Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Emailový klient pro PPC

johnee_r (290)|28.8.2008 15:06
Zdravím,
sháním nějakého emailového klienta pro WM6. Předinstalovaný outlook je dost tragédie. Na PC používám Thunerbird, tak bych ocenil něco s podobně logickým nastavením a ovládáním, ale hlavně prostě něco lepšího než ten Messaging. Potřebuji podporu více účtů a IMAPu. Potěšilo by, pokud by byl free, ale nebráním se ani placenému softu, pokud bude skutečně dobrý a nebude stát majlant. Pár dolarů dát můžu.

Díky

EDIT
Pravidlo 1-1 - [color=red]Hledání je lék...[/color]
QMail, Profimail, Flexmail....
johnee_r (290)|28.8.2008 19:08
O Qmailu vím, zatím je to favorit. Ty další neznám. Budu rád za názory na funkčnost a zkušenosti. Který, proč, proč ne apod.

Díky
jvejlupek (6)|1.9.2008 00:26
Já používám flexmail a jsem naprosto spokojen. Poradí si i se zabezpečovacími certifikáty, umí IMAP a má příjemné grafické rozhraní, které mi tak trochu připomíná thunderbird, který na PC taky používám. Jinak já zase neznám ostatní, tak nevim, ale s Flexmailem jsem spokojen. Stojí 30 dolarů, ale trial funguje asi 2 týdny, tak lze vyzkoušet.
neoxo (133)|3.9.2008 10:53
tiez hladam emailoveho klienta ktory by zvladol:

- viac uctov - POP3/SMTP
- synchronizaciu definovanu peek time, off-peek time, cize zvlast pre spiciku a mimo spicky
- nepotrebujem synchronizovat emaily - stahovat cez pop3 v noci a v sobotu a nedelu nie tak casto, cize toto je problem
- odpojit gprs-edge pripojenie po skonceni stahovania.


viac veci ma netrapi, da sa prisposobit.
johnee_r (290)|4.9.2008 12:19
Tak jsem nainstaloval qmail. Vypadá moc pěkně, ale mám jeden značný problém. Nedaří se mi rozhodit smtp odesílání. Jako smtp chci použít gmail. Takže nastavím smtp.gmail.com, ssl (stáhnul jsem si balíček pro ssl a dvě dll knihovny jsem nakopíroval do programového adresáře qmailu), jako jméno dám celou adresu a odpovídající heslo a při odeslání hlásí chybu :-(. Může mi někdo pomoct? Díky moc.
Zdenek Malinsky (9781)|4.9.2008 14:40
pop.gmail.com a smtp.gmail.com asi máš, takže potom v nastavení - detail si nastavíš v Incoming port 995 a Secure SSL a Outgoing port 587 a Secure STARTTLS

a ty OpenSSL knihovny by měly být rozbaleny ve složce ....Program Files\QMail
johnee_r (290)|4.9.2008 15:55
Nefunguje :-(
"Error occured while sending"