Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond / Touch Pro - profily vyzvánění

Trautenberg (50)|21.8.2008 07:49
Prosim poradte. Mam HTC Touch Pro a tam nejsou klasicke profily vyzvaneni.

Chci aplikaci, co umi profily menit, staci mi jenom hlasitost a idealne meneni hlasitosti podle casu (treba hlasity po 20:00 apod). Staci mi 3 profily. Aplikace by mela umet byt v tray, nebo na today.

Nemusi to byt freeware, ikdyz ho preferuji, ale rad zaplatim za neco co bude fungovat.


Vyzkousel jsem asi 5 aplikaci, ale na WM6.1 Touch Pro zadna nefungovala dobre, treba misto zvoleneho tonu se ozve uplne jiny a jinou hlasitosti nez je nastaveno. Takto se projevovaly vlastne vsechny aplikace co jsem pouzil.

Je mozne, ze treba hned ta prvni udelal v necem neporadek a ty ostatni pak uz take nefungovaly dobre, nevim.


Prosim poradte, co pouzivate na HTC Diamond touch/ touch pro?


Diky vsem predem.
Trautenberg (50)|21.8.2008 10:26
Tak novinka, zarizeni jsem resetoval a stejne tyo nepomohlo.

Projevuje se to tak, ze pokud nastavim vysokou hlasitost a zvuk, ktery se ma treba u SMS prehrat, tak misto toho se ozve jenom "tik" zvuk s velmi nizkou hlasitosti.
Jakmile v originalnich sound¬ification settings potvrdim zmeny, tak SMSky maji korektni hlasitost a zvuk. Pak zmenim profil v libovolnem programu na profily treba na tichy a pak zpatky na hlasity a mam zase misto hlasiteho zvuku na SMS jenom tichy "tik" zvuk.


Projevuje se toto uplne u vsech programu na profily.

Zkousel jsem co si pamatuji:

Phone Weaver
PPCProfilesPro
Kipp.Mobile.Software.Mobile.Profile.Manager
Profiles for cosi

a pak uz si to nepamatuji, ale bylo jich uz celekm 6 a vsechny se chovaji stejne, a je uplne jedno jestli se to dava na uplne cisty hard resetovany telefon, nebo ne, takze chyba musi byt nekde jinde.

Phone Weaver je podle stranek kompatibilni s HTC touch, takze by to na pro melo fungovat, lec bohuzel.



Muzete mi nekdo poradit, nebo zkusit nejakou aplikaci jako a rici jestli vam to dela taky?

Zdenek Malinsky (9781)|21.8.2008 10:58
Trautenberg (50)|21.8.2008 11:14
Ne to radeji ne, ta aplikace vypada primo tragicky. Navic ma spoustu fci ktere nepotrebuji.

Ja bych ale rekl, ze tady je problem jinde s temi zvuky, v tech aplikacich to asi nebude.



Ma nekdo odzkousenou nejakou profilovaci aplikaci na HTC Touch? Ktera urcite jede?


To prece musi potrebovat vsichni lidi.
Trautenberg (50)|23.8.2008 00:21
Takze mame vyteze. JEDINA aplikace co funguje korektne je PhoneAlarm
http://www.pocketmax.net/phoneAlarm.html

Funguje zcela korektne, jeho lite verze plne dostacuje tomu co potrebuji.

Skoda jen ze ma tak malo VGA skinu, a skoda ze vsechny vypadaji hnusne a oproti konkurenci primo tragicky.

Dulezite ale je ze to funguje.


Pro korektni rozchozeni je potreba ale bud vypnout touchflo 3d, nebo elegantneji rozchodit druhy today scren idealne podle navodu -
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=30657&fi=0#1

Takze vyreseno a doufejme, ze casem i konkurence nabidne neco poradneho co bude fungovat. Zejmena phone weaver je krasny a daleko vice mi vyhovuje, ale dokud nebude umet WM6.1 tak je to pase.