Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 43

Téma: Co bych chtel videt na uvodni strance Ce4you.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Pracuje se na tom - bude filtrování nové příspěvky, moje oblíbené, moje sledované, všechny moje...nebo nějak podobně. Tenhle programátor je hrrrrrooozzznnněěě pppppooooommmmmaaaaalllllýýýýý, ale na rozdíl od předchozích dvou je za ním vidět alespoň nějaký výsledek, tak prosím strpení.
    Já to povídam porád, ale když on čučí jenom na samý seriály a prd dělá. Jako jo, tváří se občas, že kóduje, ale většinou jedno tlačítko tak 4 hodiny

Ba ne, dělá to dobře, sice pomalu, ale dobře!

Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak buď to Pavel udělal tak skvěle nebo je vám to jedno, jak nový web bude vypadat? Já jsem si vymyslel, že by mohl přidělat (jako to bylo na starém fóru) tlačítko "soukromé zprávy" u každého příspěvku a taky by nezaškodilo to, co píše macula.

Pak jsem si ještě vymyslel (a to už zde někdo jmenoval) větší tlačítko pro vstup na poslední příspěvek vlákna např.zde.

[h]A co vy? Nemáte žádné náměty a připomínky?[/h]

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

musim pochvalit pavla za povedene a jiz funkcni stranky, jen bych mel dva navrhy(doufam ze uz tu nebyly)

chybi mi tlacitko odpovedet ktere se nachazelo pod prispevky, takhle uz jsem dvakrat malem zalozil nove tema, vim ze tlacitko odpovedet je u kazdeho prispevku, ale prijde mi prehlednejsi to klasicke tlacitko na konci. hlavne bylo vetsi

druhy navrh, bylo by mozne zamenit (pri psani prispevku) tlacitko "odeslat formular" na neco jako "odeslat prispevek", sice jen takovy maly detail, ale pusobilo by to mene byrokraticky

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Carabei
    dvakrat malem zalozil nove tema
    Proto se tam také (mělo by :? ) objeví varování, zda opravdu chceš založit nové vlákno.

Registrace
    Mar 2004

A ještě jedna prosba.

Pravidla pro diskutující nejsou ještě v konečné 100% podobě. Chci je podstatně zestručnit (stejně ten Pavlův dlouhý návrh asi většina lidí nečetla celý ops: ) a k jednotlivým bodům přidám odkaz na vysvětlení (když třeba někdo nebude vědět co je např. warez). Proto prosím, máte-li návrhy co přidat a co vynechat, tak to napište buď přímo sem, nebo mi pošlete mail či soukromou zprávu. Vím, že veterány = dlouhodobé uživatele určitě jisté nešvary zlobí, tak ať je můžeme začít trošku více potírat.

Děkuji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

varovani se objevilo, napada me jeste umistit vytvoreni noveho tematu pouze na prehledy diskuzi, precejen pak nebude mnoho lidi inklinovat k zalozeni noveho vlakna kdyz muze odpovedet v jiz existujicim vlakne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

jak to vypada s vyvojem filtru "Zobrazit nove prispevky" (mysleno od posledni navstevy)?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Vzdyt to uz je hotove mesic... funguje to stejne jako predtim, kliknete na hvezdicku v menu u slova Diskuze...

Registrace
    Mar 2004

To už funguje, pokud se nepletu, minimálně měsíc.

Podívej se na jakoukoli stranu webu/fóra, tak v nejvrchnejší části najdeš v moderé liště:

Domů | Novinky | Články & Recenze | Podpora | Diskuze | Pokec | Zařízení | Bazar | Témátka | Kde je freeware?

uvidíš-li někde vedle této nabídky hvězdičku, tak to znamená, že od poslední návštěvy se v té sekci něco změnilo. Pak už jen stačí kliknout na tu hvězdičku a zobrazí se požadované.
    Takže např.:
    nové příspěvky v diskuzi (fóru)

nové příspěvky v pokecu (chatu)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

mě to teda nějak nefunguje. při 2 po sobě jdoucích návštěvách v rozmezí cca 2 hodin, mi kliknutí na hvězdičku, vrátilo ty samé příspěvky. (pozn. že ono to nevrací příspěvky u kterých došlo ke změně?!)

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

Pokud nedojde k zavření prohlížeče, tudíž k ukončení dané session, tak se pořád budou zobrazovat ty samé příspěvky + nové vzniklé. V dolní části pod seznamem příspěvků je odkaz na "Označit všechna fóra jako přečtená" - kliknutím na něj se označí nové příspěvky jako přečtené a dojde k vyčištění dané session, při dalším zvolení "pouze nových příspěvků" bude vše již OK. Nebo prostě zavřít a otevřít prohlížeč čímž se zahájí nová session.

jak je to technicky řešené samozřejmě nevím, nejsem autorem, ale myslím, že moje vysvětlení se ubírá správným směrem

Registrace
    Aug 2000

Ano, je to presne tak. Pocitam se standardnim chovanim ctenare, ktery prijde na ce4you, chvili pobude, pak jde jinam a nakonec zavre prohlizec / vypne pocitac. Teprve ukoncenim session a nasledna dalsi navsteva udela zmenu. Jinak to resit nejde (nebo nevim jak), protoze kdyby se session rusila vstupem na stranku for, tak to nebude fungovat. Jeste by asi bylo mozne omezit platnost te session, ale pokud je resenim "problemu" vypnuti / zapnut stranky (nebo staci otevrit nove okno), tak to nevidim jako tragicke.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

diky za info. bohužel asi patřím mezi nestandardní čtenáře, protože já otevírám prohlížeč tak 2x denně (ráno v práci, odpo doma). jelikož používám FF, tak jedu přes záložky, takže zavírám max. ty.

Registrace
    Aug 2000

Teď jsem to otestoval a řekl bych, že jediné řešení je prostě před odchodem nezavírat okno, ale kliknout na odkaz ve výpisu témat "Označit všechna fóra jako přečtená". Musí to být buď na hlavní stránce nebo ve výsledcích vyhledávání, v konkrétním fóru se označí jako přečtená pouze všechna témata v něm založená. Pak hvězdička zmizí a objeví se teprve ve chvíli, kdy se v databázi objeví nový příspěvek.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

zničehožnic mi zmizela hvězdička nahoře v liště u odkazu Diskuzní fóra (používám FF). netušíte někdo proč by se to mohlo stát?

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-03-2010, 20:08
  2. Zpomalení loox 718 - že by chtěl do důchodu?
    Od našrot v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 18-03-2007, 17:17
  3. MDA Compact - Kalendar ve strance Dnes
    Od boruvek_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-03-2005, 23:51
  4. chtěl bych ANEXTEK
    Od pares v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-05-2004, 00:51