Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co bych chtel videt na uvodni strance Ce4you.

jindrapro (81)|27.8.2008 09:55
Vim, ze ted mate prace jak na kostele, ale v nove verzi mi hodne chybi prehled poslednich prispevku v diskusi. Mam Vario (a ted z nej i pisu) a byl jsem zvykli jen nakouknout na uvodni stranku a v pripade zajimavosti jsem sel do diskue. Da se rict, ze jsem mel prehled kde se co sustne..... Pokud se to teprve dodela, tak v pohode, ja vydrzim, ale jestli to neni v planu, tak se hodne primlouvam...... Dekuji a jinak drzim palce, dobra prace...
Pavel Koza (4761)|27.8.2008 10:05
Diky za prispevek. Uvodni stranka je hodne provizorni, protoze jeste cast sekci neni prevedena (bazar, freeware, tematka) a navic byla delana hodne narychlo. Urcite se zmeni a diskuze tam v nejake podobe urcite budou. Kdyztak se prosim pripomente tak za 14 dni-3 tydny, to uz by to melo byt aktualnejsi.
Superbobo (121)|27.8.2008 10:52
Nevím kam přesně dávat náměty na zlepšení, ale bylo by možné například při přehledu už konkrétních diskuzí nebo při přidání příspevku do diskuze, aby to skočilo na poslední příspevěk? stale se mi to nastavuje na začátek a né vždy si to uvědomím, a musím zase hledat tlačítko "poslední"
Superbobo (121)|27.8.2008 10:57
Jelikož jsem zde nanašel tlačítko EDIT tak to pišu do nového příspěvku. Jenom co jsem napsal předchozí tak jsem se více zaměřil na seznam diskuzí, a všimnul jsem si toho pidi odkazu na poslední příspevky :) kdyby někdo hledal, je to těsně před názvem diskuze ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|27.8.2008 11:40
Taky tu nevidím tlačítko edit:) a mě to štve ještě víc, jsem na něj zvyklý:P
Zdenek Malinsky (9781)|27.8.2008 11:40
Tlačítko "EDIT" nehledej, to nenajdeš. Zkus hledat "upravit".
Zdenek Malinsky (9781)|27.8.2008 11:42
[quote=Zdenek Malinsky]Tlačítko "EDIT" nehledej, to nenajdeš. Zkus hledat "upravit". [/quote]Tak koukám, že ač v diskuzích/fóru je, zde v pokecu/chatu chybí.

[hl]REKLAMACE[/hl]
SBDer (22)|27.8.2008 12:33
Tak mám taky takový podnět... Bude v diskuzi opět tlačítko "zobrazit nové příspěvky za posledních 24 hodin"? Buď jsem ho nenašel, nebo tam neni... Ale každopádně by se hodilo :-)

A ještě toto: Přestože jsem si ve svém profilu vyplnil podpis a odfajfkoval, aby se mi zobrazoval, teď ve Vastnostech příspěvku mám vždy defaultně nastaveno, že se připojit nemá...
Zdenek Malinsky (9781)|27.8.2008 12:40
Vysvětlení (momentálně) nehrajícího kapitána - tj. Pavla Kozy:
Popis fóra

[quote]Děje se na našich stránkách něco nepěkného, co zasluhuje naši pozornost? Máte spor s jiným čtenářem a otravuje vám to život? Smazal vám moderátor váš příspěvek a vy jste přesvědčeni o tom, že neprávem? Nebo vás dokonce trápí některý z administrátorů? Napište nám to se do tohoto fóra a my se to pokusíme vysvětlit a urovnat. Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že z důvodu zachování průkaznosti jsou v tomto fóru upravená pravidla, takže například nemůžete ani editovat své příspěvky (to samé platí pro moderátory).[/quote]

Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že z důvodu zachování průkaznosti jsou v tomto fóru upravená pravidla, takže například nemůžete ani editovat své příspěvky (to samé platí pro moderátory).


Taky nezaškodí si přečíst znovu a důkladně (klidně i několkrát) Pravidla pro diskutující, 1. revize (23.8.2008).

:oops: Omlouvám se za mystifikaci, pro mě je to také všechno nové. Sice jsem se průběžně podílel na dílčím testování i tvorbě nových pravidel (ale ta nakonec Pavel vytvořil trošku jinak), ale protože jsem se do poslední chvíle věnoval staré verzi webu, je to všechno skoro stejně nové, jako pro ostatní. :oops:
Zdenek Malinsky (9781)|27.8.2008 12:45
[quote=SBDer]Tak mám taky takový podnět... Bude v diskuzi opět tlačítko "zobrazit nové příspěvky za posledních 24 hodin"? Buď jsem ho nenašel, nebo tam neni... Ale každopádně by se hodilo :-)

A ještě toto: Přestože jsem si ve svém profilu vyplnil podpis a odfajfkoval, aby se mi zobrazoval, teď ve Vastnostech příspěvku mám vždy defaultně nastaveno, že se připojit nemá...[/quote]
1. Zkus link pro diskuze/fóra a link pro chat/pokec

2. V podpisu máš text "Po roce hledání vhodného zařízení skončím nakonec u Diamonda". Klikni nahoře Přihlášen SBDer, pak nastavení osobního profilu a uprav si text v podpisu (Podpis :
Jednoduchý podpis, který se případně připojí ke každému vašemu příspěvku. Povolen je pouze jednořádkový prostý text, vše ostatní (odkazy, HTML tagy) budou odstraněny.)
Suoraj (704)|28.8.2008 08:34
No Pavle zatim to vypadá dobře... jen se ještě neorientuju - ale to se prej s prvnim duchodem změní :D
Šeba_oldd (1184)|30.8.2008 16:02
Ahoj Pavle a stara gardo - po delsi dobe jsem zase nasel zajem v PDA a tak jsem navstivil svuj drive velice oblibeny web. Gratuluji k jeho premene a zaroven zdravim vsechny co znam.
Jen co mi zde chybi: (mozna to nekde je) "zobrazit vsechny prispevky uzivatele"- a kdyby byly s nejakym filtrem, tak by to bylo fajn.
Duvod - vzdy zde bylo nekolik osobnosti, kteri meli reseni k problemum a navic kdyz vlastnili i stejne zarizeni bylo to fajn. Predpokladam, ze s novym webem snad skonci fora typu HTC napr.Cruise cca 120 stranek o nicem je to hrozne se v tom prehrabovat.
Zdraví vás Petr.
Šeba_oldd (1184)|30.8.2008 16:06
Tak se omlouvam napsal jsem to jinam nez by to melo byt - tohle je o uvodni strance.Sorry dlouho jsem sem nic nepsal.
Zdenek Malinsky (9781)|30.8.2008 16:46
[quote=Šeba] "zobrazit vsechny prispevky uzivatele"[/quote]Pracuje se na tom - bude filtrování nové příspěvky, moje oblíbené, moje sledované, všechny moje...nebo nějak podobně. Tenhle programátor je hrrrrrooozzznnněěě pppppooooommmmmaaaaalllllýýýýý, ale na rozdíl od předchozích dvou je za ním vidět alespoň nějaký výsledek, tak prosím strpení.

tomsoft (2734)|30.8.2008 17:06
Pořád tady objevuju něco nového, ale jedno musím říct nahlas.
Hledání "určitého textu", skoro všude to funguje tak, když najde nějaký hledaný výraz, zobrazí se všechny hlavní témata, kde se možná text vyskytuje.
Tady, už to přímo zobrazí konkrétní příspěvek, kde je hledaný výraz. Což je opravdu [hl]SUPER[/hl] :D
Takže držím palce....
Martin Ráž Hoch (1832)|31.8.2008 09:49
[quote=Zdenek Malinsky]Pracuje se na tom - bude filtrování nové příspěvky, moje oblíbené, moje sledované, všechny moje...nebo nějak podobně. Tenhle programátor je hrrrrrooozzznnněěě pppppooooommmmmaaaaalllllýýýýý, ale na rozdíl od předchozích dvou je za ním vidět alespoň nějaký výsledek, tak prosím strpení. [/quote]Já to povídam porád, ale když on čučí jenom na samý seriály a prd dělá. Jako jo, tváří se občas, že kóduje, ale většinou jedno tlačítko tak 4 hodiny;)

Ba ne, dělá to dobře, sice pomalu, ale dobře!

Zdenek Malinsky (9781)|1.9.2008 14:32
Tak buď to Pavel udělal tak skvěle nebo je vám to jedno, jak nový web bude vypadat? Já jsem si vymyslel, že by mohl přidělat (jako to bylo na starém fóru) tlačítko "soukromé zprávy" u každého příspěvku a taky by nezaškodilo to, co píše macula.

Pak jsem si ještě vymyslel (a to už zde někdo jmenoval) větší tlačítko pro vstup na poslední příspěvek vlákna např.zde.


