Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Diamond - citlivost displaye na dotyk

olda_ce4you (18)|22.8.2008 15:12
Zdravim vsechy. Mam nasledujici problem. Muj display ztraci citlivost na dotek u kraju. Zapasim pri psani znaku QAZ na fullqwerty, tak jsem zkusil takovy testik v poznamkach - stylusem jsem "cmaral" az za kraj displaye. Leva strana je na tom o poznani hur. Samozrejme, kdyz na stylus poradne "zareju" tak je to lepsi, ale vlevo se na kraj nedostanu ani za nic. Taky jsem se snazil vzdycky oznacit napis, na obrazcich je videt kam mi to funguje. Kalibraci jsem samozrejme delal.

Muzete to prosim taky vyzkouset? At vim, jestli je to normalni.

Diky!

00293846_display_nvGl.jpg
Georgito (31)|22.8.2008 15:51
mam citlivost stejne horsi u okraju,ale myslim ,ze to bude novou generaci displeje a tim ze ho vlastne tvori sklo,ktere je podstatne tvrdsi a min ohebne nez plast u predchazejicich displeju..docela by me zajimalo,jak je to s ostatnima HTC z rady touch..jo a citlivost by se mela dat nastavit v registrech,nebo pouzit nejaky tweakovaci programek,nejlepe s xda developers...
olda_ce4you (18)|22.8.2008 16:28
Registry jsem upravil na 240 uz pred tim, ale na okrajich zadna zasadni zmena (asi zkusim nejakou vyssi hodnotu). Proste klavesy QAZ se povedou tak trikrat z deseti. S tim by se jeste zit dalo, ale kdyz potrebuju oznacit nejaky text (viz. obrazek), tak uz je celkem problem...
Spis je mi divny ten rozdil mezi pravym a levym krajem.
vojtakawa (41)|2.9.2008 07:58
Já mám i ochrannou folii a takový problém nemám. úplně v pohodě mi to kreslí až do kraje.
Pavel Koza (4761)|2.9.2008 20:40
Ted jsem to zkusil a kresli mi to az do kraje. Obcas to milimetr vynecha, ale na druhy pokus je to OK.
Ulas (19)|2.9.2008 22:01
kdyz jedu uplne lehce tak to mam asi jako ty staci kousek pritlacit a kresli to normal...myslim ze takhle to maj vsici
Matrix44 (134)|3.9.2008 08:08
ked kreslim len tak, tak od kraja to uplne nekresli, ale ked pritlacim, tak to kreli skoro az uplne na okraj. Medzierka tam je.

Matrix44
olda_ce4you (18)|8.9.2008 15:30
Panove, dekuji vsem za postrehy.
Telefon zkusim reklamovat, protoze abych se dostal alespon trochu ke kraji musim na stylus tlacit opravdu fest.