Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Hledam: Aplikaci na odesilani SMS pres web brany

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravim,
    shanim aplikaci, ktera dokaze posilat sms pres webovy brany operatoru. Podobne jako coolSMScz, Kubik, Krtecek atd na PC, ale rad bych to na founu...
    Na K700i jsem mel Java aplikaci Oskarek ... Dal jsem to i na Raphaela a je to takove krkolemne reseni ... navic bych k tomu potreboval mikroskop abych opsal kod.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Cus.
    Free aplikace SMS unAccent - (http://www.smartmadsoft.com/smsunaccent2/smsunaccent2.cab)

Registrace
    Feb 2007

Jojo SMS unAccent je dobrý. A věřím, že kdy lze odedneška zdarma posílat i SMS z T-Mobile T-Mobile, SMS zdarma, že vývojáři brzi doplní i T-Mobile zdarma do tohoto programu

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jen strucne, pak to napisu do nejakeho maleho manualu - odkazy na novem ce4you jsou NOVE, funguji trochu jinak. Doporuceny postup je napsat normalne do textu text odkazu, text OZNACIT a teprve pak kliknout na tlacitko, ktere vyvola okno, kam se vlozi URL.

Je samozrejme mozny i druhy postup, kliknout na tlacitko hned, pak se BB kod vlozi na pozici kurzoru a ten se nastavi mezi ty dva parove kody a ocekava, ze tam dopisete text odkazu. To, co ted "nefunguje" je polovicni odkaz, protoze tam neni TEXT toho odkazu. Rozumime si? Asi blabolim, ale spal jsem naposledy vcera rano...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

doporucuju aplikaci GiboSMS, ted po uvolneni TM brany by mel dovolovat posilat SMS na vsechny ceske operatory

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

SMS unAccent :yes: ... jeste ten TM a bude to luxus ... diky

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

tak jsem zjistil ze unAccent nepridava telefoni cislo - takze prijemce nevi od koho je zprava ... stejne tak neprida do zpravy jmeno/podpis

Podobná témata

1. Hledám aplikaci - phonelog do kalendáře
    Od Bleys v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-03-2010, 17:04
  2. Inbox- nelze spustit aplikaci pro odesílání SMS...
    Od Emper_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-10-2007, 19:13
  3. odesilani SMS z PC pres bluetooth (WM5)
    Od Daniel Vitner v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 06-01-2007, 18:25
  4. Odesilani souboru pres BT
    Od Nox_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Poslední příspěvek: 22-12-2006, 13:16