[h]A co vy? Nemáte žádné náměty a připomínky?[/h]

Carabei (611)|1.9.2008 15:45
musim pochvalit pavla za povedene a jiz funkcni stranky, jen bych mel dva navrhy(doufam ze uz tu nebyly)

chybi mi tlacitko odpovedet ktere se nachazelo pod prispevky, takhle uz jsem dvakrat malem zalozil nove tema, vim ze tlacitko odpovedet je u kazdeho prispevku, ale prijde mi prehlednejsi to klasicke tlacitko na konci. hlavne bylo vetsi

druhy navrh, bylo by mozne zamenit (pri psani prispevku) tlacitko "odeslat formular" na neco jako "odeslat prispevek", sice jen takovy maly detail, ale pusobilo by to mene byrokraticky;)
Zdenek Malinsky (9781)|1.9.2008 16:01
[quote=Carabei] dvakrat malem zalozil nove tema [/quote]

Proto se tam také (mělo by :? ) objeví varování, zda opravdu chceš založit nové vlákno.

Zdenek Malinsky (9781)|1.9.2008 16:09
A ještě jedna prosba.

Pravidla pro diskutující nejsou ještě v konečné 100% podobě. Chci je podstatně zestručnit (stejně ten Pavlův dlouhý návrh asi většina lidí nečetla celý :oops: :( ) a k jednotlivým bodům přidám odkaz na vysvětlení (když třeba někdo nebude vědět co je např. warez). Proto prosím, máte-li návrhy co přidat a co vynechat, tak to napište buď přímo sem, nebo mi pošlete mail či soukromou zprávu. Vím, že veterány = dlouhodobé uživatele určitě jisté nešvary zlobí, tak ať je můžeme začít trošku více potírat.

Děkuji. :)
Carabei (611)|1.9.2008 16:14
varovani se objevilo, napada me jeste umistit vytvoreni noveho tematu pouze na prehledy diskuzi, precejen pak nebude mnoho lidi inklinovat k zalozeni noveho vlakna kdyz muze odpovedet v jiz existujicim vlakne.
zigzag (226)|31.10.2008 11:16
jak to vypada s vyvojem filtru "Zobrazit nove prispevky" (mysleno od posledni navstevy)?
Pavel Koza (4761)|31.10.2008 17:49
Vzdyt to uz je hotove mesic... funguje to stejne jako predtim, kliknete na hvezdicku v menu u slova Diskuze...
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2008 18:18
To už funguje, pokud se nepletu, minimálně měsíc.

Podívej se na jakoukoli stranu webu/fóra, tak v nejvrchnejší části najdeš v moderé liště:

Domů | Novinky | Články & Recenze | Podpora | Diskuze | Pokec | Zařízení | Bazar | Témátka | Kde je freeware?

uvidíš-li někde vedle této nabídky hvězdičku, tak to znamená, že od poslední návštěvy se v té sekci něco změnilo. Pak už jen stačí kliknout na tu hvězdičku a zobrazí se požadované.
Takže např.:
nové příspěvky v diskuzi (fóru)

nové příspěvky v pokecu (chatu)

zigzag (226)|6.12.2008 07:56
mě to teda nějak nefunguje. při 2 po sobě jdoucích návštěvách v rozmezí cca 2 hodin, mi kliknutí na hvězdičku, vrátilo ty samé příspěvky. (pozn. že ono to nevrací příspěvky u kterých došlo ke změně?!)
urys (402)|6.12.2008 08:41
Pokud nedojde k zavření prohlížeče, tudíž k ukončení dané session, tak se pořád budou zobrazovat ty samé příspěvky + nové vzniklé. V dolní části pod seznamem příspěvků je odkaz na "Označit všechna fóra jako přečtená" - kliknutím na něj se označí nové příspěvky jako přečtené a dojde k vyčištění dané session, při dalším zvolení "pouze nových příspěvků" bude vše již OK. Nebo prostě zavřít a otevřít prohlížeč čímž se zahájí nová session.

