Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: diskuze k rozdělení fóra o HTC Touch Diamond

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ahj Diamondisti.

Tady bych tedy prosil vaše představy o tom, jak rozdělit a tím zpřehlednit dosavadní více než stopadesáti stránkový thread.

Můj návrh:

1) zatím nezamykat původní vlákno.
    2) vše důležité z dosavadního vlákna shrnout a nacpat na Diamond Wiki. Dost tam toho již je.
    3) do prvního a posledního příspěvku dosavadního vlákna vložit odkaz na Wiki a "rozcestník" na nově založená témata typu: Diamond a TF3D, Diamond a GPS, Diamond a příslušenství, Diamond a volná diskuze atd.
    4) zamknout a uzavřít.
    5) pokračovat v nových vláknech a přísně se držet daného tématu.

Prosím vás o další návrhy, stejně tak jako návrhy na nová vlákna a vše co je potřeba doplnit do wiki.
    Věřím že toto opatření povede k přehlednějšímu pohodlnějšímu způsobu jak se dobrat rady.

Dík osch.

-----------------------------------
    EDIT:

Navrhované názvy nových vláken.
    Citace Původně odesláno od osch
    * Diamond a TF3D (TouchFlo3D)
    * Diamond a GPS
    * Diamond a příslušenství
    * Diamond a volná diskuze
    * Diamond a ROM (již funguje jako Touch Diamond - ROMky)
    Citace Původně odesláno od N3o21
    Můj skromný návrh:

HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (tady bysme se hádali co se nám líbí a co ne)
    HTC Touch Diamond - Problémy (tady by se uživatelé konkrétně ptaly, a konkrétní řešení by byla zde)
    HTC Touch Diamond - Nové ROM (informace o nových ROM, SPL, porovnání ROM...)
    Citace Původně odesláno od kultus
    Diamond - obecne problemy
    Diamond - prislusenstvi
    Diamond - nove ROM a flashovani

vlakno s prislusenstvim nebude asi moc narvane ale bylo by dobre ho odlisit naopak obecne problemy budou asi narvane hodne takze ho mozna rozdelit na obecna diskuze, programy (software)
    Citace Původně odesláno od Spawncz
    HTC Diamond - Software (kompatibilita software a postupy jak jej zprovoznit)
    HTC Diamond - Příslušenství (baterie, dokovaci stanice, folie na display - zkusenosti a rady s timto prislusenstvim)
    HTC Diamond - ROMky, flash a Tweak (vse o novych romkach a rady se zprovoznenim, ruzne upravy registru atd)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Sorry ale nechal bych to tak. Rozbijet tema do nekolika vlaken je naprd, kazdopadne se muzou dulezite myslenky a postupy vytahnout a dat na wiki, ale do vlakna bych nezasahoval (resp pouze jako bylo zasahovano doted - mazat vulgarity, spamy, atd).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Já bych souhlasil se zamčením a rozdělením + rozcestník.
    Taky to není ideální... Ale na XDA to celkem funguje.

Jenže nastává problém... a to jak to rozdělit?
    Určitě nemá smysl téma Diamond a GPS. Prostě neumim si to rozumně představit, aby to bylo přehledné, a zároveň obsáhlo všechno.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

to rozdělení na více určená vlákna vychází z
    pravidel a také tohoto příspěvku Pavla Kozy.

Ad. Diamond a GPS. To byl jen můj návrh narychlo vymyšlený. Proto prosím o další /jiné návrhy

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Pro ROMky to chce určitě zvlášť thread...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Do prvního příspěvku budu postupně přidávat navrhované názvy vláken.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Můj skromný návrh:

HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (tady bysme se hádali co se nám líbí a co ne)
    HTC Touch Diamond - Problémy (tady by se uživatelé konkrétně ptaly, a konkrétní řešení by byla zde)
    HTC Touch Diamond - Nové ROM (informace o nových ROM, SPL, porovnání ROM...)

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

dle meho nejlepsi bude:

Diamond - obecne problemy
    Diamond - prislusenstvi
    Diamond - nove ROM a flashovani

vlakno s prislusenstvim nebude asi moc narvane ale bylo by dobre ho odlisit naopak obecne problemy budou asi narvane hodne takze ho mozna rozdelit na obecna diskuze, programy (software)

jinak si myslim ze se zadny z moderatoru nepoucil z temy o kaiserovi kde to bylo stejne ikdyz pravidelne cistene za co jsem samo vdecny..ale lepsi pozde nezli nikdy takze hodne zdaru a trpelivosti pri rozebirani...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

to co navrhuje osch je rozumné,
    méně rozumný je návrh n3o21
    jestliže se jemu např. nelíbí téma Diamond a GPS, tak to neznamená,
    že tady nejsou desítky až stovky lidí, které to zajímá velmi

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Jsem pro oschův návrh. Thread o Diamondovi je už ve stavu neúnosném, takže rozdělení jedině prospěje. TF3D, GPS, příslušenství, volná diskuze a ROM se mi zdá jako nejvhodnější řešení. Méně vláken (problémy, příslušenství, ROM) by zase skončilo u zahlcování jednoho vlákna, do nějž by směřovala většina dotazů.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Mě přijde, že by úplně stačilo promazat ( a to dost radikálně) celý to vlákno. Já to dnes po pár dnech konečně dočetla do konce a řeknu teda - hrůza. Dalo by se to vše v klidu shrnout na 20stránek.
    Ale k tématu:
    Já bych byla pro radikální pročištění stávajícího vlákna + ROMs + dotazy k příslušenství. Dle mě by to bylo nejlepší.
    Přijde mi, že návrh od osch je moc podrobný a spousta nováčků nebude vědět co kam zařadit a stejně se zeptá všude.

Já jsem tedy pro návrh uživatele KULTUS.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Souhlasím s tím rozdělením. Ať jsou aspoň 3 témata.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Rozdeleni:

HTC Diamond - Tweak (ruzne upravy registru atd)
    HTC Diamond - Příslušenství (baterie, dokovaci stanice, folie na display - zkusenosti a rady s timto prislusenstvim)
    HTC Diamond - ROMky (vse o novych romkach a rady se zprovoznenim)

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

tweakovani budou stejne vsichni cpat k ROMkam protoze to spolu kolikrat souvisi dal bych to do jednoho a popsal jako tweakovani, flashovani atd. vsadim se ze kolik lidi ani nevi co je tweak ne vazne staci se kolikrat podivat na nektere dotazy...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

OKI tak tedy takhle:

HTC Diamond - ROMky, flash a Tweak (vse o novych romkach a rady se zprovoznenim, ruzne upravy registru atd)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 85
    Poslední příspěvek: 25-10-2010, 15:11
  2. HTC Touch HD - rozdělení SMS / MMS
    Od wolwZz_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-01-2009, 01:14