Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak mám použít dataphone2 jako modem k PC?

tribiani (95)|14.6.2004 20:13
...nějak se mi nepodařilo se na PC připojit přes DP2. Sice mám v ovládacích panelech položku AvantGo Connect, ale tam nevim jak to mám vyplnit
dík
PavelR. (2184)|14.6.2004 20:28
[QUOTE="tribiani"]...nějak se mi nepodařilo se na PC připojit přes DP2. Sice mám v ovládacích panelech položku AvantGo Connect, ale tam nevim jak to mám vyplnit
dík[/QUOTE]

... AvantGo Connect bych v tomto případě nijak neřešil :) Návod na použití XDA2/MDA2 jako modemu viz zde a zde ...

PavelR.
RStein (2012)|15.6.2004 20:28
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="tribiani"]...nějak se mi nepodařilo se na PC připojit přes DP2. Sice mám v ovládacích panelech položku AvantGo Connect, ale tam nevim jak to mám vyplnit
dík[/QUOTE]

... AvantGo Connect bych v tomto případě nijak neřešil :) Návod na použití XDA2/MDA2 jako modemu viz zde a zde ...

PavelR.[/QUOTE]

Vidim, ze muj navod na MobilManii jste jiz zpropagoval diky.). Kdyby byly jeste nejake dotazy, ptejte se, uz jsem resil ruzne specialitky napriklad, jak paralelne nakonfigurovat pripojeni pro svoji novou Nokii 6230 se SIM ET a MDA II se SIM TMO pres bluetooth.
jan.konference (38)|11.7.2004 00:13
[QUOTE="RStein"][QUOTE="PavelR."][QUOTE="tribiani"]...nějak se mi nepodařilo se na PC připojit přes DP2. Sice mám v ovládacích panelech položku AvantGo Connect, ale tam nevim jak to mám vyplnit
dík[/QUOTE]

... AvantGo Connect bych v tomto případě nijak neřešil :) Návod na použití XDA2/MDA2 jako modemu viz zde a zde ...

PavelR.[/QUOTE]

Vidim, ze muj navod na MobilManii jste jiz zpropagoval diky.). Kdyby byly jeste nejake dotazy, ptejte se, uz jsem resil ruzne specialitky napriklad, jak paralelne nakonfigurovat pripojeni pro svoji novou Nokii 6230 se SIM ET a MDA II se SIM TMO pres bluetooth.[/QUOTE]

A nevěděli byste prosím někdo jak připojit modem z DT2 z W98SE? Díky. Honza.
PavelR. (2184)|11.7.2004 07:38
[QUOTE="jan.konference"]
A nevěděli byste prosím někdo jak připojit modem z DT2 z W98SE? Díky. Honza.[/QUOTE]

... kdysi jsem se pokoušel najít a posléze modifikovat mda2 usb modem skript i pro Windows 98 - obě neúspěšně ... nyní již mda2 nemám takže mne tato problematika přestala zajímat :) ... zkus se ale podívat, zda se něco neobjevilo i na xda-developers...

Zde alespoň najdeš návod jak rozchodit Wireless Modem přes bluetooth, sériový port a rovněž IrDA, což by mělo fungovat i s Windows 98...

PavelR.
KS (29)|11.7.2004 14:05
[QUOTE="RStein"][QUOTE="PavelR."][QUOTE="tribiani"]...nějak se mi nepodařilo se na PC připojit přes DP2. Sice mám v ovládacích panelech položku AvantGo Connect, ale tam nevim jak to mám vyplnit
dík[/QUOTE]

... AvantGo Connect bych v tomto případě nijak neřešil :) Návod na použití XDA2/MDA2 jako modemu viz zde a zde ...

PavelR.[/QUOTE]

Vidim, ze muj navod na MobilManii jste jiz zpropagoval diky.). Kdyby byly jeste nejake dotazy, ptejte se, uz jsem resil ruzne specialitky napriklad, jak paralelne nakonfigurovat pripojeni pro svoji novou Nokii 6230 se SIM ET a MDA II se SIM TMO pres bluetooth.[/QUOTE]




No mne neni stale jasne, jak zprovoznit fax v MDA2 prostrednictvim PC - zkratka jak poslat fax z PC pres MDA2 pripojeny pres bluetootch (irda, kabel), faxove cislo mam aktivni, programu jsem vyzkousel mraky, v zadne diskuzi mi nikdo nikdy neodpovedel. Diky
biokys (50)|22.9.2004 10:08
Ahoj, tak sem zkousel ten navod co je na mobilmanii pres infrak, ale jak delam, co delam, rychlost pripojeni mi jede porad jen na 9.6 kbps...rychlost portu na PC mam nastavenou na 115kbps. Nevite nekdo co s tim?
Diky Honza
mmambo (118)|22.9.2004 11:13
Když už mluvíme o modemu jako DP2, mám problém, že se mi od této verze ROM (viz podpis) v pravidelných intervalech odpojuje od internetu - připojuji se přes BlueTooth. Přemýšlím, zda by pomohlo tam dát novou ExtROM, ale nejsem si jist, zda to pomůže. Nevíte tedy někdo prosím, jak odstranit to věčné odpojování při surfování (děje se mi to i při použití pouze IE na DP2)?
romix (134)|22.9.2004 13:19
[QUOTE="RStein"]
Kdyby byly jeste nejake dotazy, ptejte se, uz jsem resil ruzne specialitky napriklad, jak paralelne nakonfigurovat pripojeni pro svoji novou Nokii 6230 se SIM ET a MDA II se SIM TMO pres bluetooth.[/QUOTE]
1.)
to pak muzes na MDAII normalne vyuzivat telefon TMO a surfovat pres nokii a ET? jestli ano, zni to zajimave;) co je treba podniknout za kroky?
2.)
nekde jsem cet,l ze pri pripojeni MDAII jako PC modemu je MDAII nedostupne a nelze se na nej dovolat (overeno praxi), nevymyslel se uz na to nejaky figl?
maniacos (6)|22.9.2004 18:51
[QUOTE="romix"][QUOTE="RStein"]
Kdyby byly jeste nejake dotazy, ptejte se, uz jsem resil ruzne specialitky napriklad, jak paralelne nakonfigurovat pripojeni pro svoji novou Nokii 6230 se SIM ET a MDA II se SIM TMO pres bluetooth.[/QUOTE]
1.)
to pak muzes na MDAII normalne vyuzivat telefon TMO a surfovat pres nokii a ET? jestli ano, zni to zajimave;) co je treba podniknout za kroky?
2.)
nekde jsem cet,l ze pri pripojeni MDAII jako PC modemu je MDAII nedostupne a nelze se na nej dovolat (overeno praxi), nevymyslel se uz na to nejaky figl?[/QUOTE]


