Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Fólie na displej info

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

T-Mobile nabízí jako příslušenství pouzdro na MDAII za cca 630Kč, ta cena je za to pouzdro šílená, ale co je super tak je těch 6ks fólií na displej které jsou u toho. Folie vypadaji celkem schopně dá se říct, že jsou shodné s tou jednou co dodává téčko k MDAII v balení. Takže pokud si člověk veme, že se fólie prodávaji za ceny od cca 60 do cca 120kč tak si myslím, že 630Kč je cena je přijatelná. ) :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

A to pouzdro opravdu nekde fyzicky mají? Příslušenství k MDA je u T-Mobilu jako Yeti. Mluví se o něm, ale nikdo ho neviděl!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Maximus
    A to pouzdro opravdu nekde fyzicky mají? Příslušenství k MDA je u T-Mobilu jako Yeti. Mluví se o něm, ale nikdo ho neviděl!
    jasné, dokonce jsem ho testoval podle mne ho budou mít na všech značkovkách, popř. na Partnerských nebo Profi prodejnách. Fotku na webu jsem bohužel nenašel

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

takže našel na německých stránkách T-Mobile
    T-Mobile DE hafo příslušenství zde
    je to Ledertasche für MDA II Inlkusive 6 Display-Schutzfolien ve 4 řádku pravého sloupce

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Já si myslím, že sem pouzdro fak viděl v T-Mobilu v Hr.Králové. Páč nepoužívám ani to co sem dostal s MDA2, tak sem po něm dál nešel.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Gvaks
    Citace Původně odesláno od Maximus
    jasné, dokonce jsem ho testoval podle mne ho budou mít na všech značkovkách, popř. na Partnerských nebo Profi prodejnách. Fotku na webu jsem bohužel nenašel
    No tak v Brně jsem na to pouzdro nenarazil! Jediný co mají z příslušenství pro MDA je nabíječka do auta za 299,- peněz!

Podobná témata

1. Folie na displej
    Od zimmi_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-07-2009, 10:46
  2. fólie na displej iPAQ214
    Od Drolan_ce4you v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 13-02-2008, 10:46
  3. FS Loox C550 a folie na displej
    Od xentaur_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers