Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 86 z 86

Téma: HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (co se nám líbí a co ne)

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

K čemu hard resed?Ten sem ještě nedělal.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj,
    poradíte mi, kde v registrech jde upravit, abych mohl být připojen více než jedním připojením (např. Internet a Práce) a tak se mi automaticky synchronizovaly jak soukromé, tak pracovní emaily? Na Elfovi s WM5 mi to šlo....
    ROMku mám orig TMCZ - 1.93.113.2
    Děkuju, Miloš

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj všichni mám Diamondíka zhruba půl roku a nemůžu si toto zařízení vynachválit.Jediné co mě trápí je nedoléhající zadní kryt v rohu u stylusu což má za náseldek nepříjemné vrzání a promačkávání.Zajímá mě tedy jestli bych s tímto problémem uspěl při reklamaci.Ještě podotýkám že Diamondíka všude nosím v pouzdře a ani jednou mi nespadl.Děkuji za info

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Už jsem zkouišel asi všechno, Diamond je prostě tichý telefon (v repračcich) pokud jde o sluchátka (hudba) je všechno O.K. Ale zajímavé je, že i navigace je docela hlasitá. Jenom diktafon - to je šeptání. Já to vrátil jako záručniu opravu, po dvou týdnech mi bylo řečenio, že je to O.K., že prostě Diamond je tichej kluk.
    Takže jsem se s tím smířil.
    Zná někdo nejaké SW řešení...?
    Petr St.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

skus vyskusat toto. na reprak to funguje ale neviem ci aj na diktafon
    http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3168480&postcount=3

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Peter Stoličný: Ani to nemusíš stahovat, tohle už máš ..

BTW: nevíte někdo proč má ten Němec stejnej avatar jako já???

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Co se me zkusenosti s Diamondem tyce, vetsinou docela pozitivni, ale mam jednu velkou vyhradu.
    Synchronizace medii s mobilem je proste hrozna. Snazij jsem se do nej dostat nejakou tu hudbu, ale na to aby si clovek vzal dovolenou.
    Nejprve bylo treba vse rozdelit a vytvorit knihovnu ve Windows media player (strasne zdlouhave - tento program ignoruje nazvy souboru a polozky do knihovny tak clovek musi kompletne upravovat)
    Pak synchronizace, dalsi problem, neni mozne nahrat vetsi pocet mp3 najednou. Telefon to nejak nepobere a neni pote schopen prehrat ani jeden song. Takze odstranit a znova a po malych davkach.
    Treti krok potom vytvoreni seznamu stop v mobilu. Nechapu proc jsem musel vse tridit pro media player, kdyz to musim naprosto znova udelat v mobilu.
    Krom toho neni mozne nastavit jak a do jakych slozek si bude pristoj ukladat hudbu, takze mi povytvarel kvantum slozek ve kterych aby se vite ktere zvire vyznalo. Proste tam nasazel alba a naprosto ignoruje jakoukoliv moznost, ze by si nekdo skladby radil jinak nez podle interpreta.

Dalsi zadrhel nastal pri aktualizaci, ano, mediaplayer sice dokaze identifikovat co uz je v mobilu, ale nedej boze si nekterou skladbu prejmenovat, zamozrejme ze ji tam nahral znova a to je pak pekelny problem.
    Jak jsem pri tomto zjistil, smazat nejakou skladbu v mobilu pres prehravac nebo knihovny je asi nemozne, takze jedina moznost je v tom zmatku co se vytvoril v pameti pri synchronizaci (slozky interpretu jez jsou pro me nepouzitelne) pomoci pruzkumnika dohledat dotycne skladby a smazat. Vyhledavani pres diamond ani pres PC absolutne nefunguje, zjistit velikost slozek je take zhola nemozne, proste katastrofa.
    Jedina cesta je zacit prehravat skladbu a pri tom vybrat "Nabidka" a "vlastnosti", zde se ukaze cesta k souboru. Pote je treba si soubor pres pruzkumnik nebo PC dohledat a smazat. (nechtel bych to delat pro 50 skladeb, to uz radsi smazat vse a zacit kompletne novou synchronizaci)

Nevim jestli je problem ve me osobe a nebo ten nekdo kdo vytvarel Windows mobile pro tento telefon patri postavit ke zdi.
    Mate nekdo podobne zkusenosti?

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Dobry den,

Drive videl jsem prispevek na forech, kde nekdo mluvil o osobe nebo firme, ktera za maly poplatek si nalepi jakoukoli folii na HTC Diamond. Bohuzel, tu informaci uz nikde nemuzu najit.

Byl bych rad, kdyby mi nekdo poskitnul link nebo informaci o tomto servisu na uzemi Prahy.

Posledni otazka: zna nekdo nejaky obchod, v te same Praze, kde bych sehnal dobre pouzdro pro Diamond? Moznost oplatit kartou nemam, a zadny odchod s oficialnim pouzdrem se mi najit nepovedlo (za par dnu budu mit 1340 mAh baterii, asi budu potrebovat pouzdro trosku vetsi, nez obycejne).

Dekuju predem.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dělával to za 50 Kč AH Mobile, ale už nedělá. O tom se tu několikrát psalo. O jiném obchodě nevím.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Tak to je skoda. Budu si to muset udelat sam, snad se podari.

Dekuji za odpoved!

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Mimochodem, tady mají soutěž o 3 telefony HTC - Desire, Wildfire a Smart: http://www.facebook.com/studenta.cz?v=app_4949752878

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08