add2)taktez mne to stve uz hodne dlouho, kdykoli se pripojim k netu pres PC, tak mi muze kdokoliv volat a vubec o tom nevim a dotycnemu to normalne zvoni. A pri ukonceni pripojeni mi od ET nedojde ani zadna sms o neprijatem hovoru, takze vubec nevim, ze mi nekdo volal:mad: Vetsinou mi nedojde ani sms, pokud ji nekdo odeslal v dobe, kdy sem byl pripojen k PC, tak to uz mne max nastve:(

Resim to aspon castecne tim, ze kdyz se du pripojit na PC, nastavim si presmerovani hovoru na jiny telefon, ale pokud by pomohla flash ROMky, tak bych byl nesmirne stastny. Tez sem zvedav na reseni;)
ouio (65)|23.9.2004 09:35
A co koupit z bazaru nějakej foun s GPRS a BlueTooth a ten užívaj jako modem pro PC i MDA2,je to možné?Když sem připojenej na net na MDA2, tak sem nedostupnej, jen když zrovna stahuju data, ale při připojení k PC sem nedostupnej, i když nestahuju a MDA2 se nedá použít,aspoň todle nějak vyřešit.Ja to zatim řešim obyčejným founem připojeným kabelem k PC a přesměrování čísla,má to ale neduhy přehazování simek:( a placení za příchozí hovory:((
romix (134)|23.9.2004 12:16
[QUOTE="ouio"]A co koupit z bazaru nějakej foun s GPRS a BlueTooth a ten užívaj jako modem pro PC i MDA2,je to možné?Když sem připojenej na net na MDA2, tak sem nedostupnej, jen když zrovna stahuju data, ale při připojení k PC sem nedostupnej, i když nestahuju a MDA2 se nedá použít,aspoň todle nějak vyřešit.Ja to zatim řešim obyčejným founem připojeným kabelem k PC a přesměrování čísla,má to ale neduhy přehazování simek:( a placení za příchozí hovory:(([/QUOTE]
a krome toho SMS nepresmerujes :(
skromny (84)|23.9.2004 15:00
[QUOTE="romix"]
a krome toho SMS nepresmerujes :([/QUOTE]

co sa presmerovavania SMS tyka tak je to druh spojenia ako voice takze ak to operator vyslovene nezakazal tak je to povolene (IMHO)... uz som sa s tym davno nehral ale viem ze to bolo chodive... aspon osobne som sa naposledy hral s docasnou deaktivaciou...
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|23.9.2004 15:48
SMS přesměrovat nejdou u žádného našeho operátora. A nikdy ani nešly.
skromny (84)|23.9.2004 16:23
[QUOTE="JirkaP."]SMS přesměrovat nejdou u žádného našeho operátora. A nikdy ani nešly.[/QUOTE]

u ET-SK som pouzival zrusenie prijimania, tak som predpokladal ze presmerovanie je len ina forma zrusenia, resp. zrusenie je forma presmerovania (z principu sietovych kodov)...

za pripadnu mystifikaciu sa ospravedlnujem...
maniacos (6)|24.9.2004 19:18
[QUOTE="romix"][QUOTE="ouio"]A co koupit z bazaru nějakej foun s GPRS a BlueTooth a ten užívaj jako modem pro PC i MDA2,je to možné?Když sem připojenej na net na MDA2, tak sem nedostupnej, jen když zrovna stahuju data, ale při připojení k PC sem nedostupnej, i když nestahuju a MDA2 se nedá použít,aspoň todle nějak vyřešit.Ja to zatim řešim obyčejným founem připojeným kabelem k PC a přesměrování čísla,má to ale neduhy přehazování simek:( a placení za příchozí hovory:(([/QUOTE]
a krome toho SMS nepresmerujes :([/QUOTE]

no kazdopadne je to pro mne lepsi jak "dratem do oka", lepe si ty hovory presmerovat nez o ne prijit. A zas tolik jich trebas ja nemam a navic to neplatim:evil: tak to presmerovani je z meho pohledu zatim ten nejlepsi zpusob:yes:
Laca (154)|6.11.2004 15:10
nepřišli jste na něco nového, ohledně těch SMS? :?
Láca