Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 15 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 215

Téma: HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie...) - zkušenosti a rady

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Založení nového vlákna

Toto vlákno bylo založeno z důvodu naprosté nepřehlednosti původního vlákna o HTC Touch Diamond. To bylo uzamčeno a v další diskuzi o HTC Touch Diamond a jeho příslušenství pokračujte zde.

Vaše případné technické dotazy se pokuste najít na HTC Touch Diamond Wiki.
    Pokud na svůj dotaz nenajdete odpověď směrujte jej do nově založených vláken:

HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (co se nám líbí a co ne)
    HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie, dokovací stanice, fólie) - zkušenosti a rady
    HTC Touch Diamond - Software (kompatibilita software a postupy jak jej zprovoznit)
    HTC Touch Diamond - ROM, Flash a Tweak (nové ROMky a jejich zprovoznění, úpravy registrů...)

Dodržujte zde prosím pravidla pro diskutující. Snažte se každý svůj příspěvek v prvním řádku popsat pro lepší orientaci (viz. tento příspěvek). Necitujte předchozí příspěvek pokud na něj reagujete.
    Pamatujte na slušnost. Tak jak vy k jiným, tak oni k Vám. Žádný učený nespadl z nebe, ale ptát se na základní věci, které se netýkají jen HTC Touch Diamond, ale Windows Mobile Professional obecně je zbytečné. Nejdříve prosím hledejte a až pak se ptejte.
    Poptávat či nabízet warez JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO.
    Děkuji.

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Opakuji svuj dotaz do noveho vlakna:
    Dotaz na pouzdro: Nevite zda se da nekde koupit originalni ochrane pouzdro PO-S390 ... viz.:
    http://www.smartmania.cz/forum/viewt...118cb9209f9583

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Originální pouzdro na HTC Touch Diamond

Pres www.htcaccessorystore.com/cz se dá pořídit :yes: cena €14.99

Tak nakonec koupeno tady. Necelých 500,- Kč vč. daně a dopravy.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Já ho kupoval tady za necelých 10 liber vcetne postovneho, prislo z Honkongu behem 5-6ti pracovnich dnu. Vzal jsem od nej rovnou i baterku original (ta je ale podle mne fake) a nabijecku baterky. eBay

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

A leští to? Má to to HTC logo?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Leští, ale nečekej zázraky. Je tam logo DOPOD, údajně je to značka HTC pro některé oblasti Asie. POuzdro je ale opravdu kvalitní, pravá kůže, přesně jako na fotkách. "Originál baterka" co mi přišla, má stejné SN jako jako ta co má ve svém "seler store", tak buď je to fake jak už jsem psal, nebo jsem měl štěstí a teď se dívám, že už tam má fotkujen z jedné strany, samozřejmě z té druhé :-) Takže asi je to fake, ale funguje.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

nasel jsem:
    http://www.pixmania.cz/cz/cz/1246995/art/htc/ko-ene-pouzdro-po-s390.html

btw to rozdeleni fora je pekne na.... kosoctverec :!:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

ja tak hledam nejake pouzdro na muj Touch Pro a na Diamonda maji tohle http://www.pdair.com/catalog/index.php?cPath=10100000_900000_11000268

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Potvrzuji nefukcnost GPS pri pouziti rozsirujici baterie 1800 mAh (dodavka Sunnysoft)

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

to Losos

nacpi si staniol do horního rohu krytu,kde je "snad" GPS a jede docela v pohodě. Spíš mě zajímá, jak jsi na tom s výdrží baterie..já mám pocit, že je stejná jako u 900 mAh?? Mám to taky ze Sunnysoftu..a se stejnou výdrží by to bylo na reklamaci..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

vydrz jeste nevim,koupil jsem ji dnes ... uvidim az behem tydne , vikend se neda pocitat , s 900 jsem byl na 0 tak okolo poledne , takze tohle by melo do vecera vydrzet

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

:-( ráno byla nabitá, v telefonu, dodanou nabíječkou...dopoledne asi 20 min telefonování, jinak Active Sync bez nabíjení..nejaké instalace..asi 5 hodin zapnuto...a ve 14:00 byla jen na jedné čárce...Tak šup nabíjet a uvidíme zítra..jestli se trochu naformuje...Myslím, že vzhledem nechutnému vzhledu a tloušťce, která popírá původní ideu tenkého přístroje, bude nejlepší koupit ještě jednu 900 (do zásoby)...nebo počkat na 1300...jestli bude..

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Nevíte jestli už existuje fólie (nejlépe Brando) pro MDA Compact IV ??

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Tak jsem tak nějak zvědavý zda někdo vyzkouší novou origoš baterii 1340 mAh a jestli sem hned hodí nějakou recenzi... Jediné co tu zatím je zcela jasné-ta jediná baterka 1800 co je teď na trhu stojí úplně za .... + ta tloušťka přístroje při použití týhle baterie == to je potom směšný mít Diamonda který je tlustý 18 mm

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Pořídil jsem si tuto baterii (1800) a jsem s ní plně spokojen, téměž neustále připojen k internetu a baterie už drží druhý den. Co se týče tloušťky, tak s tím se musí počítat, když je to vysokokapacitní baterie. A abych řekl pravdu, Diamond mi do ruky sedne líp než s klasockou baterií. Jediné co mi trošku vadí je to, že kryt není oroginální a trošku nesedí a občas vrže. Tomu bych dával jediné mínus.

Strana 1 z 15 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Příslušenství - nabíječky, obaly atd...
    Od kralk_ce4you v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-02-2010, 15:38
  2. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  3. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 20-03-2009, 17:43
  4. Reakcí: 1580
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 15:08