Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Diamond Bluetooth - může mi někdo poradit?

Alfonz7 (5)|28.8.2008 17:14
Ahoj, asi stupidní dotaz ale nemůžu zprovoznit bluetooth na svém Diamondu. Respektive můžu soubory posílat (jak do PC tak na jiné mobily) a dokonce i přijímat, tedy telefon aspoň ukazuje, že soubory přijímá. Problém je v tom, že je nikde v telefonu nemůžu najít. Beam mám pochopitelně zapnutý. Může mi někdo poradit? Díky!
Pavel Koza (4761)|28.8.2008 17:18
Ted jsem to zkusil na svem Diamondu a po prijeti a ulozeni to najdu v My Device \ My Documents. Pokud je to v cestine, tak je to mozna Moje zarizeni \ Moje dokumenty.
Alfonz7 (5)|28.8.2008 17:23
My device - My documents jsem zkoušel :( , resp. hledal jsem úplně všude: otevřel jsem všechny adresáře a zkoušel jsem to i skrze vyhledávání v laptopu, nikde nic. I tak díky!
Pavel Koza (4761)|28.8.2008 17:29
...a zeptá se vás to, jestli chcete soubor uložit? Ja bych zkusil otevrit panel Memory, keterj ukazuje velikost pameti a pak si poslat 3 MB velkej soubor. Kdyz se zacne Storage zmensovat a na konci bude o 3 MB mensi, tak to tam nekde je. Pokud ne, tak je problem jinde.
Alfonz7 (5)|28.8.2008 17:36
Taky jsem zkoušel. Pošlu si např. mp3 (5 MG) z PC a cca to tu minutku trvá. Během celé doby telefon ukazuje: "You are receiving data. To stop receiving, press Cancel". Pak šťastně zazvoní a nic. Do telefonu to nedojde protože když se pak podívám do průzkumníku tak objem dat se vůbec nezmění, a místa je tam pořád dost, přes 30 MG.
Pavel Koza (4761)|28.8.2008 18:43
To jo, ale ja myslel sledovat to prubezne. Ja kdyz si neco poslu a otevru panel Memory, tak vidim, jak Storage / In Use pekne roste (musite mit ten panel aktivni, tapnout na nej, jinak se neobnovuje). Pak mi to taky zavoni a objevi se dialog, jestli chci dany soubor ulozti. Kdyz kliknu ano, ulozi se do My Documents. Kdyz ne, soubor se smaze a misto v pameti se uvolni. Dela Vam to presne to same, nebo je nekde rozdil?
Alfonz7 (5)|28.8.2008 19:38
Právě že ani v Memory to neroste. Posílám např. něco z druhého telefonu, tam vidím jak to odchází na na konci mi to řekne "úspěšně odesláno". Ale v Diamondu nic nepřibývá ikdyž říká, že data přicházejí. Tak vážně nevím...
Pavel Koza (4761)|28.8.2008 19:43
Pokud mate jistotu, ze to neni tim odesilajicim zarizenim (doporucuji vyzkouset jeste nejake dalsi), tak asi nejjednodussi cesta jak zjistit, jestli je to problem zarizeni, je udelat hw reset a na zkusit to uplne s cistym zarizenim. Pokud to zacne fungovat, tak BT rozhodila nejaka instalovana aplikace. Pokud to fungovat nezacne, zkuste stahnout novejsi FlashROM (ale nevim, jak to je jestli mate tu s ceskou ROMkou) a pripadne reklamovat. Ale urcite to jeste poradne otestujte s dalsim jednim nebo 2 ruznymi BT zarizenimi, chova se to nejak zvlastne a nejsem si jisty, ze musi byt chyba jen na strane Diamonda.
Alfonz7 (5)|28.8.2008 20:18
Ok, to bude jediné rozumné řešení. Instaloval jsem tam pár aplikací včetně map, tak uvidíme. Ještě jednou díky!