Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 15 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 215

Téma: HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie...) - zkušenosti a rady

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Nasune se celkem dobře, pravdou je, že při sundavání je potřeba trochu zručnosti, jsou tam takové zobáčky, které je potřeba nadzvednout.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od marty22
    uz sa da. a je to aj zo zadnym krytom
    http://www.epicentrum.sk/product/htc-bp-e270-extended-bateria-1340mah-2678/
    Netušíte někdo prosím zda je tento kryt a baterie kompaatibilní s MDA Compact IV? Respektive jestli není něco takového,co kompatibilní je?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

tak som si kupil baterku 1340 s orig. krytom, kryt je fakt super je matny a mam pocit ze sedi este lepsie ako ten co som mal pri Diamondovi v baleni. Baterku este len testujem.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

to vklacan:
    nemohol by si dat nejake foto tych dvoch krytov vedla seba, aby sme si vedeli urobit predstavu o rozdiele hrubky, pripadne nemohol by si zmerat/odhadnut rozdiel.
    je signal GPS OK?

dik za odpovede

Lukynio
    Guest

A okolik se prosím tě zvětší tloušťka přístroje? půjde pak použít i originální pouzdro S390, nebo se do něj pak nevejde?

Na test z výkonností se těším, snad bude výsledek lepší než u 1800mAh baterie ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

gps bez zmeny, puzdro sa pouzit neda, prvy krat som ju nabijal z piatka na sobotu v noci z nab, odpojeny cca. 9.00 sobota teraz mam este tri dieliky
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

tak mam dalsi postreh: pocas telefonovania mi bzuci v reproduktore, ked zlozim kryt tak to prestane, neviem co s tym???

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Tak jsem si v Sunnysoftu koupil synchronizační kolebku na Diamonda, ale bohužel mám MDA Compact IV a ten v ní nesedí úplně přesně... Kdyby o ní nějaký majitel Diamonda měl zájem, dám 100,- slevu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Tak jsem na pixmania.cz objednal pouzdro. Je teda fakt ze od objednani do prevzeti ubehly 2 tydny ale v pohode, jde o dva kusy kuze sesite k sobe a vyztuzene. Uprostred je vsity pasek, takze tam jde diamond dat z libovolne strany. Drzi pevne a nevyklouzava...Celkem fain....a trosicku i lesti.

Za 5 dni by mi mela prijit i originalni kolibka. Tak az to bude pohromade tak sem dam nejaky fotky.

Jinak na pixmania.cz to maji nebot je to francousky obchod a do francie se HTC prislusenstvi dovazi :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Spousty příslušenství se dá pořídit na ebay.com za opravdu velmi příznivé ceny. Pouzder spousty druhu, osobne jsem si koupil klasické pouzdro na pásek, přišlo asi na 8$ i s dopravou, je to pozdro, ktere by tady u nás stálo minimálně jednou tolik, doba dodání cca týden. Jo a k tomu pouzdru je zdarma screen protektor na diamonda.
    Dále jsem si tam objednal nějakou redukci s ovladanim - zvednutí, ukončení hovoru, volume, posun skladby, 3,5 jack a to vyšlo zhruba na 5$ a očekávám to každým dnem.
    Pozdro které prodává již zmíněná pixmania vyjde na ebay kolem 8$ s poštovným.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od vklacan
    tak som si kupil baterku 1340 s orig. krytom, kryt je fakt super je matny a mam pocit ze sedi este lepsie ako ten co som mal pri Diamondovi v baleni. Baterku este len testujem.
    Rád bych se zeptal, zda jde s baterií 1340 použít kolebka -
    http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/101PSC-014/kolebka-sc-usb-cradle-htc-touch-diamond-nabijecka-ext-baterie.html
    - nebo musí být jen originál HTC?

Co výdrž baterie? Jaký je rozdíl proti 900 a 1800?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

nevíte, má nebo bude mít nějaký obchod v Čechách HTC originální baterku 1340 mAh pro Diamonda? Ta 1800 mAh prodávaná v sunnysoftu je příšerná. Plast měkký, telefon s ní vypadá jako z tržnice, to nemůžu mít. Tedy než začnu shánět někoho, kdo mi ji přiveze ze Slovenska...

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Umíte někdo při používíní externí BT klávesnice zakázat automatické otevírání SW klávesnice? Nejvíc by mi vyhovovalo kdyby se nikdy neotevírala automaticky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Koukni sem, nebo sem. Snad to pomůže.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

:yes: Diky! Pomohlo

Strana 3 z 15 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Příslušenství - nabíječky, obaly atd...
    Od kralk_ce4you v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-02-2010, 15:38
  2. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  3. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 20-03-2009, 17:43
  4. Reakcí: 1580
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 15:08