Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak upravit české znaky při zadávání hardwarovou klávesnicí ? (HTC Kaiser II WM6.1CZ)

bufan1 (110)|30.8.2008 21:03
[color=blue]Ahoj. Moc prosím o radu. Existuje nějaký program (něco jako total commander) kterým bych se mohl nerušeně přehrabovat a upravovat složky ve /Windows/
Mám HTC Kaiser TyNT II. WM6.1CZ
Konkrétně mi jde o dokument ve windows / syn.0405.txt ve kterém jsou fonty pro zadávání českých znaků na hardwarové klávesnici.
Syn.0405.txt je uložen jako jen pro čtení a nejde mi ho ničím změnit nebo přepsat, což bych velice rád.
Předem díky za jakoukoli radu 
[/color]
dort (1212)|31.8.2008 09:42
nechápu proč nepoužiješ právě zmíněný TotalCommander? Jinak úprava SYM.txt prozatím směrem k HW klávesnici nic neřeší :-( -
bufan1 (110)|31.8.2008 12:22
Jak píšu. Ničím mi ho nejde přepsat. To znamená, že i total commanderem mi to nejde. Napíše to hlášku, že: soubor (1) nelze odstranit.
A při zadávání českých znaků ti to samozřemě pomůže v tom, že se nemusíš prohrabávat nabídkou nepotřebných znaků. A po úpravě ti to nabízí jen cz znaky. Což velice urychlí psaní na hard. klávesnici :D
bufan1 (110)|1.9.2008 22:12
Už jsem to vyřešil. Měl jsem nainstal poslední verzi total commanderu. Vyměnil jsem jí za nějakou starší beta verzi a ta to už přepsala. :D