Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - Nízká hlasitost / zvuk

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Slychavam, ze je Raphael prilis tichy pri telefonovani. Zkousel jsem to s Matradovym kouskem oproti memu Kaiserovi, ktery byl o kus hlasitejsi.
    Karlic pry zase zkousel 4 kusy a ani na tu nejvyssi uroven pry neslysel skoro nic.
    Zalozil jsem na toto tema thread na xda.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=2541142&posted=1#post2541142

Dejte kdyztak vedet, jak jste na tom s hlasitosti vy ostatni. Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Hlasitost je hodne mizerna i na mem. V tramvaji se s tim skoro neda telefonovat. Podle me je to zpusobeno znamym problemem, ze jak je vyuzita animace a zvuk pri bootovani, tak to takhle podela zvuk. U starsich modelu jsme to resili primo pri vareni ROM setacousticparam scriptem, ktery se inicializoval v ramci prekonfigurace. Jsem presvedcen, ze se toto casem vyresi. Nejdriv se pripravuji nastroje na vareni atp.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Tohle mi prijde jako docela zasadni bug. HTC by na to mohlo vydat patch, co myslis?

Nicmene je zajimavy, ze tenhle typek z xda takovy problem nema, a verim, ze ma stejnou ROMku.

"...the sound on mine is more than sufficient and I can get away with 60-70% volume in a London street."

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No je to bug, to nepochybně, já nevím proč to tam pořád serou. Já to v ROMkách pracně bastlil a opravoval a oni to takhle zk... u nového zařízení. To mě soudruzi trochu zklamali. Měl jsem někde i setacoustiparam.cab, který to měl opravovat, ale nevím jestli nějak fungoval, protože tohle nastavení se muselo fakt zavařit, protože jinak moc nefungovalo.

No uvidíme. Jsem zvědav, jak na tom budou ostatní ROM, třeba asijské, nebo tak. Už aby se mi to podařilo flashnout.

Registrace
    Feb 2007

V http://www.ahmobile.cz/ byli velmi ochotní a vyzkoušeli 4 kusy Raphaelů. Na prodejně se zdály opravdu všechny velmi tiché a já jsem po nějakém experimentování zjistil, že u Raphaela velmi záleží na tom, jak je mobil přitisknut k uchu a ve kterém místě. Pokud se mobil správně na ucho "nasadí" a přitlačí, tak je hlasitost přijatelná i na rušné ulici. Zajimavý poznatek

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No, tak to je totiž přesně to co nechci - dneska když jsem sundal Raphaela z držáku na předním skle, dal ho na ucho, tak jsem musel držet bezpečnou vzdálenost, abych ho nevyzkratoval, jak jsem se orosil

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

na XDA sa objavila app SRS_WOWHD_ARM.cab na nizku hlasitost. Bohuzial nemam moznost stiahnut a otestovat.
    http://forum.xda-developers.com/show...=418582&page=2

Matrix44

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Tak jsem to nainstaloval, přidalo se to do systému a když to chci spustit, tak to napíše toto: "There is no WOW HD driver loaded. The control panel will npw exit."

Vím, že tato aplikace byla v novějších romkách na E-Ten M700, takže jestli je to převzaný z m700, tak to asi nepůjde nikomu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Pomohla úprava registrů, konkrétně
    Kód:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\HTCAnimation
    ???

Nemám možnost srovnání, nepřipadá mi, že by to bylo hlasitější...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ale to sakra vůbec nepomůže! Jak jsem řekl, když se to jednou zapne, zvuk zůstane podělaný napořád. Musí to být implicitně vypnuto.

SRS WOW HD není za zvýšení hlasitosti při telefonování, ale jedná se o plugin, který umí přidat zvuku speciální efekty! Je to na přehrávání hudby, ale ke stejnému účelu je tu Audio Booster!

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Možná to sem nepatří, ale o víkendu jsem testoval HTC Touch Diamond, protože mám v úmyslu zakoupit počeštěné HTC TOUCH PRO. Při testování telefonu, který mi zapůjčil kamarád, jsem se zaměřil na všechna místa, která jsou kritizována. Musím říci, že hlasitost reproduktoru je na MAX 100 % docela slabá zejména při vyzvánění MP3 (dají se najít tóny, které jsou slyšet po celém bytě), při navigaci IGO 8 - ve vozidle a za jízdy, bylo navigačním pokynům docela dobře rozumět a hlasitost mi postačovala. Navigace šla OK, bez sekání.
    Sluchátko telefonu OK, hovor byl čistý a druhé straně jsem rozuměl dobře (maximální hlasitost, testováno venku i uvnitř) - sluch mám průměrný.

TOUCH FLO je dobrá změna a docela mě bavilo – ale to je fakt jen věcí názoru, který nikomu necpu.

Myslím si, že v 95% budou oba telefony shodné a věřím, že hlasitost bude dostačující - byť to nebude žádný řvoun. Ale i tak si telefon půjdu raději koupit osobně a před zaplacením jej otestuji – člověk nikdy neví…

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Já výše zmiňovaný problém nepociťuji.

V porovnání s mým předchozím Kaiserem je zvuk na stejné úrovni, jediné co neslyším je melodie příchozí zprávy (ale to bude spíše tou melodii).

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Hmm... zial nemam kde otestovat tu hlasitost, momentalne v Kosiciach nikde Rafaela na predajniach nemaju, je iba na objednavku.
    Mam z tej hlasitosti panicky strach, som alergicky na to, ze niekoho pri telefonovani nepocujem a necham si zopakovat kazdu druhu vetu

A to si na HTC Touch Pro (alebo mozno iba Diamonda, nakolko sa so svojim FSC C500 nemienim rozlucit) brusim zuby uz par dni... tazke rozhodovanie

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Ono je to u každého kousku jinak. Měl jsem v ruce 3 kusy, dva z toho měly hlasitost naprosto v pohodě a jeden byl ai na maximum mnohem tišší než ostatní, navíc měl v hovoru slyšet různé ruchy.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Tak jsem psal na HTC, a tohle mi prislo:

Good Afternoon,

Thank you for your enquiry about the HTC Touch Pro.

The problem you are talking about is not one I have come across since it has been released, so I can't say it is a widespread issue. If this becomes more common and it does become a widespread issue, any ROM update (if it is a software fault) that is released will address this issue. Or it is possible a hotfix may be released to fix the issue.

I can assure you this is not a known issue, any reports of this issue tend to be isolated, so I would not let this put you off.

Please do not reply to this email as this email address is not monitored for replies.

Best regards,

Thomas Fisher

HTC Europe

http://www.htc.com

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nízká hlasitost s BT HF
    Od Ferkov v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-02-2010, 18:53
  2. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 18:01
  3. HTC Touch HD - Zvuk SMS - jak nastavit?
    Od Amaterasu v sekci Touch HD
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 09-02-2009, 15:26
  4. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 29-12-2008, 17:02
  5. TyTN II - nízká hlasitost BT
    Od zdenanek v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-09-2008, 19:35