Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TorchButton - HTC Touch Pro - LED fotoaparátu jako baterka

Martin Ráž Hoch (1832)|31.8.2008 23:20
Dnes byla releasnuta aplikace pro HTC Touch Pro (MDA Vario IV, Raphael), která umožňuje to samé jako známá aplikace VJ Candela, tj. rozsvítit trvale LED diodu od fotoaparátu. To se skvěle hodí při tmavých nocích jako baterka¨, takže určitě nezapomeňte Vaše zařízení tímhle užitečným prográmkem vybavit.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=422367
Pavlus_ce4you (125)|2.9.2008 12:56
Mě to fachá v pohodě. Stiskem zapnum stiskem vypnu. Mám to nastavené na dlouhý stisk "zeleného" tlačítka. Hlasové vytáčení nepoužívám.

Jinak super a díky za aplikaci!
Sako verife (476)|5.9.2008 13:02
program funguje v pohode, nicmene moje lamerska otazka:

Jak, prosim nejlepe krok za krokem, mam pridelit tlacitkum nejakou funkci jinou? jde to pouze u jedineho tlacitka? O jake tlacitko se presne jedna (to nahravani jsem tak nejak nenasel,nebo spatne nastavil) V podstate lamerska otazka, proto prosim o navod step by step jako pro lamku. Diky
Matrix44 (134)|5.9.2008 14:59
pridaj si to trebars v TF3D medzi programy aby si mal rychly pristup. Jednym stlacenim zapnes app, a druhym ju vypnes.
Sako verife (476)|5.9.2008 17:36
ten monstrozni nesmysl pro ovladani jednim prstem jsem ani jednou nespustil a spoustet neminim.

Potrebuji radu jak si ten program "baterka" pridat na HW tlacitko.
p.a.Ť.o (69)|9.9.2008 12:13
HW tlačítko lze naprogramovat pouze na dlouhý stisk zeleného tlačítka - start - settings - buttons. Mnozí píší i o AEButtons aplikaci, která umožňuje nastavení více tlačítek (nemám vyzkoušeno).

jinak TorchButton je teď ve verzi 1.1 a ta po instalaci automaticky vypne světýlko za 30 sec.
Sako verife (476)|10.9.2008 23:53
na to namapovani JEDNE klavesy jsem uz prisel jen jsem to semka zapomel napsat. Zrejme vyzkousim teda ten jinej program kterej to umozni namapovat vsechno, skoro.
Novou verzi pochodne vyzousim. Diky za snahu pomoci.