Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 102

Téma: 43. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 20. září 2008, SteakBar Levandule

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Docent
    "Speciality afrodisiakální kuchyně"
    Aha, tam budu brat slecny, diky za tip. :bulb: :yes: Jinak jako sobotne-odpoledni priprava na bublinky taky dobry..

Registrace
    Feb 2007

Ahoj chlapi a dámo ,
    znám restauraci, která je pěšky 10 minut od metra Kačerov, mají tam Free WIFI, perfektně vaří a dá se ze zadní strany parkovat a je kousek od sjezdu z Jižní spojky a je to Krušovická restaurace , nejlepší je zimní zahrada v této restauraci.
    Problém ovšem nastane v každé restauraci, pokud si nějaký host za celé odpoledne objedná pouze dvě piva. Bylo to zde již několikrát probíráno a majitel restaurace musí být z něčeho živ. Někdo pochopí a někdo ne . Pokud jako pravidlo nastavíme, že každý musí za odpoledne utratit aspoň 200Kč, tak si myslím, že nás tam budou trpět déle než několik srazů. To jsou fakta a více by k tomu mohl říci např. Dort, který může mluvit z vlastní zkušenosti .
    Mějte se hezky a pokud bude zájem to udělat ve výše uvedené restauraci, tak není problém zařídit , ke staré dobré Levanduli nemáme žádné závazky .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nevim, to asi bude hodne o lidech, v Levanduli casto nechavamm cca 600 az 900 kc za odpoledne (obed, vecere, mnoho piv..) a pan majitel se ke me stejne chova jako buran. Jestli on to nahodou neni buran.. ) A ke vsemu velice nevychovanej a drzej.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Co jsem si všimla, tak asi naprostá většina lidí si v Levanduli dá minimálně jedno jídlo, někteří pro jistotu i dvě za sebou (že jo, Krabičko ), takže v tomhle si pan buran-majitel nemůže nijak zvlášť stěžovat.
    Další věc je ta, že se dvakrát ochotou nepřerazí, takže abych si vůbec mohla objednat, musela jsem si za ním zajít málem do kuchyně. Nemluvě o tom, že se na to jídlo neskutečně dlouho čekalo...

Registrace
    Feb 2007

Ahoj, tak teď jsem mluvil s majitelem o té sobotě (ja jsem tam nebyl) a údajně byl celý problém v tom, že u nějakých dvou sražených stolů seděli dva lidé a měli za celý den dvě piva a dva čaje. Přicházelo strašně moc hostů a byli to hosté, kteří jsou ochotni utratit za večeři víc jak 1.000Kč a neměli si kde sednout, protože byly dvěma lidmi zablokovány dva stoly. Je škoda, že zde nemá právo bránit se druhá strana, tak jen píšu její názor a více se do toho montovat nebudu. Mám vás všechny rád a mám rád férovost, tak zde je vyjádření. Jelikož byla hospoda údajně naprosto nacvaklá, tak nestíhal a za to se samozřejmě omlouvá.
    Pokud může někdo tuto situaci upřesnit, tak to bude jen dobře, já tam nebyl .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pro upreseneni si procti prispevky na strane 3 a 4. Jejich autori tam byli. Davas svemu kamaradovi k nahlednuti i tuto diskuzi? To jenom abych byl v obraze.. Kazdopadne se ten clovek chova absolutne nevhodne pokazde kdyz tam jsem a on obsluhuje, coz je vice nez casto, takze nechapu, co se timto resi. A je uplne jedno, jestli je utrata vysoka nebo nizka, stoly srazene nebo nesrazene, restaurace obsazena nebo neobsazena, prkynko na hajzlu posrane nebo neposrane. Chova se porad stejne buransky, hulvatsky a nevychovane. Rok jsem do Levandule odmital chodit, tak jako se nyni rozhodl Osch a Pavel Koza. Nechtel jsem si dobrovolne nechat kazit kazde ctvrte az pate sobotni odpoledne. Nedavno jsem slevil a zacal jsem se na srazech opet objevovat. Kvuli vam co tam chodite. Ale pokazde kdyz tam jsem se toho cloveka snazim radeji nevidet, neslyset a nevnimat. Tedy v pripade, ze mame smulu a "pan majitel" ten den zrovna obsluhuje.

