Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Diamond - aktualizace počasí

Petr_K (112)|28.8.2008 17:30
Nikde jsem nenašel, jak by se dala nastavit aktualizace počasí tak, aby se to aktualizovalo pouze jen při přes WiFi. Aktualizace přes mobilní síť mě připadá dost drahá záležitost, pokud nemám zaplacená data.
V Diamondu jsem nenašel možnost detajlnějšího nastavení pro aktualizace, budu proto vděčný za každou radu k vyřešení tohoto problému.
Předem děkuji.
kubislav_ce4you (11)|28.8.2008 19:01
ja bych rekl, ze kdyz ses pripojeny pres wifi, muzes aktualizovat. stahovani dat jinym zpusobem je v ten okamzik zablokovane a stahujes zadarmo jen pres wifi, over si to, ze se ti pri pripojene wifine neotevre nahore ikonka E nebo G se signalem
Petr_K (112)|28.8.2008 19:58
OK, dík za info, pokud to je tak, tak není co řešit.
Děkuji
Marcel00_ce4you (73)|29.8.2008 11:54
Treba si vypnut ale automaticku aktualizaciu a vykonavat ju rucne, lebo ked nebudemat wifi v dosahu, pouzije mobilnu siet.

Mam dotaz k tomuto pocasiu... Da sa niekde vytiahnut ikona na plochu "dnes" tohoto pocasia ? Cim si mozem spustit to pocasie bez pouzitia TF3D ? To sa pytam pre pripad ze TF3D nepouzivam.
libor_m (1026)|29.8.2008 12:45
Podle mne to nejde, protože neexistuje aplikace, která by data o počasí zobrazovala...
Petr_K (112)|29.8.2008 14:29
[quote=Marcel00] Treba si vypnut ale automaticku aktualizaciu a vykonavat ju rucne, lebo ked nebudemat wifi v dosahu, pouzije mobilnu siet..[/quote]

Tak to jsem udělal jako první, ale dík;)

[quote=Marcel00]
Mam dotaz k tomuto pocasiu... Da sa niekde vytiahnut ikona na plochu "dnes" tohoto pocasia ? Cim si mozem spustit to pocasie bez pouzitia TF3D ?[/quote]

Pokud nepoužíváš TF3D, tak bych se tím počasím vůbec nezabýval a raději bych si nahrál například Spb Weather

Dada_ce4you_oldd (63)|29.8.2008 20:12
Jedine si v zalozce Nastaveni - Data odskrtni automaticky stahovat pocasi- Pak aktualizuj pocasi rucne.
Marcel00_ce4you (73)|29.8.2008 20:31
to karpro
No praveze ide o to ze hento je platene a nema to taku peknu animaciu a na efekt to tak neposobi,mne staci ikonka ktorou si chcem spustit to pocasie co je v TF3D... :cool:

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin