Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Geocaching - vhodné aplikace

pavel83 (69)|31.8.2008 12:33
zdravím, sháním nějaký program na Geocashing něco jako geoscout který je ale pěkně pomalý a od nových verzí nefunguje (všechny souřadnice mají polohu 00000000) chci aby to navigovalo a komunikovalo s netem (grps wifi) líbi se mi taky beelinegps ale ten se nepřipojí na geocaching.com. co mi doporučíte? díky
zuzkys (356)|31.8.2008 22:17
Zdravím, já musím jen podotknout, že Geoscout funguje naprosto bezproblému, jen člověk musí mít poslední verzi, tuším 1.5.1.0 . Mám tam momentálně něco kolem 400kešek a sice první spuštění je záležitost asi 3minut, tak ale potom to jede naprosto bez čekání, všemožné přepíná obrazovek funguje téměř bez prodlevy.
Pokud nevyhovuje, tak doporučuji Handy Geocaching, ale záleží co máš za WM, je to java aplikace, třeba na WM 6.1 nefunguje (zkoušela jsem to před pár týdny, možná už je nějaká nová verze, toto nevím).
tombik_ce4you (116)|15.4.2009 09:45
Jak uz jsem psal v jinem vlakne, me na diamondu funguje Locify (stahne kesky v okoli, informace o nich, ukaze ti vybranou kes na mape...a spoustu dalsich fain veci) Bohuzel mi ale nebezi pak navigacni sipka kdyz dam navigovat. Takze je nutne prepnout na Richesse a zadat tam souradnice ziskanych kesek rucne :-(

Kdyz to zkusi jeste nekdo jinej tak budu rad :) Mozna je to pouzitim externi GPS, nevim ale jestli by vubec interni melo cenu zkouset kdyz poskakuje jak splasena koza :-(
lord_lucifer (22)|18.4.2009 13:28
GCz mi prijde jako super
http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm
Spolupracuje s Google maps - takze je to chce mit nainstalovane.