Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ipaq 38xx a hnusny zvuk po prehrati alarmu.

tief (42)|10.5.2002 13:36
Zdravim.

Mate niekto skusenosti s hnusnym zvukom ktory sa ozve po prehrati alarmoveho wavu ?
Robi mi to len ked nastavim budik, pripadne schodzu, proste to prehra zvuk a potom
sa ozve zvuk ako ked sa na pc inicializuje zvukovka - take hnusne cvaknutie. Ked pracujem
s IPAQom nerobi to. Viete niekto nieco o tom ? Teda hlavne ako to odstranit ;-)))


diki

Matus
hybo (3107)|10.5.2002 17:13
myslis tramtadadaaaaaa, dzzz ? Hej, pekna kraavovina :-)
zipiik (206)|6.6.2002 19:34
hmmm, taky se mi objevuje v repracku. obcas i pri praci a mezi trackama v mediaplayeru. nevite, jestli je to vlastnost ipaqu nebo chyba k servisovani? docela me to prudi. pry multimedialni zarizeni za 25k kc a nema dotazene takove mouchy. jedna se o ipaq3870.
masch (45)|7.6.2002 12:03
Existuje opravný patch (SP20430.exe). Stáhnul jsem ho z WEBu Compaqu. Pokud ho nennajdeš, můžu poslat mailem.
zipiik (206)|7.6.2002 14:17
Díky, našel jsem. Problém je v tom, že se jedná o fix pro 36xx a 37xx s verzí ROM 2.14. Já mám 3870 s ROM 2.15. Jestli jde o věc SW, počkám na 15.6., kdy by měla vyjít nová ROM. Stáhl jdem si patch s opravou driverů pro 38xx, tak uvidíme. Pokud se to nespraví, zkusím poprudit help-lajnu, jen tak ze cviku. Teď mám stejně starouška v servisu, protože jsem objevil na displeji 3 trvale bílé body, jsem zvědavý, jak se k tomu postaví.
gootchick (14)|7.6.2002 17:05
Problemove "cvaknuti" pri prehrani zvuku pochazi z textu copyrightu na konci prehravaneho wav souboru.

1) Tento copyright je mozne odstranit prekopirovanim wav souboru na PC a upravou ve zvukovem editoru (treba CoolEdit), nebo taky hexaeditorem. Samo sebou ze je vhodne udelat zalohu tohoto souboru :-)

2) Jina moznost je nahradit je uplne vlastni tvorbou.

3) zde jsou ulozeny konvertovane soubory

soubor Alarm2 v archivu neni protoze nema copyright. Udelejte si ale zalohu.

null (0)|11.6.2002 10:35
díky za tip. prověřím, ozkouším. zipiik