Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 120

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - česká hw klávesnice (5. řada kláves)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak mě Termiter správně upozornil... trochu to zpřesním. Udělám thread s vyřešeným zadáváním CZ znaků přes klávesnici, ale toto změním na přesně počeštění 5. řady kláves. Thread zde: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=31602.

Účelem totiž není vytvářet vlákna o stech příspěvcích, ale spíš databázi problémů typu " problém -> řešení"
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Len na jeden problem som prisiel a to ze prestala korektne fungovat tlacitka hlasitosti, pri stlaceni sa normalne objavi ponuka s volbou hlasitosti ale pokial zacnem stlacat pridat alebo znizit hlasitost tak to hodi naspat na predchadzajuce okno,ten to problem ma aj sunysoft cestina pri zapnutej volbe s podporou hardw.klavesnice. Ma niekto podobny problem?

Bol by som rad keby sa tento problem dal odstranit.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Díky za upozornění, tato tlačítka nepoužívám, tak jsem na problém nepřišel. Pokusím se to projet v debuggeru a uvidím, co se s tím dá dělat. Jinak co se týká počeštění 5. řady kláves, tak je zde menší problém, a sice že zatím se mne povedlo nahradit číslice za znaky s diakritikou, ale poté zase nelze psát číslice - takže je otázka, zda se takový zásah vyplatí - možná by ještě šlo nahradit speciální symboly za číslice, ale pak zase nebude možné psát symboly v 5. řadě...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Aha, problém s hlasitostí potvrzuji, ale nespojil jsem si to s touhle úpravou... první stisk tlačítka vyvolá dialog pro hlasitost, ale druhý stisk zase zruší.

Jinak diskuzi k tomuhle super CABíku přesuňte prosím do zmiňovaného vlákna, znovu jsem jej odemknul - vzhledem k problému s tlačítky. Díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Pavlus
    V registrech na adrese HKEY_LOCAL_MACHINE\hardware\devicemap\keybd nastav pro položku CurLang tyto hodnoty:
    409 (Hex) nebo 1033 (Dec) = QWERTY
    407 (Hex) nebo 1031 (Dec) = QWERTZ
    restart a je to
    Tento tweak používám ke své spokojenosti, ale teď jsem objevil, že se nejspíš jedná o změnu na německé rozložení celkově. Pokud totiž zmášku FN a chci napsat nějaký speciální znak, např ; nebo :, tak mi to napíše něco jiného.
    Je nějaký způsob, jak zajistit QWERTZ a při tom nechat ostatní US rozložení?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Je to trochu mimo tohole téma, ale prohodit Z a Y, případně si na klávesnici namapovat jakýkoliv znak jde tímto postupem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

Termiter: to sem nějak nepochopil

nevíte o řešení qwertz pro THC Touch Pro s WM 6.5? to místní s úpravou registrů a souborem *kmap.txt nefunguje a navíc i po vrácení původního zápisu do registru a smazání souboru, už mi např. hard. klávesnice nepíše číslice (reflash

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Pomocí uvedeného postupu můžeš namapovat na klávesu Z znak Y a opačně. Nebo si dát na klávesu H znak #, pokud po tom toužíš.
    Prostě si upravit klávesnici k obrazu svému.
    Jestli to funguje na 6.5 nevím, nezkoušel jsem to.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

Termiter: já spíš nepochopil, proč v tomto tématu, dáváš odkaz do tohoto tématu?...a na win6.5 mi to nefunguje :|

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Protože se kecinzer ptal
    Je nějaký způsob, jak zajistit QWERTZ a při tom nechat ostatní US rozložení?
    Tak jsem mu napsal jak to udělat.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od zigzag
    to místní s úpravou registrů a souborem *kmap.txt nefunguje
    U WM 6.5 to funguje úplně stejně, jen musíš mít v ROMce xt9.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

plz, co přesně znamená "mít v ROMce xt9", resp. jak poznám, že to tam mám?

Nováček
    Registrace
    May 2007

xT9 je T9 od HTC, v některých uvařených ROMkách nebývá a potom nemáš v registrech cestu HKLM\Software\Tegic\eT9\Ime\KeyboardLayouFiles a ve Win soubor eT9.Raphael.wwe.kmap.txt, ve kterém si můžeš měnit rozložení klávesnice, např. prohození X Y což používám na všech ROMkách i na WinMo 6.5.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Nikde nemůžu najít xT9 czech pro HTC. Nevíte, kde ji sehnat?

Nováček
    Registrace
    May 2007

Jestli máš na mysli slovník slov tak je to normální T9, která je tu na fóru postnutá několikrát.

Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-04-2011, 15:36
  2. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 14-03-2009, 16:57
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-11-2008, 00:37
  4. HTC Touch Pro (Vario IV) - Česká klávesnice
    Od Barracuda_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2