Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Hermes - nedari se spojeni s PC

mousefromhouse_ce4you (268)|29.8.2008 13:08
Zdravim, po 2 letech s PalmOS jsem se zase vratil k WM, koupil jsem si HTC Hermes a mam problem AS, totiz vubec se mi nedari spojit zarizeni s PC, po propojeni se akorat indikuje nabijeni, ale na PC se nedeje nic, kdyz dam v AS pripjit, tak mi to pise, ze zarizeni nebylo rozpoznano...

Verze AS: 4.5 CZ
OS: windows XP
ROM: dvha_79 wm6.1 professional

nevite prosimvas nekdo co s tim ?
libor_m (1026)|29.8.2008 13:20
Settings|Connections|USB to PC - odškrtnout "Enable advanced network functionality"
mousefromhouse_ce4you (268)|29.8.2008 13:36
odskrtnul jsem to volbu a bohuzel to nepomohlo...
libor_m (1026)|29.8.2008 14:15
tak zkus zrušit všechna partnerství v AS, pokud ani potom ne, tak zkus odinstalovat/nainstalovat nově AS (posl. verzi) a pokud stále nic, tak zkus HR TyTNa
mousefromhouse_ce4you (268)|29.8.2008 14:31
reinstalaci AS jsem zkousel, dokonce i vic verzi, zadne partnerstvi jsem ani nenastavoval... Zkusil jsem i ten HR a taky nepomohlo, zkusil jsem i HR se zrusenim customizace... Nenapada te jeste neco ? Napadlo me flashnout origo ROMku od HTC, ale k tomu potrebuju funkcni AS.. (abych predtim mohl spustit HARD-SPL), ne ?
Pavel Koza (4761)|29.8.2008 14:48
Zkusit jiny USB kabel. Mam na stole plno zarizeni a obcas si kombinace URCITY kabel a URCITE zarizeni moc nerozumi. Ze se zarizeni nabiji nic neznamena, data jdou myslim pres jine draty. Stejne tak zkusit (ale to jste asi zkousel) ruzne USB porty.
libor_m (1026)|29.8.2008 14:55
... stejně tak zkusit jiný počítač (notebook)
mousefromhouse_ce4you (268)|29.8.2008 15:45
Tak jiny kabel to nakonec vyresil, diky za pomoc, docela jsem si oddychl... Moc diky za pomoc... Kdyz uz jsem tohle tema zalozil, mohl bych jeste jednu otazku ? Budu flashovat jinou ROM, ta co tam je je hrozne pomala, tak bych se chtel zeptat, jestli byste mi nemohli doporucit nejakou osvedcenou, pokud mozno rychlou a aby bylo v zarizeni po flash co nejvice volneho mista (tedy aby v ni nylo co nejmene built-in aplikaci) ?