Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak přenastavit vzhled fóra

HADES (209)|27.8.2008 07:02
Dá se nějak přenastavit vzhled diskuzního fóra? Mě to teď přijde strašně nepřehledné, plné prázdných míst, moc "bílé". Zkoušel jsem v profilu přepnout na to grafické zobrazení ale žádnou změnu nepozoruju. Asi sem začnu chodit výhradně přes PDA protože to je aspoň efektivně použitelné
Zdenek Malinsky (9781)|27.8.2008 12:59
To je otázkou zvyku, ale zatím to není všechno 100% hotové. Grafické zobrazení (jako alternativa k tabulkovému) je pouze pro zařízení a témátka (ta se teprve připravují). Když se podíváš do osobního nastavení, je to tam vysvětleno. (Režim zobrazení : Nastavení výchozího režimu zobrazení sekce Zařízení a Témátka.)

Mobilní verze pro PDA se také teprve připravuje.
Standa_ce4you (380)|27.8.2008 22:35
Mně se naopak vzhled líbí - svěží a elegantní :). Nepřehlednost je, řekl bych, otázka zvyku.
Kavy (374)|6.9.2008 09:11
Mě přijde forum taky prázdné.Opravdu zbatečně mnoho bílého místa a přitom malinké písmo.
sevas (25)|14.9.2008 16:30
Profily píšících uživatelů bych přemístil na druhou (levou) stranu. J eto přirozenější...
smeagol.gollum (1)|15.9.2008 09:56
dá se na to zvyknout. Já se pohybuji na poměrně dost diskuzních fórech a serverech, a většinou vypadají podobně. Takže jde o zvyk. Ale také jsem si ze začátku říkala, že je to nepřehledné a nemůžu tam nic najít :)
Pavel Koza (4761)|15.9.2008 16:31
Dekuji za pochvalu i kritiku:) Pokud jde o vzhled, tak jde jen o zvyk, je to dost radikalni zmena (obzvlast pokud se tu 2 roky nic nedelo), ale ja uz se v nove verzi pohybuju radove pul roku a prijde mi to naprosto prirozene. Nejaky alternativni vzhled je nekde v mem poznamkovem bloku, ale protoze pokud jde o web jako system, tak ce4you = ja, nejde to vsechno najednou. Idealni by samozrejme bylo mit moznost si vse prizpusobit presne svym pozadavkum a potrebam, ale nejsem Google a jedna drobna zmena na viditlne casti webu znamena 5x tolik prace na te "schovane" a tak to proste lip nejde.

Alternativni vzhled vidim tak njdriv na 1Q pristiho roku, ale radeji nic neslibuju, vite, jak to dopadlo posledne ;)