Registrace
    Feb 2007

Jó když ti seš lamač židlí , ty to nemáš jednoduché , když si musel zaplatil židli .
    Majitel nic o této diskuzi neví.
    Jinak pojďme jinam, psal jsem to již v předešlém příspěvku www.michelska.cz

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

I Když tam poslední dobou moc nechodím, tak za skoro 3 roky, kdy jsme dříve bývali s beecherem od začátku až do židlí, jsem si nikdy nevšiml, že by byla hospoda (Levandule) nebo venku stoly, zaplněny z více jak poloviny a nikdy jsem nezaregistroval, že by kvůli nějakým námi zabraným stolům si někdo jiný nemohl sednout a odešel. Ono taky v sobotu odpoledne a večer to není tak žhavé, že? A pokud by tento stav nastal, tak snad nebyl problém, aby si majitel/vrchní/servírka účastníky srazu trošku "umravnili" a nechali je sesednout, aby každý neměl jen svůj vlastní stůl a nezabírali zbytečně místo. Škoda, že se vždycky stane nějaké nepříjemnost, když tam nejsem .
    Pokud se ovšem někteří účastníci chovají na srazu nevhodně, tak se nedívím, že je majitel podrážděný a reaguje třeba nepřiměřeně. Ze stejného důvodu jsme skončili v LaPalmě. Karlic a Pinochio o tom jistě vědí své, stejně jako ostatní účastníci říjnového srazu (2005), kteří mi o tom pak psali SZ.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

No, kdyby mel majitel chut si tady popovidat, tak mu klidne tuhle diskuzi ukaz, zadny "pravo" snad nepotrebuje. Pokud jde o chovani, nikdo prece nebere majiteli snahu vydelat. Jde o formu, jakou to dava najevo. Pokud prijde host v 15:30, tak se da predpokladat, ze uz jedl a ze teda okamita konzumace bude minimalni. Nicmenet srazu tam uz bylo dost na to, aby vedel, ze casem vyhladne a pak si i ten pozdni obed nebo veceri da (coz byl i muj plan). Jasne, objednat si za cely den 2 sodovky je trapne, ale konkretni incident byl u naseho stolu, u ktereho jsme sedeli neco malo pres 15 minut a osch rekl, ze mu zatim jedno pivo staci, nacez se spustil ten vodopad "konzumaci" a "kluboven".

Stejne tak pokud majiteli vadi 2 srazene stoly, tak snad neni nic jednodussiho prijit a rict "panove, nemuzu tu chodit, posunte se". Nic takoveho se nestalo (alespon za me pritomnosti) a pokud je pak kvuli takove drobnosti na***ny, tak to uz je vazne spis na doktora nez na debatu. A tech "strasne moc hostu"... no nic, radsi to necham bez komentare. Odesel jsem kolem seste kvuli omrzlinam, takze co se delo pak nevim, v kazdem pripade jsem z monologu pana majitele pochopil, ze nebyt nas, tak je na chate a hospoda ma zavreno, takze ohanet se bohatymi zakazniky ktere mu odrazujeme je uz mimo misu uplne.

Proste a jasne - je to jeho hospoda, tak at da jasne podminky. Chce minimalni utratu (kazdy bude mit svuj listek a i kdyz si da jednu sodovku, zaplati 150Kc)? At to rekne, dame to do podminek a komu se to nelibi, muze sedet na zahradce, ja s timhle nemam vubec zadny prblem a chapu, ze host co mu tam za cely den vypije 2 caje se chova nevhodne. Prekazi mu rozesazeni? presadime se, zas takovy naval tam nebyl. Chce se nas zbavit uplne? Staci jedno slovo. Ale reagovat zpusobem, jaky pan zvolil, pokladam minimalne za nestastne...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od karlic
    Jó když ti seš lamač židlí , ty to nemáš jednoduché , když si musel zaplatil židli .
    Zkusim to napsat jeste jednou a snad vice srozumitelneji:

