Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA2 - koupit? Bylo by zitra?

Wuffi (1599)|13.6.2004 19:07
Ahoj,

uvazuju ze si koupim MDA/DataPhone2 - vyplati se to jeste? A najde se tu nekdo z Prahy kdo by mi jej prodal zitra - tj. v pondeli? Za jakou cenu? Moje pozadavky jsou:

- zaruka
- kompletni prislusenstvi
- displej bez skrabancu
- plne funkcni
- pokud mozno nekuchtena ROMka ci takova romka pres kterou je mozno flashnout vlastni
- mnou navrhovana cena je 12 500, pujdu max. na 14 000 podle stavu zarizeni - tj. cim lepsi stav tim vic dam.
Wuffi (1599)|13.6.2004 20:21
Tak uz mam dohodnuto, drzte prosim palce at se koupe podari, at se podari i nasledny flash aaaa at to nerozbiju po ceste ze schodu :D
DataPhone co jsem mel doted to odnesl pri padu na zem - i pres pouzdro na nej zatlacily klice a odnesl to displej. Jinak pokud mate nekdo zajem o jeho vrak - deska i accu jsou funkcni - muzu prodat.
Miloš Strouhal (3997)|13.6.2004 20:30
..koukám že nejsem sám,kdo má smůlu s pády cihly na zem...minulý týden mi upadla též v pouzdře,a stejně se poškrábala,takže jsem ještě týž den nechal provést v GSmobil servisu komplet překrytování...:mad:
..další prachy v čudu..
Jinak,našel jsem doma asi tři stará pera na MDA1,tak kdo by měl zájem,zdarma mu je předám...;)
Wuffi (1599)|13.6.2004 20:32
Hm horsi je ze jsem tam mel ve Forward Passu rozprogramovany podle me celkem zajimavy projekt... Kdyz to z toho nepujde vytahnout, budu muset zacit delat odznova, ach jo :(
Wuffi (1599)|13.6.2004 20:34
[QUOTE="Wuffi"]Tak uz mam dohodnuto, drzte prosim palce at se koupe podari, at se podari i nasledny flash aaaa at to nerozbiju po ceste ze schodu :D
DataPhone co jsem mel doted to odnesl pri padu na zem - i pres pouzdro na nej zatlacily klice a odnesl to displej. Jinak pokud mate nekdo zajem o jeho vrak - deska i accu jsou funkcni - muzu prodat.[/QUOTE]
Pokud by se nekomu nezdalo jakou roli mohly zpusobit klice pri padu DataPhone na zem podotykam ze to jsem padal ja a DataPhone byl v tu chvili v kapse spolu s klici :D
Miloš Strouhal (3997)|13.6.2004 20:50
..věř že i bez klíčů by pravděpodobně displej dopadl zle..:?
..je to skoro rok,co jsem byl se svým prvním MDA1 na in-linech..
..a po pádu na zem jsem tahal ten den z kapsi cihlu ze které "chcaly" tekutý krystaly...:oops:
ipf (2136)|14.6.2004 00:34
Mé bývalé MDÁčkoI spadlo i s kupcem, když zkoušel švagrovo enduro na motokrosové dráze. Kupce odvezli s otzřesem mozku, MDÁčko leželo víc než dvě hodiny v blátě, než se majitel v nemocnici probral a začal jej postrádat. Nakonec se našlo, pouze ulomená anténa, a dokonce i funguje dál :D
danieldavid (118)|14.6.2004 09:15
[QUOTE="xp"]..věř že i bez klíčů by pravděpodobně displej dopadl zle..:?
..je to skoro rok,co jsem byl se svým prvním MDA1 na in-linech..
..a po pádu na zem jsem tahal ten den z kapsi cihlu ze které "chcaly" tekutý krystaly...:oops:
[/QUOTE]

Cauky...
Krásný příspěvek...až na maličký detail MDA má TFT display a ne LCD (tekutý krystaly)...ale jinak škoda že tam nebyla skrytá kamera ...černý humor stále letí...

Čau David
:))
Wuffi (1599)|14.6.2004 10:40
Ufff ujme se me nekdo odpoledne jak budu flashit zarizeni? Je mi jeste porad blbe (tipuju ze mozna otres mozku - mozna bych misto flasheni mel jit k doktorce) a citim ze udelam nejakou volovinu... Ale chci to uz rozchodit ne ze zatim nechat stavajici a o tyden upgradit a pak vse odznova installit...

Diky moc...
Wuffi (1599)|14.6.2004 10:45
[QUOTE="Wuffi"]Ufff ujme se me nekdo odpoledne jak budu flashit zarizeni? Je mi jeste porad blbe (tipuju ze mozna otres mozku - mozna bych misto flasheni mel jit k doktorce) a citim ze udelam nejakou volovinu... Ale chci to uz rozchodit ne ze zatim nechat stavajici a o tyden upgradit a pak vse odznova installit...

Diky moc...[/QUOTE]

Myslim online pres ICQ - tak okolo 17 hodiny
Miloš Strouhal (3997)|14.6.2004 11:12
...hm,nevim co přesně chceš poradit,ale jsem na ICQ celý den díky MDA,takže mi pošli své ICQ a co vím to ti poradím...;)
Wuffi (1599)|14.6.2004 11:13
Tak za 10 minut jdu kupovat ten DataPhone. I kdyz asi pred 10 minutami volal ten co ho prodava a rikal jestli to vezmu na 100% ze jinak by to na miste nekomu prodal a ja ze pokud je 100% stav tak 100% beru a on ze tam jsou nekde skrabance (predtim nerikal) ale ze pry male tak jsem rikal ze asi 99%... Mno drzte palce, uvidime. Na skrabancich na kastliku nesejde hlavne aby jelo vse jinak.... :D
Wuffi (1599)|14.6.2004 12:46
Ha tak uz ho mam, az na oderky od klicu ktere bych udelal stejne sam je oki jen ma uplne starou romku. Hm tak se dnes bude kuchtit snad neznicim ;)
Šeba_oldd (1184)|14.6.2004 12:56
Nezničíš ,kdyby jsi věděl co jsem s tím prováděl já a šlape jak hodinky.Pokud mohu doporučuji níže uvedenou konfiguraci.
Pavlucha (1496)|14.6.2004 13:00
... kolik jsi za něj dal, se pochlub :D
Wuffi (1599)|14.6.2004 13:01
Aha a muzete spolu s XP zapracovat a pomoct mi vecer tak o pul seste na ICQ? ;) Ta rom co mas je z imate?
Jde o to ze puvodne jsem chtel predkuchtenou, ted bych rad ukuchtil vlastni.
Wuffi (1599)|14.6.2004 13:02
14500

Ale v krabici jeste vse nevybalene:) Stare 3 mesice... Proste majitel si obcas s nim hral ale prislusenstvi pouzival od DataPhone I.
null (0)|14.6.2004 13:06
REKL BYCH ZE CELKEM DOBRA CENA :D :$:
mmambo (118)|14.6.2004 22:44
Panové, když tu čtu o kuchtění, já zatím vařil jen jednou, ale můžete mi říci, kde jste sehnali funkční ms.... z 1.72. Já i po několikerém stažení mám files po otevření prázdné. Tak mám stále 1.60. Dělám někde chybu?? Sice jsem byl schopen 1.60 upravit (přihodil jsem Erotel default nastavení) nejde mi , jak opakuji, oteřít uvedený soubor a dokuchtit si ho. Mimochodem vyplati se mi tam hodit radio 1.14?? Furt :-) tu čtu rozporuplné informace, i když v jiných diskusích.

Díky za informaci.