Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fólie na displej info

Gvaks (114)|14.6.2004 20:32
T-Mobile nabízí jako příslušenství pouzdro na MDAII za cca 630Kč, ta cena je za to pouzdro šílená, ale co je super tak je těch 6ks fólií na displej které jsou u toho. Folie vypadaji celkem schopně dá se říct, že jsou shodné s tou jednou co dodává téčko k MDAII v balení. Takže pokud si člověk veme, že se fólie prodávaji za ceny od cca 60 do cca 120kč tak si myslím, že 630Kč je cena je přijatelná. :)) :yes:
Maximus_ce4you (45)|14.6.2004 21:08
A to pouzdro opravdu nekde fyzicky mají? Příslušenství k MDA je u T-Mobilu jako Yeti. Mluví se o něm, ale nikdo ho neviděl! :D
Gvaks (114)|14.6.2004 21:16
[QUOTE="Maximus"]A to pouzdro opravdu nekde fyzicky mají? Příslušenství k MDA je u T-Mobilu jako Yeti. Mluví se o něm, ale nikdo ho neviděl! :D [/QUOTE]

jasné, dokonce jsem ho testoval podle mne ho budou mít na všech značkovkách, popř. na Partnerských nebo Profi prodejnách. Fotku na webu jsem bohužel nenašel
Gvaks (114)|14.6.2004 21:44
takže našel :D na německých stránkách T-Mobile
T-Mobile DE hafo příslušenství zde
je to Ledertasche für MDA II Inlkusive 6 Display-Schutzfolien ve 4 řádku pravého sloupce :D
dyndy (159)|15.6.2004 20:42
Já si myslím, že sem pouzdro fak viděl v T-Mobilu v Hr.Králové. Páč nepoužívám ani to co sem dostal s MDA2, tak sem po něm dál nešel.
Maximus_ce4you (45)|16.6.2004 18:49
[QUOTE="Gvaks"][QUOTE="Maximus"]A to pouzdro opravdu nekde fyzicky mají? Příslušenství k MDA je u T-Mobilu jako Yeti. Mluví se o něm, ale nikdo ho neviděl! :D [/QUOTE]

jasné, dokonce jsem ho testoval podle mne ho budou mít na všech značkovkách, popř. na Partnerských nebo Profi prodejnách. Fotku na webu jsem bohužel nenašel[/QUOTE]

No tak v Brně jsem na to pouzdro nenarazil! Jediný co mají z příslušenství pro MDA je nabíječka do auta za 299,- peněz!