Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Telefonica O2 prý rozšíří mobilní internet 3G

Zdenek Malinsky (9781)|19.8.2008 14:12
Do tří let na 70 % populace. To jsem tedy zvědavý, ale naděje umírá poslední.

Více informací najdete v článku na mobilmania.cz a zive.cz.
htcjirka (1875)|19.8.2008 14:41
Zatim bych nejasal,ale pokud tomu tak opravdu bude,bude to jedine dobre.
Doufejme,ze to probere i konkurenci,napr. Vodafone
Zdenek Malinsky (9781)|19.8.2008 15:13
Nedávno jsem mluvil s operátorem T-Mo. Vnucoval mi iPhone a když jsem mu oponoval, že je mi to na nic, když nemají 3G, tak on že mají 4G. Já, že to ano, ale není to UMTS a že modem nebo kartu na 4G do PDA ani do iPhone nenacpu. A on zase, že to UMTS nikdo nechce...... no bav se v volem o sobotě, když jde v pátek na porážku. :sarcastic:
htcjirka (1875)|19.8.2008 17:53
To je presne ta vymlouvaci odpoved [QUOTE]že to UMTS nikdo nechce......[/QUOTE]
Jak muze neco takoveho rict,kdyz tuto sluzbu nikdo v plne parade nenabizi.Kdyby se nabizela v odpovidajici kvalite - tj. prizniva cena,neomezovana rychlost(jak je tomu u O2 na 1Mb/s),nebyla zatim jen ve vybranych mestech a u jednoho operatora.Pak by si lide tuto sluzbu vyzkouseli a zacli ji treba radi vyuzivat.
Ale T-Mobile si jede svou,ma hned jasnou odpoved,ze to nikdo nechce.Je fajn,ze si uz predem umi odpovedet.
Zdenek Malinsky (9781)|19.8.2008 21:37
A dalsim argumentem bylo to, ze jsme maly stat a stale jeste rozvojova zeme. Copak Slovensko nebo Madarsko jsou na tom tak drasticky lepe?

Napadlo me udelat nejakou protestni akci nebo petici, ze mame o rychla data zajem, ale pokud mob.operatory zivi SMS, vyzvaneci melodie, loga, obrazky a jine 3,14....tak by to byla ztrata casu.