad videl Karlice,kdyz je takovy velky kamarad pana majitele

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

SmartMania má zítra sraz v Levanduli z toho důvodu, že náš moderátor Lukáš Mano se z majitelem nebo s někým z personálu zná, zároveň bydlí v Praze a zamlouval to tam. Já jsem ze Třebové a Prahu téměř neznám, proto jsem to nechal na něm. Jen doufám, že zítra nebudou stejné problémy, jako se stali minulou sobotu, to bych vážně nerad.
    Jirka Hrma

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

No kdyz budete poslusne konzumovat a nebranit cisnikovi v ceste, tak by zadnej problem nastat nemel A nebo budete mit stesti, pan majitel bude na zaslouzenem odpocinku na chate a misto nej se tam bude prohanet nejaka slecna; pak to bude v pohode jako (pry) spoustu predchozich srazu.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od karlic
    Nevíte proč jde Smartmania taky do této hospody? :O
    Protože hospodu v Praze, abys lupou hledal. Už, jak jsem psal, tam měl 1 nebo 2 x sraz atomion a jeho blog, ale pokud vím, tak se jich sešlo asi 3 (slovy tři).

Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2010, 10:56
  2. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 12:46
  3. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 21:46
  4. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 10:56
  5. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 25-09-2006, 21:08