Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: ipaq 38xx a hnusny zvuk po prehrati alarmu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2002

Zdravim.

Mate niekto skusenosti s hnusnym zvukom ktory sa ozve po prehrati alarmoveho wavu ?
    Robi mi to len ked nastavim budik, pripadne schodzu, proste to prehra zvuk a potom
    sa ozve zvuk ako ked sa na pc inicializuje zvukovka - take hnusne cvaknutie. Ked pracujem
    s IPAQom nerobi to. Viete niekto nieco o tom ? Teda hlavne ako to odstranit ;-)))

diki

Matus
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

myslis tramtadadaaaaaa, dzzz ? Hej, pekna kraavovina :-)

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

hmmm, taky se mi objevuje v repracku. obcas i pri praci a mezi trackama v mediaplayeru. nevite, jestli je to vlastnost ipaqu nebo chyba k servisovani? docela me to prudi. pry multimedialni zarizeni za 25k kc a nema dotazene takove mouchy. jedna se o ipaq3870.

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Existuje opravný patch (SP20430.exe). Stáhnul jsem ho z WEBu Compaqu. Pokud ho nennajdeš, můžu poslat mailem.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Díky, našel jsem. Problém je v tom, že se jedná o fix pro 36xx a 37xx s verzí ROM 2.14. Já mám 3870 s ROM 2.15. Jestli jde o věc SW, počkám na 15.6., kdy by měla vyjít nová ROM. Stáhl jdem si patch s opravou driverů pro 38xx, tak uvidíme. Pokud se to nespraví, zkusím poprudit help-lajnu, jen tak ze cviku. Teď mám stejně starouška v servisu, protože jsem objevil na displeji 3 trvale bílé body, jsem zvědavý, jak se k tomu postaví.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Problemove "cvaknuti" pri prehrani zvuku pochazi z textu copyrightu na konci prehravaneho wav souboru.

1) Tento copyright je mozne odstranit prekopirovanim wav souboru na PC a upravou ve zvukovem editoru (treba CoolEdit), nebo taky hexaeditorem. Samo sebou ze je vhodne udelat zalohu tohoto souboru :-)

2) Jina moznost je nahradit je uplne vlastni tvorbou.

3) zde jsou ulozeny konvertovane soubory

soubor Alarm2 v archivu neni protoze nema copyright. Udelejte si ale zalohu.

Guest

díky za tip. prověřím, ozkouším. zipiik

Podobná témata

1. klávesnice pro ipaq 38xx
    Od ok2shi v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-10-2003, 23:07
  2. iPAQ 38xx + foldable keyboard & narodne znaky
    Od v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3