Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hledam: Aplikaci na odesilani SMS pres web brany

LuCain_ce4you (22)|26.8.2008 21:32
Zdravim,
shanim aplikaci, ktera dokaze posilat sms pres webovy brany operatoru. Podobne jako coolSMScz, Kubik, Krtecek atd na PC, ale rad bych to na founu...
Na K700i jsem mel Java aplikaci Oskarek ... Dal jsem to i na Raphaela a je to takove krkolemne reseni ... navic bych k tomu potreboval mikroskop abych opsal kod.
ZAKY_ce4you (53)|27.8.2008 07:28
Cus.
Free aplikace SMS unAccent - (http://www.smartmadsoft.com/smsunaccent2/smsunaccent2.cab)
karlic (707)|27.8.2008 10:20
Jojo SMS unAccent je dobrý. A věřím, že kdy lze odedneška zdarma posílat i SMS z T-Mobile T-Mobile, SMS zdarma, že vývojáři brzi doplní i T-Mobile zdarma do tohoto programu ;)
Pavel Koza (4761)|27.8.2008 10:27
Jen strucne, pak to napisu do nejakeho maleho manualu :) - odkazy na novem ce4you jsou NOVE, funguji trochu jinak. Doporuceny postup je napsat normalne do textu text odkazu, text OZNACIT a teprve pak kliknout na tlacitko, ktere vyvola okno, kam se vlozi URL.

Je samozrejme mozny i druhy postup, kliknout na tlacitko hned, pak se BB kod vlozi na pozici kurzoru a ten se nastavi mezi ty dva parove kody a ocekava, ze tam dopisete text odkazu. To, co ted "nefunguje" je polovicni odkaz, protoze tam neni TEXT toho odkazu. Rozumime si? Asi blabolim, ale spal jsem naposledy vcera rano...
kubisz (1054)|27.8.2008 14:01
doporucuju aplikaci GiboSMS, ted po uvolneni TM brany by mel dovolovat posilat SMS na vsechny ceske operatory
LuCain_ce4you (22)|27.8.2008 16:55
SMS unAccent :yes: ... jeste ten TM a bude to luxus ... diky ;)
LuCain_ce4you (22)|2.9.2008 18:43
tak jsem zjistil ze unAccent nepridava telefoni cislo - takze prijemce nevi od koho je zprava ... stejne tak neprida do zpravy jmeno/podpis :mad: