Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 15 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 215

Téma: HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie...) - zkušenosti a rady

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

to pietro-piere

Máš ji ze Sunnysoftu? Zkusils už s ní i GPS? Funguje?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Nene, kupoval jsem to na mnshopu. GPS jsem bohužel ještě nevyzkoušel, protože nemůžu rozchodit iGO8, ale už jsem psal o radu, tak jestli to rozchodim, tak skusim.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Čau,

chtěl bych se zeptat na následující. Chtěl bych si koupit ke svýmu Diamondovi nějaký car-holder. Problém je v tom, že nemám svoje vlastní auto, využívám několik (různých) služebních, takže nepřichází v úvahu nějaké pevné konstrukce přimontované k ... (doplň si sám) :-) Takže jsem si procházel všemožný diskuze, kde jsem hledal něco, co by se ideálně dalo lehce připevnit a lehce oddělat, takže by to mohlo jednoduše cestovat se mnou, i když změním vůz (jde mi zejména o využití navigace).

Protože Diamond při navigování dost hřeje, asi bych nechtěl, aby byl připevněn na husím krku k čelnímu sklu, spíš mě zaujala možnost připevnění k ventilátoru (který by ho tak mohl i trochu ochlazovat). Z možných variant mě zaujalo tohle (moc se v tom nevyznám, ale co jsem tak pochopil, tak všechno to budu potřebovat, pokud ne, pls opravte):

SH držák - do mřížky ventilace (http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124...-1582-107.html)
    SH adaptér šroubovací (http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124...35-female.html)
    SH Držák mini Phone (http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124...hone-1230.html)
    Autonabíječka HTC miniUSB/CL - miniUSB konektor - HTC (http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/100...ektor-htc.html)

Ty držáky jsou podobný, ne-li stejný (alespoň vzhledově) s příslušenstvím Herbert Richter uváděným na ofiko stránkách HTC Accessories.

Takže by mě zajímalo, jestli má někdo s výše uvedeným zkušenosti, např. jak je to stabilní, jak je to s montáží/demontáží, jak je na telefon dobře vidět atd. Taky jsem slyšel, že některé adaptéry nejsou dostačující při navigování, takže se baterka stejně (sice pomaleji, ale jistě) vybíjí... Bylo to ale u jinýho typu, takže to snad nehrozí...

Díky za odpovědi.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Přesně tuhle kombinaci jsem si koupil. Jenom ten SH adaptér šroubovací je k ničemu, používá se k pevnému přišroubování k palubní desce. Stačí jen držák do mřížky ventilace a držák miniphone. Já sice auta neměním, ale dost často měním telefon. V autě mám parrota, takže jsem jen řešil nějaký držák kvůli navigaci. V držáku diamond drží pevně a i s držákem se nijak extrémně nepohybuje a je čitelně vidět na na displej. Pro moje účely je naprosto dostačující a jsem spokojen. S montáží není žádný problém, prostě se nasune na mřížku podobně jako ambi pour a podobné voňavky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

pouzivam stejny drzak akorat za me doporucuji prisavku na sklo (najdes ji taky v sunnysoftu) - drzi jako prilepena a pro navigaci urcite nejlepsi

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Možná bych ti místo toho držáku doporučila toto: http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-027/sh-drzak-pda-htc-touch-diamond-24853-0.html
    Mám to ve spojení a tím držákem do ventice a super. Přijde mi lepší mít držák na konkrétní typ pda, než ty univerzální.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Na tenhle jsem taky narazil, ale nevím, co bude delat s telefonem... Přijde mi totiž (není to moc dobře vidět z obrázků), že by se mohl na bocích odírat... Máš s ním nějaké praktické zkušenosti?

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Nevíte zda už se dá sehnat baterie 1350 mAh originál od HTC?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

uz sa da. a je to aj zo zadnym krytom
    http://www.epicentrum.sk/product/htc-bp-e270-extended-bateria-1340mah-2678/

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Díky!

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

a uz to niekto ma doma??? aby som na t necakal mesiac lebo na HTC to stale nemaju

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

no ja som si bol kupovat v tom obchode diamonda a tam som tu baterku aj drzal v ruke..len bohuzial uz neboli financie na jej kupu..

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

a mali aj original stolnu kolisku???

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

hej aj to mali na sklade

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od mrzic
    Přesně tuhle kombinaci jsem si koupil. Jenom ten SH adaptér šroubovací je k ničemu, používá se k pevnému přišroubování k palubní desce. Stačí jen držák do mřížky ventilace a držák miniphone. Já sice auta neměním, ale dost často měním telefon. V autě mám parrota, takže jsem jen řešil nějaký držák kvůli navigaci. V držáku diamond drží pevně a i s držákem se nijak extrémně nepohybuje a je čitelně vidět na na displej. Pro moje účely je naprosto dostačující a jsem spokojen. S montáží není žádný problém, prostě se nasune na mřížku podobně jako ambi pour a podobné voňavky.
    Tak jsem bohužel na prodejně při bližším kontaktu zjistil (upozornil mě na to i prodavač), že ten zásuvný držák do ventilace se dost těžko nasazuje i vyndavá... Což ho bohužel pro mě dost diskvalifikuje...

Nemáte někdo zkušenosti s tímhle SH držák - do mřížky ventilace (1570/107) (http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124...-1570-107.html)? Vypadá na to, že by tam snad mohly být nějaký tlačítka, kterýma by se uvolňovaly ty packy, za který to drží... Ale tenhle na prodejně neměli, takže jsem ho neviděl na vlastní oči...

Strana 2 z 15 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Příslušenství - nabíječky, obaly atd...
    Od kralk_ce4you v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-02-2010, 15:38
  2. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  3. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 20-03-2009, 17:43
  4. Reakcí: 1580
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 15:08