Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Advanced Config - špičkový nástroj na skrytá nastavení WM

Martin Ráž Hoch (1832)|22.8.2008 21:09
Advanced Config - již 3. verze skvělého a zatím nepřekonaného freeware nástroje na nastavování skrytých nastavení Windows Mobile. Přes stovky různých tweaků, vše rozšiřitelné přes XML schéma. Lze nastavit od vzhledu po výkon. Vyžaduje .NET Compact Framework 3.5, pokud jej na vašem zařízení nemáte (aplikace nejde spustit), najdete ho zde.

Kolega Schapman navíc připravuje další špičkové aplikace, včetně očekávánehé GUI s podporou G senzoru u novějších zařízení.

www.touchxperience.com
Mirror

Verze 3.0 změny:
- More than 200 settings
- Better device compatibility
- Added Export settings using provisioning XML
- Added Import settings from provisioning XML files with .XML extension
- Added HTC TouchFLO 3D customization
- Added Notice message
- Added Restore previous settings
- Full VGA support
- Fixed some errors in configuration files
- Fixed bug in file browser
- Fixed bug saving some DWORD registry values as String values
- Fixed bug in key mapping
- Supports newest HTC device for long key press mapping
- Supports HTC TouchFLO 3D for soft-keys mapping
- Supports delete values in configuration file
- Supports custom values in configuration file
- Supports external icon files for categories in configuration file
Nerv (54)|27.8.2008 07:07
Je tento SW pouzitelny pro HTC TyTNII (Kaisera)? Jestlize ano, jak se lisi od Kaiser Tweaku?
kully (32)|21.9.2008 10:09
Tak jsem tento programek otestoval na Omnii a moc uzitecnych skrytych nastaveni tam neni a navic kdyz je ulozim a udelam soft reset aby se zmeny projevily, tak po nabehnuti systemu je vsechno stejne jako predtim ... Proste mi ty zmeny nejdou ulozit
Martin Ráž Hoch (1832)|21.9.2008 11:12
Ano, SW je využitelný na jakémkoliv zařízení s Windows Mobile 6.x
Raad3k (7)|25.12.2008 20:02
[quote=kully]Tak jsem tento programek otestoval na Omnii a moc uzitecnych skrytych nastaveni tam neni a navic kdyz je ulozim a udelam soft reset aby se zmeny projevily, tak po nabehnuti systemu je vsechno stejne jako predtim ... Proste mi ty zmeny nejdou ulozit[/quote]

stejny problem, kdyz reset odlozim na pozdeji tak mi to funguje, ale po resetu zas povodni hodnoty, takovy soft mi teda moc nepomuze :) (verze 3.3)

PETRMOB (29)|15.3.2009 12:42
Na mém stroji (Asus P535) funguje bezchybně i po restartu.Jen bych podotknul,že si moc nerozumí s WM 6.5.Protože ale tento soft rád používám, byl to taky důvod, proč jsem se vrátil k WM 6.1.U verze 3.2 existuje i čeština.