Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario III - problém - nelze nastavit mp3 vyzvánění

Leeloo de Ramalis (0)|22.8.2008 22:56
Zdravím nikde jsem nenašel pomoc a po dvouhod hledáni jsem se rozhodl založit nové téma tak snad mě neukamenujete...
Jde o toto Mám MDA VARIO III
s fir MDA-Vario-III_TMCZ_1.56.113.4_Radio_22.45.88.07_1.27.12.11_Ship

Jde o to že mi nelze nastavit vyzvánění ( mp3 )
ani podle manuálu ani podle technika co mi radil prostě to nebere.
nahodím do rings mp3 pak v nastavení vyz zadám tu mp3 a prostě ju nepřehraje ...
Nevím už jak dále a nechce se mi ho posílat do opravny je to na dlouho a na to nemám čas!
Tak jestli mi někdo poradíte budu moc rád!... Kdyžtak nějakej Programek na tyto věci pokud něbudě nějaká jiná možnost.Děkuju a Aloha
Leeloo de Ramalis (0)|27.10.2008 11:14
Zdravím Jsem tu zase.
No pořád jsem na to npřišel ani nahrátí všeho znova atd.. tak bych prosil jestli někdo nezná nějakej prográmek abych si mohl nastavit vyzvánění (mp3 atd.. ) a sms.
Předem moc díky...
Zdenek Malinsky (9781)|27.10.2008 12:13
Tak použij nějaký MS formát - wav nebo wma.
Leeloo de Ramalis (0)|27.10.2008 13:16
Trošičku nechápu MS formát ber mě jako začátečníka....A vem to po lopatě prosím... a kdžtak doporuč nějakej programek.
Zdenek Malinsky (9781)|27.10.2008 13:27
Co nechápeš? Vždyť jsem je uvedl v předchozím příspěvku. Když se podíváš do svého PDA, v jakém formátu jsou tam defaultní zvonění a alarmy, tak ti to snad bude jasné. Pro konverzi na správný formát můžeš požít prográmek, jehož link je uveden zde.
Leeloo de Ramalis (0)|27.10.2008 13:31
Děkuju. Ale neřeší to problém v tom že by to mělo bez problému zvládat Mp3 a waw ale skutek utek.... A chtěl jsem to vyřešit prográmkem kterým bych si nastavil vyzvánení a sms a třeba na jinej kontakt jiné vyzvánění víš.
mikulec (116)|27.10.2008 13:48
Kolega ti navrhoval pouzivat namiesto mp3-jek zvonenia vo formate wma.

Ak chces pouzivat mp3, skus si nainstalovat nejaky ringtone manager program (ringo,...), alebo nejaky contact manager program. Skus si vygooglit nejaky program a nainstalovat ho.
Zdenek Malinsky (9781)|27.10.2008 15:18
Pokud to nepřehraje ani wav, tak bude problém jinde a ani jiná aplikace to nemusí vyřešit (možná až hard reset). Zkus ty zvukové soubory dát do složky windows v PDA.
Leeloo de Ramalis (0)|27.10.2008 15:20
Toto jsem zkoušel už dávat do rings ve win atd prostě nic. ani har.reset nepomohl. Problém že se mi nechce ho reklamovat...a myslel jsem že to nějak vyřeším protože jsem si stáhl Fizz alarm a tam jde na budík nastavit mp3 takže fakt nevím kde je háček...
opicka_ce4you (149)|28.10.2008 13:56
Nahrej mp3 soubor na \Storage Card\My Document\ , aby ti zbytečně nezabíraly místo v paměti zařízení. Pokud chceš mít třeba vyzvánění ke kontaktům tak by jsi měl plnou paměť mp3 a to je škoda. Odtud by ti měli jít vybrat taky. Já to tak mám, mám cca 30 mpTROJEK pro vyzvánění k různým kontaktům a vše funguje v pohodě. Pokud to WM nepochopí doporučuji třeba Advanced Configuration Tool.

Pokud ti nepomže ani tohle, tak doporučuji změnit ROM, protože T-Mobile romky jsou úplně na prd. Měl jsem kdysi na Variu II taky romku od TMCZ a byly s ní samé problémy (zrtáty signálu ikdyž jsem viděl že signál mám, nešly mp3, sekání telefonu, nechtěl se probudit ze sleep modu ...).
Leeloo de Ramalis (0)|28.10.2008 17:15
Takže i když jsem to vyzkoušel \Storage Card\My Document tak prostě nic zajedu si na nastavení příchozí hovory a dám tam tu mp3 dám přehrát a nic prostě nereaguje. Nevím

Myslíš si že když tam hodím novou ROM bylo by to oki?
Zdenek Malinsky (9781)|30.10.2008 13:47
A není problém v té samotné MP3, když ji to ani nepřehraje?

Ono se to u PPC/WM zařízení liší - dřív šel jen wav, později i MP3, ale na SMS MP3 nešly a teď se to asi liší zařízení od zařízení.
Myslím, že je jednosušší přehodit formát zvonění do wav a ten dát do složky windows v PDA (o kartě ani jiné podsložce ve sl.windows jsem nic nepsal), než přeflashovávat jinou ROM.