A je uplne jedno, jestli je utrata vysoka nebo nizka, stoly srazene nebo nesrazene, restaurace obsazena nebo neobsazena, prkenko na hajzlu posrane nebo neposrane, v prubehu podavani prodluzky (se kterou nemam vubec nic spolecneho) do rukou pingla se evidentne nacata zidle nasledne rozpadne nebo nerozpadne. Chova se porad stejne buransky, hulvatsky a nevychovane.

Citace Původně odesláno od karlic
    Jinak pojďme jinam, psal jsem to již v předešlém příspěvku www.michelska.cz
    Ja bych to zkusil vzit poporade. Takze nejprve navrh Velvet, pak Kacerov a dalsi..

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Karlosi, ta Michelská je sice fajn hospoda, ale když jsme tam měli nedávno neofiko logosí akci s analytiky, byla obsluha velmi nepříjemná, zejména kvůli tomu, že asi půl hodiny zůstal jeden stůl neobsazený, protože zkrátka pár lidí přišlo pozdě... Takže mám obavu, že na naše srazy by tam trpělivost neměli

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

údajně byl celý problém v tom, že u nějakých dvou sražených stolů seděli dva lidé a měli za celý den dvě piva a dva čaje. Přicházelo strašně moc hostů a byli to hosté, kteří jsou ochotni utratit za večeři víc jak 1.000Kč a neměli si kde sednout,
    :no:

Tak tomuto se musim pousmat,mista tam bylo dost a tech strasne hostu by si asi pan majitel pral(ale ve skutecnosti jich tam moc neprichazelo),ale se svym hulvatskym vychovanim,arogatnim tonem a machrujicimi recmi mu tam zachvili chodit nikdo nebude.
    Kdyz tam on sam osobne neni a je tam normalni obsluha,je vse v poradku.Jestli se tady nekdo zastava tohoto pana Machyrka,tak me hluboce zklamal.Tento clovek by potreboval poradne padnout na hubu.
    Stacil me u jeden vystup s nezaplacenou stovkou,kdy sice jeden clovek nezaplatil,ale nadruhou stranu byl ten den vubec problem mu zaplatit,protoze byl porad pryc vzadu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Teď to pročítám a opravdu se musím smát demagogické obhajobě... ne, opravdu a je mi jí líto.

Kurník co to tu jako řešíme... i kdyby si dal člověk jen sodu, tak jako co? To ho kastuje někam jinam? Pokud si půjdete do samoobsluhy koupit "jen" 10 rohlíků (protože zrovna nepotřebujete půlku prasete), měli by mít právo Vás vyhodit, protože jim neděláte tržby? Co je to ku*va za totalitní mentalitu... jednou tam jdu na sodu, příště třeba na veřeři! Možná na dveře vyvěsit: "Ti co si chtějí dát jen do 3 nápojů bez jídla, vstup zakázán!" (Ale tohle už by si pan majitel asi nedovolil)

No nic chlapi, dokud nebudeme využívat své právo volby (!) tak se to tihle zm*di nenaučí.

Jinak opravdu doporučuji - nenechávejte si hodnocení (jakékoliv - mínus i plus) pro sebe, když to jde pište (např. http://www.restaurace.cz/praha-9/ste...vandule-1.html). Mě osobně tato hodnocení pomohou občas najít dobrou restauraci a vyvarovat se chyb (nesmí se kritika brát jako dogma, ale když většina něco tvrdí...)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jak na to koukám, tak říjnový a možná i listopadový a prosincový sraz můžu rovnou odpískat, že? :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

To snad ne Zdeňku... jen, aby případné nové návštěvníky srazu neodradilo, že jim někdo vyčítá, že si nedaj 10 piv

Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2010, 10:56
  2. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 12:46
  3. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 21:46
  4. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 10:56
  5. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 25-09-2006, 21:08