Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA I a externí modem

crystali (8)|13.6.2004 18:18
Mám MDA I u T-Mobilu a rád bych ho využíval k připojení na internet i s připojením na PC.Bohužel mi operátorem bylo sděleno, že tento přístroj nelze použít jako externí modem. Nezná někdo jak toho docílit softwarovou cestou, nebo jinou možnost. Jinak MDA I. je velmi dobrý přístroj, který nechci měnit za MDA II. už kvůli ceně.Dvojka je sice super, ale dát 20000.- za "pár" inovací se mi moc nechce.[EMAIL=]Crystali@tiscali.cz[/EMAIL]
Pavel Koza (4761)|13.6.2004 19:52
Takhle - jde to, pokud se MDA uvede do takoveho specialniho rezimu. Bohuzel si nepamatuji jak. Mmusi poradi nekdo jiny.
johnconnor (45)|22.11.2004 21:06
[QUOTE="crystali"]Mám MDA I u T-Mobilu a rád bych ho využíval k připojení na internet i s připojením na PC.Bohužel mi operátorem bylo sděleno, že tento přístroj nelze použít jako externí modem. Nezná někdo jak toho docílit softwarovou cestou, nebo jinou možnost. Jinak MDA I. je velmi dobrý přístroj, který nechci měnit za MDA II. už kvůli ceně.Dvojka je sice super, ale dát 20000.- za "pár" inovací se mi moc nechce.[EMAIL=]Crystali@tiscali.cz[/EMAIL][/QUOTE]

jde to soft resetem a uvedenim do tzv. "bootloader" modu. Vice info najdes na tomto webu, jsou na to specialni postupy, klidne ti poradim, jestli chces
daww (687)|3.5.2005 23:53
Pro všechny kteří hledají způsob jak využít MDA1/XDA1/Dataphone1 jako ext. modem. Zdeje podrobný návod + ovladače ke stažení. Škoda že jsem to neobjevil dřív. Teď už to nevyužiju :D