Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 15 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 215

Téma: HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie...) - zkušenosti a rady

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Máte pravdu,držák na PROčko je opravdu kulatější,nevšiml jsem si toho.
    Prozatím bude tedy jediná alternativa v nějakém univerzálním držáku...http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-001/sh-drzak-mini-phone-1230.html
    ...mám širší verzi tohoto držáku a Wizard tam držel docela dobře...ale na ten držák byl moc těžký...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No, ale to ja právě držák, kterej se mi vůbec nelíbí, jen doufám, že se snad časem objeví něco jiného.

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

ja myslim, ze problem s kulatym PROckem by mohl byt ku prospechu veci, protoze Diamond je zase mene vysoky. Muzete prosim nekdo u nekoho, kdo ma drzak na PROcko vyzkouset Diamonda s vetsi baterkou ? Diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

tak jsem si taky poridil baterii BP-E270 ale mam malinko problem.. kryt tam spise nedrzi nez drzi.. sice jakoby zackvakne ale staci malo a celkem snadno se vysoupne a vyjede.. ma nekdo podobny problem? pripadne jak to poresit? diky..

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

mam presne ten isty problem..v obchode kde som kupil baterku mi povedali ze to moze byt chybny vylisok zadneho krytu a tak to idem dat reklamovat..ale som zvedavy ze ako to dopadne..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od marty22
    mam presne ten isty problem..v obchode kde som kupil baterku mi povedali ze to moze byt chybny vylisok zadneho krytu a tak to idem dat reklamovat..ale som zvedavy ze ako to dopadne..
    no ja to objednal pres e-shop, jeden z poslednich kde to meli skladem.. no uvidim jak pripadne dopadnes, diky za info.. ja to zatim poresil tak ze jsem z boku lipnul kousek caerny matny folie, ktera to jisti a neni to skoro videt.. a co je hlavni drzi to akorat me mrzi ze se to nevejde do toho zasupovaciho pouzdra od HTC docela jsem si na nej zvyknul.. ono to tam sice jde, ale kdyz chci dostat diamantika ven musi se vyvinout celkem velka sila

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Tak tento problem nemam..mne kryt drzi teda drzal (drzal preto lebo silnejsiu baterku mi zobral foter a ja mam 2 slabsie ( ) ale kryt mi drzal v pohode..a tiez som nepocul ze by sa foter stazoval ze by sa mu otvaral..mne sa skor zdalo ze bol pevnejsi zvlast pri vytiahnutom styluse "nevrzgal" co robi kryp pri slabsej baterii..

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zdravím všechny! Pořídila jsem si k Diamondu pouzdro PO S390, pouzdro je perfektní, ale řeším drobný problém s tím ,že když mi někdo volá a chci Diamonda vysunout z obalu, hovor se (kvůli "otření" displeje o pouzdro) sám přijme aniž bych se stihla podívat kdo mi volá či zda s ním chci mluvit . Neexistuje něco co by mi pomohlo, nějaký utilitka, nevím teda přesně co by měla dělat zatím to vidím pouze na koupi jiného pouzdra.

edit: vyřešeno, pokud by měl někdo stejný problém, řešení je zde

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

takze nasiel som nejaku extended battery pre mda compact IV 1340mAh, mate niekto skusenost? je to aj s krytom na compacta IV, ale ta cena hmhm...ale ked nebude inde moznost zohnat asi pojdem do nej, zatial mam objednanu zaloznu 900vku z ebayu za 13 eur. kua kde su tie casy ked som moje trinity s dvomi baterkami dobijal raz za tyzden heh ( super by bolo skusit ci pasuje ta spominana bateria 1340mAh z diamonda na compacta + zohnat niekde ten zadny kryt co davaju je na expansys zase k tej 1340mAh baterii ku compactu, ci to pojde dokopy... :bulb:

tu je ten odkaz na tu bateriu - , typ: BP E271

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zdravim.Chci se zeptat.Mam ted original baterku s vyzsi kapacitou http://mobile.itek.cz/pda-prislusenstvi-baterie/HT00110-HTC-baterie-BP-E270 a potrebuju pouzdro.libi se me http://www.novepocitace.cz/pda/htc-touch-diamond-pouch-kozene-pouzdro-s-logem-htc/ ale diamond s novou baterii je na tloustku tlusci.Mate nekdo zkusenosti? nebo jake pouzdro byste doporucily?Diky za odpoved Franta

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

tak presne do tohoto ti to nepujde:-) mam ho doma taky na origos baterku to sedi perfektne ale na tu extended ne.. sice to tam narves ale pak telefon dolujes ven hrubou silou.. ja si koupil na telefon v prodejne kde prodavaj mobilni prislusenstvi takovej semisovej obal-kapsu ma kuzi obsity hrany a stala necelych 90 Kc. sedi na telefonu jak prdel na hrnec a jsem spokojenej telefon je opet chranen.. ale chce to si to predem vyzkouset.. fotit to asi nema cenu, neb co prodejce to jiny futraly.. takze urcite vyraz nekam do obchodu s telefonem v ruce a zkousej urcite si vyberes:-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Dik za radu.zitra jeste mrknu.KOukal sem ze stejny pouzdro je i na touch pro kterej je silnejsi diky klavesnici tudiz by to moho byt co se tyce sily stejny a mohlo to pasovat na tento telefon

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim, mam 2 dotazy:
    1) pasuje zadni kryt z Diamonda na MDA Compact IV?
    2) jaké silnější baterie se dělají pro MDA Compact IV?
    Dekuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

1. Kryt nepasuje

2. Dělá se tato baterie

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ten zadni kryt se mi nelibi.. mate nekdo zkusenosti s timhle krytem a baterií? Diky http://www.expansys.com/zoompic.aspx?type=item&i=171125

Strana 11 z 15 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Příslušenství - nabíječky, obaly atd...
    Od kralk_ce4you v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-02-2010, 15:38
  2. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  3. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 20-03-2009, 17:43
  4. Reakcí: 1580
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 15:08