jak je to technicky řešené samozřejmě nevím, nejsem autorem, ale myslím, že moje vysvětlení se ubírá správným směrem
Pavel Koza (4761)|6.12.2008 09:09
Ano, je to presne tak. Pocitam se standardnim chovanim ctenare, ktery prijde na ce4you, chvili pobude, pak jde jinam a nakonec zavre prohlizec / vypne pocitac. Teprve ukoncenim session a nasledna dalsi navsteva udela zmenu. Jinak to resit nejde (nebo nevim jak), protoze kdyby se session rusila vstupem na stranku for, tak to nebude fungovat. Jeste by asi bylo mozne omezit platnost te session, ale pokud je resenim "problemu" vypnuti / zapnut stranky (nebo staci otevrit nove okno), tak to nevidim jako tragicke.
zigzag (226)|9.12.2008 11:26
diky za info. bohužel asi patřím mezi nestandardní čtenáře, protože já otevírám prohlížeč tak 2x denně (ráno v práci, odpo doma). jelikož používám FF, tak jedu přes záložky, takže zavírám max. ty.
Pavel Koza (4761)|9.12.2008 21:22
Teď jsem to otestoval a řekl bych, že jediné řešení je prostě před odchodem nezavírat okno, ale kliknout na odkaz ve výpisu témat "Označit všechna fóra jako přečtená". Musí to být buď na hlavní stránce nebo ve výsledcích vyhledávání, v konkrétním fóru se označí jako přečtená pouze všechna témata v něm založená. Pak hvězdička zmizí a objeví se teprve ve chvíli, kdy se v databázi objeví nový příspěvek.
zigzag (226)|2.3.2010 12:45
zničehožnic mi zmizela hvězdička nahoře v liště u odkazu Diskuzní fóra (používám FF). netušíte někdo proč by se to mohlo stát?
zivan (615)|2.3.2010 18:57
Jsem na tom stejne. Zkusil jsem promazat cookies pro ce4you a stale nic. Do kompletniho smazani cookies se mi moc nechce :(
zigzag (226)|31.3.2010 10:45
stále stejné. u Diskuzního fóra se hvězdička neobjeví, ale např. u Články & Recenze ano!?
Milan_B (32)|31.3.2010 15:33
připojuji se, u mě se hvězdička chová stejně
Pavel Koza (4761)|31.3.2010 23:17
Dekuji za informace, zkusim se na to podivat. Muzete prosim pripadne napsat:

1) jaky system a prohlizec pouzivate
2) ve kterych sekcich hvezdicka funguje a ve kterych ne? Je to resene pro cely web stejne, tak je to divne, ze to nekde beha a nekde ne....
tomsoft (2734)|31.3.2010 23:29
Taky se přidám ... :oops:
Zkoušel jsem IE8 + FireFox 3.6.2 - stejné (Windows 7 x64 + Windows XP)
Prohlížeče IE jsem zkoušel 32 i 64 bit.
Hvězdičku u "Diskuzní fóra" jsem neviděl ani nepamatuju :)
Zkoušel jsem smazat snad všechno možné co smazat lze (cookies, temp, cache atd...) dokonce jsem si na virtuálu nainstaloval XP bez SP2 a postupně jsem přidával aktualizaci po aktualizaci až do stavu SP3 + všechny update a nic.
Je to divné, třeba teď vidím hvězdičku u "Články a recenze", "Aplikace" a "Bazar" , ale to je vše.
Na diskuzích nic :(
Není to tragédie, ale už si nás s tím rozmazlil :yes:
Milan_B (32)|1.4.2010 07:34
Používám W_Vista SP2 s prohlížečem IE8.
Hvězdička se mi objevuje pouze u "Články & Recenze", ale když na ní kliknu, neukáže to nic nového pouze mě to přepne do zmíněné sekce. Nikde jinde se hvězdička neobjevuje ačkoliv tam něco nového je (třeba dnes ráno "Novinky" - článek byl "Microsoft licencuje....", ale hvězdička to neavízovala).
Řekl bych, že se to takto chová od té doby co jsou stránky na novém hostingu, ale to je pouze domněnka.
zivan (615)|1.4.2010 11:06
Ja pouzivam WinXP SP3 + Firefox 3.6.2. Rano (cca 9h) jsem mel hvezdicku u clanku a aplikaci. Na obe jsem kliknul a zavrel prohlizec, po spusteni nebyla hvezdicka zadna, ted uz ji mam zase u aplikaci.
zivan (615)|2.4.2010 10:00
A dnes update, hvezdicka u clanku a recenzi, i kdyz je tam posledni z 19.3.
babaq (309)|2.4.2010 22:43
Taky jsem měl dneska hvězdičku jenom u článků, ne u fóra.

Firefox 3.5.8 64bit na Ubuntu Linux 8.10
Pavel Koza (4761)|4.4.2010 13:04
Tak už by to mělo být opravené... Díky všem za upozornění!
babaq (309)|5.4.2010 15:43
Zatím můžu potvrdit, že se mi hvězdička zobrazuje. Díky za opravu!
tomsoft (2734)|5.4.2010 17:21
Jo jo, taky to sleduju celý den a funguje to perfektně :yes: :yes: :yes:
Děkujeme :D
Milan_B (32)|6.4.2010 14:10
Taky musím poděkovat, je to OK.