Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 46

Téma: SecondToday - virtuální Today - dvě pracovní plochy

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Funkční scrollování kruhovým ovladačem v SecondToday
    - Jednoduchou úpravou registrů lze rozchodil scrollování pomocí smart wheel. Pro ještě jednodušší použití jsem si dovolil udělat .cab, který to provede za vás (viz. obrázek). Po instalaci je potřeba provést SR.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00298685_screenshot_D9tJ.jpg 
Zobrazení: 28 
Velikost: 24.8 KB 
ID: 8984  
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

ahoj, chtel jsem se zeptat, jeslti jde nejak dostat dalsi programy do okna v nastaveni 2nd today, abych si tam mohl pridat dalsi programy (mam tam zastupce na spusteni Igo8 a chtel bych si tam jeste neco pridat, ale v tom okne se mi dalsi veci neukazou) diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Kdyz nainstaluješ nějaký software který má Today plugin, tak se ti tam neukáže?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Úplně normálně . přidržíš stylus na ploše Second Today a vyběhne ti okno, kde si zaškrtáš programy, které potřebuješ přidat.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

2 osch: hm, tak to asi bude ono. ze ty programy ktery bych tam chtel pouzit proste ten plugin nemaji... trosku me zmatlo ze trebas ta gps se tam hodit da... v kazdym prip diky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Prosím o radu, jak nastavit tlačítko na spouštění ST v Manila 2D. V těch registrech ty položky k úpravě, popsané v prvním příspěvku, nejsou. Také se mi nezobrazují ty velké ikony dole, ačkoliv jsem to vST nastavil.

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

SecondToday (0.4.0) - Nezobrazuje se mi v tray ikonka MagiCall (verze 2.1), tak nevím jestli něco dělám špatně, nebo to prostě u všeho 100% nejede. Někdo stejné zkušenosti, případně nějaký hint?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Čistě teoreticky,
    chci se zeptat, zda by šlo nějak udělat, abych měl TF3D, SecondToday pro další dnes a pak ještě něco pro třetí Today? Existuje něco takového. Nebo jakoby 2x nainstalovat Second Today.

Díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

mně se v Second Today nevedlo nastavit zobrazování Calendar+. nakonec jsem vyřešil tak, že jsem vypnul TF3D, odinstaloval Calendar+ i Second Today, znovu nainstaloval, nastavil a pak teprve zapnul TF3D

Cuki
    Guest

Tak ten Second Today mi je na nic. Nejde totiž přidat jednotlivé položky do seznamu, který se zobrazuje na ploše Second Today. A implicitně tam mám jen "Poštu" a další pro mě nevyužitelné položky (internet, začínáme, a podobné nesmysly) nejde doplnit o "Úkoly" ani "kalendář" příp. další potřebné věci. Má někdo stejný problém příp. poradí co se s tím dá dělat?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

nevim jestli sem tě dobře pochopil. ale zkoušel jsi nastavit zobrazení položek na SecondToday přes Start -> Nastavení -> Dnes -> Položky -> označit Calendar+ -> Možnosti

Cuki
    Guest

Citace Původně odesláno od zigzag
    nevim jestli sem tě dobře pochopil. ale zkoušel jsi nastavit zobrazení položek na SecondToday přes Start -> Nastavení -> Dnes -> Položky -> označit Calendar+ -> Možnosti
    Tak jsem to pro jistotu znovu projel podle tvého doporučení, ale skončil jsem na tom, že jsem nikde nenašel uváděnou položku Calendar+. Jo a mám instalnutou verzi 0.4.0. Ta se i liši v nějakých drobnostech v nastavovávání Second Today oproti zde na fŕu uváděného popisu. Takže ještě zkusím instalnout nějakou tu starší verzi, třeba to pofachá ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

uz sem to tu nekde i psal. měl jsem podobný problem a postupoval jsem nasledovne. vypnul sem TF3D, odinstaloval Second Today i Calnedar+. reset (jen pro jistotu.). nainstaloval Calendar+, Second Today, nastavil co potrebuju a pak zapnul TF3D. zkus.

Cuki
    Guest

Tak díky za rady, Calendar+ už jede. Moc dík. A možná ještě jeden dotazeček. Lze dostat do SecondToday také "Úkoly"? V základní nabídce plugins pro Second Today tato položka není obsažena (v plugins pro Dnes ANO). Předem dík.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Pokud nainstaluji SecondToday v ROM ROMEOS 1.40 Raphael se po startu zasekne a nenajede. Nikde nemuzu najit ke stazeni starsi verze SecondTodayke stazeni nema nekdo poslednich par verzi a nemohl by nekam uploadnout. Dikz

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 14-02-2009, 23:07
  2. Pracovni kalendar hledam
    Od sinco_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-07-2008, 05:32
  3. pracovní kalendář pro ppc
    Od ladin2_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6